Karşınızda:
Güncellemesi
Büyücü Yazıtı Rubick Gizemli Eşyasını İçerir

Buz Diyarı: Bir Frostivus Hikâyesi

Swept up in the zeal of unraveling and reshaping arcane energies, Grand Magus Rubick marches a mob into Frosthaven, intent on uprooting the original Frostivus tree to explore the mysterious font of power beneath it. To stop the misguided magus, five heroes must rise to the defense of the ancient tree—and fight to keep the Spirit of Frostivus alive!

19 Aralık - 7 Ocak

Tatilin Son Umudu

Kadim ağacı gelen düşman saldırılarına karşı savunun. Takımınızla birlikte hareket edip TP ve altın kazanarak hayatta kalın. Binaların ve sizin sağlığınız her saldırı dalgası sonrasında yenilenir. Takımınızı savaşta tutmak için düşen arkadaşlarınızı kurtarın ve mabetleri akıllıca kullanın.

Görevler için yeni araçlar

Four new tools join your bag of supplies. Unpack your bundle of consumable event items to add them to your Frosthaven arsenal. You can even take the festive fun into your regular games, minus some of the more... deleterious effects.

Herkes için

Each match of Frosthaven will award points based on how many rounds you survive. Points help you progress along the rewards line to earn more consumables, chat wheel sounds, and gifts from around the original Frostivus tree.

Zencefilli Çörek Bebek Roshan

Among the Frosthaven rewards are several chances to win an indescribably-rare—and devilishly adorable—Immortal Gingerbread Baby Roshan courier. He may act fearsome, but this little guy is sweet as can be.

Rubick için Gizemli Öğe

Gerçek Gizem Üstünlüğü Artık Ele Geçti...

Büyücülerin çoğu Şaşırtan Bulmaca'ya ilgi çekici basit bir antika gözüyle bakıyordu. Lakin nesiller boyunca her ne kadar birçok büyücü bu antikayı çözmeye çalıştıysa da sırlarına vâkıf olmayı başaramadı ve süreç esnasında kendilerini fedâ ettiler. Büyük Magus en nihayetinde antikanın sırlarına vâkıf olduğunu düşünse de eşyanın gerçek doğasıyla ilgili gerçekler ona çok daha sonra gelecekti; Şaşırtan Bulmaca büyünün temellerini değiştirme kabiliyetine sahipti. Artık usta taklitçilikle sınırlı olmayan Rubick, büyüsel yeteneğin sınırlarıyla oynayarak büyü dünyasını kendi keyfince değiştiriyor, her daim çözülecek gizemlere sahip yeni anormallikler ve keşfedilmemiş büyü krallıklarının peşinde koşuyor.

115 çalıntı
büyü efektinin kilidini aç
Rubick büyü çaldığı zaman Büyücü Yazıtı da büyüyü yapan birime göre yeni bir renge bürünür. Rubick'le oyun kazandıkça Rubick, 115 farklı yeteneğe kendi büyü imzasını eklemeyi ve bunların her birine belirgin bir renk vermeyi öğrenir.
Doom
Macropyre
Chaotic Offering
Ravage
Black Hole
Supernova
Freezing Field
Finger of Death
Chaos Meteor
Chronosphere
Açılabilir Zemin Efekti
115 ÇALINTI BÜYÜ için Rubick'in Gizemli İmzasının kilidini aç

Perplex'in Dönüm Noktası Ölümsüz Güncellemesi

Rubick's Immortal shoulder item from the most recent Trove Carafe now features an additional style that allows it to take on the same arcane color signatures as the Arcana item when the Grand Magus steals a spell.

Gizemli Eşya İçeriği:
Kuşanıldığında, bu eşya Rubick'e şu özel yükseltmeleri verir:
- A style progression system that features custom effects for 115 stolen abilities -
- Custom dynamic color effects on the cape that change depending on stolen spells -
- A complete set of all-new animations, including cast animations, death animations, run animations, unique stolen spell animations, and more -
- New base model, texture, and custom animated pedestal -
- New effect and sound for Spell Steal -
- Support for dynamic color effects on the Crux of Perplex Immortal Item -
- Custom ground effect for players who complete the style progression -
- Remastered Voice -
- Custom Hero Portrait, Minimap Icon, and Stolen Spell Icon Border Effect -
- Custom Emoticon -
- EXALTED item Quality on all purchases made before January 21, 2019 -
Şimdi Satın Al