Aktualizacja
Zawiera arkana „Szyfr Magusa” dla Rubicka

Mroźna Przystań: Opowieść Mroźnego Festiwalu

Pochłonięty ferworem rozwiązywania i konstruowania na nowo tajemnych energii, Wielki Magus prowadzi tłumy przeciwko Mroźnej Przystani, zdeterminowany, by wyrwać pierwotne drzewo Mroźnego Festiwalu i zbadać tajemnicze źródło mocy leżące poniżej niego. Aby zatrzymać nierozważnego magusa, pięciu bohaterów musi stawić czoła wyzwaniu i obronić starożytne drzewo w walce o utrzymanie przy życiu ducha Mroźnego Festiwalu!

19 grudnia - 7 stycznia

Ostatnia nadzieja świąt

Obrońcie starożytne drzewo przed falami wrogów. Współpracujcie, by zdobyć PD i złoto. Budynki i zdrowie odnawiają się z każdą falą, więc wskrzeszajcie sojuszników i korzystajcie z kapliczek rozważnie, byście mogli ciągle walczyć.

Nowe narzędzia

Do waszego asortymentu dołączają cztery nowe zabawki. Odpakujcie zużywalne przedmioty, by dodać je do swojego arsenału. Działają one też w normalnych grach, gdzie tworzą świąteczną atmosferę... ale bez tych zabójczych efektów.

Prezenty dla wszystkich

Każdy mecz Mroźnej Przystani zapewni wam punkty w ilości zależnej od liczby pokonanych rund. Punkty pomagają w zdobywaniu nagród, w tym: dodatkowych narzędzi, dźwięków koła czatu i prezentów z drzewa Mroźnego Festiwalu.

Mały Roshan z Piernika

Pośród nagród Mroźnej Przystani znajduje się kilka szans na wygranie niewyobrażalnie rzadkiego (i diabelsko uroczego) Małego Roshana z Piernika, Może wydaje się straszliwy, ale jest najsłodszy na świecie.

Przedmiot arkana dla Rubicka

Prawdziwe magiczne panowanie jest na wyciągnięcie ręki...

Chociaż większość magów uważa zagadkę Konsternacji za zwykłą ciekawostkę, to całe pokolenia czarodziejów łamało sobie głowy, próbując ją rozwiązać. Nawet kiedy Wielki Magus w końcu myślał, że już pojął sedno tego sekretu, to minęło dużo czasu, nim doznał objawienia jego prawdziwego jego znaczenia i zorientował się, że wiedzy zawartej w sercu Konsternacji można użyć do zmiany fundamentalnych zasad magii. Teraz, nie będąc już ograniczonym do mistrzowskich imitacji, Rubick może zabawiać się tajemnymi sztukami do granic ich możliwości, przekształcając świat magii w taki sposób, jaki tylko mu się spodoba. Jest zawsze głodny nowych nieludzkich tajemnic, które może rozwiązać i utaić na nowo, a także nieodkrytych magicznych królestw, które może w ten sposób ujawnić.

Odblokuj 115 efektów
skradzionych czarów
W miarę wykradania nowych czarów przez Rubicka, Szyfr Magusa będzie przybierał nowe tajemne schematy kolorystyczne zależne od pierwotnego rzucającego. Im więcej meczów będziesz wygrywać za pomocą Rubicka, tym lepiej będzie się on uczył dodawania swojej tajemnej sygnatury do 115 różnych umiejętności, nadając każdej z nich charakterystyczny akcent magusa.
Doom
Macropyre
Chaotic Offering
Ravage
Black Hole
Supernova
Freezing Field
Finger of Death
Chaos Meteor
Chronosphere
Efekt na ziemi do odblokowania
Odblokuj tajemną sygnaturę Rubicka dla 115 SKRADZIONYCH CZARÓW

Krzyż Konsternacji - wiekopomne ulepszenie

Wiekopomny przedmiot dla Rubicka z ostatniej Bezcennej Karafki od teraz zawiera dodatkowy styl, który pozwala mu na przyjmowanie takich samych tajemnych schematów kolorystycznych, jak przedmiot arkana, kiedy Wielki Magus ukradnie czar.

Arkana zawierają:
Po założeniu tego przedmiotu Rubick otrzyma następujące ulepszenia:
- System rozwoju stylu pozwalający na odblokowanie niestandardowych efektów dla 115 skradzionych umiejętności. -
- Niestandardowe, dynamiczne kolory na pelerynie, które zmieniają się w zależności od skradzionego czaru. -
- Kompletny zestaw nowych animacji, w tym rzucania czarów, śmierci, biegu, a także unikalne animacje dla skradzionych czarów i wiele więcej. -
- Nowy model bazowy, tekstury i niestandardowy animowany piedestał. -
- Nowy efekt i dźwięk czaru Spell Steal. -
- Obsługa dynamicznych efektów koloru dla wiekopomnego przedmiotu Krzyż Konsternacji. -
- Niestandardowy efekt na ziemi dla graczy, którzy ukończą rozwój stylu. -
- Odnowiony głos. -
- Niestandardowy portret bohatera, ikona na minimapie i efekt obramowania ikony skradzionych czarów. -
- Niestandardowa emotikona. -
- PODNIOSŁA jakość przedmiotu dla wszystkich arkanów zakupionych przed 21 stycznia 2019. -
Kup teraz