Karşınızda:
Güncellemesi
Büyücü Yazıtı Rubick Gizemli Eşyasını İçerir

Buz Diyarı: Bir Frostivus Hikâyesi

Büyüsel enerjileri açığa çıkarma ve yeniden şekillendirme gayretinde kendini kaybeden Büyük Magus Rubick, ilk Frostivus ağacının altıdaki gizemli güç kuyusuna erişebilmek için bu ağacı kökünden sökecek bir grubu Frosthaven'a getirdi. Beş kahraman bir araya gelerek bu kutsal ağacı savunmalı ve Frostivus ruhunun ölmesine izin vermemeli!

19 Aralık - 7 Ocak

Tatilin Son Umudu

Kadim ağacı gelen düşman saldırılarına karşı savunun. Takımınızla birlikte hareket edip TP ve altın kazanarak hayatta kalın. Binaların ve sizin sağlığınız her saldırı dalgası sonrasında yenilenir. Takımınızı savaşta tutmak için düşen arkadaşlarınızı kurtarın ve mabetleri akıllıca kullanın.

Görevler için yeni araçlar

Dört yeni araç daha stoklarınıza eklendi. Frosthaven cephaneliğinize ekleyebilmek için tüketilebilir etkinlik öğelerinizi açın. Bu öğeleri kullanarak normal oyunlarda da neşe saçabilirsiniz... tabii zararlı etkileri olmadan.

Herkes için

Her Frosthaven maçı hayatta kaldığınız raunt başına puan verir. Puanlar sayesinde ödül ilerlemesi kaydeder daha fazla tüketilebilir, Sohbet Çarkı sesleri ve orijinal Frostivus ağacının etrafından daha fazla hediye elde edersiniz.

Zencefilli Çörek Bebek Roshan

Frosthaven ödülleri arasında tarif edilemeyecek derecede nadir ve şeytani bir tatlığa sahip Ölümsüz Zencefilli Çörek Bebek Roshan yer alır. Her ne kadar kendini korkunç göstermeye çalışsa da çok şirin bir ufaklıktır.

Rubick için Gizemli Öğe

Gerçek Gizem Üstünlüğü Artık Ele Geçti...

Büyücülerin çoğu Şaşırtan Bulmaca'ya ilgi çekici basit bir antika gözüyle bakıyordu. Lakin nesiller boyunca her ne kadar birçok büyücü bu antikayı çözmeye çalıştıysa da sırlarına vâkıf olmayı başaramadı ve süreç esnasında kendilerini fedâ ettiler. Büyük Magus en nihayetinde antikanın sırlarına vâkıf olduğunu düşünse de eşyanın gerçek doğasıyla ilgili gerçekler ona çok daha sonra gelecekti; Şaşırtan Bulmaca büyünün temellerini değiştirme kabiliyetine sahipti. Artık usta taklitçilikle sınırlı olmayan Rubick, büyüsel yeteneğin sınırlarıyla oynayarak büyü dünyasını kendi keyfince değiştiriyor, her daim çözülecek gizemlere sahip yeni anormallikler ve keşfedilmemiş büyü krallıklarının peşinde koşuyor.

115 çalıntı
büyü efektinin kilidini aç
Rubick büyü çaldığı zaman Büyücü Yazıtı da büyüyü yapan birime göre yeni bir renge bürünür. Rubick'le oyun kazandıkça Rubick, 115 farklı yeteneğe kendi büyü imzasını eklemeyi ve bunların her birine belirgin bir renk vermeyi öğrenir.
Doom
Macropyre
Chaotic Offering
Ravage
Black Hole
Supernova
Freezing Field
Finger of Death
Chaos Meteor
Chronosphere
Açılabilir Zemin Efekti
115 ÇALINTI BÜYÜ için Rubick'in Gizemli İmzasının kilidini aç

Perplex'in Dönüm Noktası Ölümsüz Güncellemesi

Rubick'in en son Trove Carafe'ta bulunabilen ölümsüz omuz eşyası, Grand Magus bir büyü çaldığında gizemli eşyasında olduğu gibi çaldığı büyünün renklerine bürünmesini sağlayacak ilave bir tarza sahip.

Gizemli Eşya İçeriği:
Kuşanıldığında, bu eşya Rubick'e şu özel yükseltmeleri verir:
- Çalınan 115 yetenek için özel efektleri içeren ilerlemeli tarz sistemi -
- Çalınan büyülere göre pelerinde değişen özel dinamik renk efektleri -
- Büyü yapma animasyonları, ölüm animasyonları, koşma animasyonları, çalınan büyüler için benzersiz animasyonlar gibi yepyeni animasyonlar -
- Yeni temel model, doku ve özel hareketli taban -
- Spell Steal için yeni efekt ve ses -
- Perplex'in Düğüm Noktası ölümsüz eşyasına dinamik renk efekti desteği eklendi -
- Tarz ilerlemesini tamamlayan oyunculara özel yer efekti -
- Yenilenmiş seslendirme -
- Özel kahraman portresi, mini harita simgesi, çalınan büyü simgesi için çerçeve efekti -
- Özel ifade -
- "Engin" kalitesinde almak için 21 Ocak 2019 tarihinden önce satın alın -
Şimdi Satın Al