Aktualizace
A Rubickův Arcana předmět Magus Cypher

Frosthaven: Příběh Frostivusu

Poblázněn svojí touhou pochopit a přetvořit všechnu magii, shromáždil Velký Magus Rubick dav stoupenců a vydal se do Frosthavenu, kde hodlá vyvrátit prapůvodní vánoční strom a prozkoumat zdroj síly ukrytý v jeho kořenech. Jenom pět statečných hrdinů mu v tom může zabránit a zachránit tak letošní Frostivus!

19. prosince – 7. ledna

Poslední naděje

Ubraňte stromeček před tematicky laděnými vlnami nepřátel. Spolupracujte a získejte zkušenosti a zlaťáky nutné k přežití. V módu Frosthaven jde navíc oživovat padlé spoluhráče, tak toho využívejte. Každá ruka je tady dobrá!

Pomůcky pro obránce

Načněte svůj balíček omezených svátečních předmětů a přidejte si do inventáře čtyři nové nástroje, které lze použít jak v módu Frosthaven, tak v normálních zápasech. Kde tedy budou méně smrtící a více sváteční...

Dárky pro všechny

Za každý zápas módu Frosthaven si odnesete body odvíjející se od toho, kolik kol jste přežili. Tyto body Vám poté pomáhají v postupu na další úrovně a především v získávání dalších předmětů, dárků a zvuků chatovacího kolečka.

Gingerbread Baby Roshan

Mezi odměnami události Frosthaven se ukrývá také nepopsatelně vzácný (a nesmírně rozkošný) kurýr Immortal Gingerbread Baby Roshan, který je sladký až do morku svých perníkových kostí.

Arcana předmět pro Rubicka

Absolutní nadvláda magie se nezadržitelně blíží...

Ačkoli většina kouzelníků považovala Perplexovu hádanku za pouhou hračku, celé generace strávily roky jejím luštěním. Dokonce ani Velký Magus ji zprvu nedokázal pokořit. Ano, rozlousknul ji, nicméně její opravdové tajemství zajišťující mu schopnost přetvářet samotné základy magie odkryl až mnohem později. Jakmile k tomu však došlo, přestal být Rubick omezen napodobováním – nově posouvá hranice magického umění, upravuje kouzla dle svých představ a se zápalem vyhledává další nadpřirozené jevy, které by mohl prozkoumat. Kdo ví, možná totiž povedou k magii, jejíž podstatu ještě nepochopil!

Odemkněte 115 efektů
ukradených kouzel
Když Rubick ukradne kouzlo, Arcana předmět Magus Cypher změní svou barvu na charakteristickou barvu původního vlastníka kouzla. Čím více zápasů navíc Rubick vyhraje, tím více ze 115 různých kouzel se naučí přizpůsobit k obrazu svému.
Doom
Macropyre
Chaotic Offering
Ravage
Black Hole
Supernova
Freezing Field
Finger of Death
Chaos Meteor
Chronosphere
Odemknutelný efekt pohybu
Odemkněte všech 115 NOVÝCH EFEKTŮ ukradených kouzel

Aktualizace Immortal předmětu Crux of Perplex

Rubickův Immortal předmět z prozatím poslední truhly Trove Carafe získal nový styl, který mu umožňuje dynamicky měnit barvu po ukradení kouzla a ladit tak s fešnou Arcanou.

Co Arcana umí:
Když je Rubick vybaven tímto předmětem, jsou mu propůjčeny tyto vlastnosti:
– Možnost odemknout speciální efekty 115 ukradených kouzel –
– Dynamické zbarvení kápě, které se mění dle ukradeného kouzla –
– Sada zbrusu nových animací – speciální animace sesílání vlastních i ukradených kouzel, animace úmrtí či běhu a mnohé další –
– Nový základní model, textura a speciální animovaný podstavec –
– Nový efekt a zvuk schopnosti Spell Steal –
– Podpora dynamického zbarvení Immortal předmětu Crux of Perplex –
– Speciální efekt pohybu po odemčení všech kouzel –
– Remasterovaný hlas –
– Unikátní portrét, ikona na minimapě a ohraničení ukradeného kouzla –
– Animovaný emotikon –
– V kvalitě „EXALTED“ při zakoupení do 21. ledna 2019 –
Zakoupit