Оновлення
Містить таємний предмет Rubick — The Magus Cypher

Морозний притулок: Мороздвяна історія

Захоплений своєю жагою розгадувати та опановувати таємні енергії, великий маг Rubck веде почвар у Морозний притулок, маючи намір викорінити Мороздвяне дерево та дослідити чарівні сили, що живлять його. П’ять героїв мусять повстати, щоби захистити древнє дерево та зупинити божевільного мага. Повстати, щоби боротися за сам дух Мороздва!

19 грудня ‒ 7 січня

Остання надія свята

Захищайте древнє дерево від кожної хвилі ворогів. Працюйте разом, щоби заробити досвід та золото, необхідні для виживання. Споруди та здоров’я відновлюються після кожної хвилі, тож мудро воскрешайте друзів та використовуйте храми, щоби зберегти свою команду.

Нові інструменти для завдання

Ваша торба має тепер чотири нові інструменти. Розпакуйте набір витратних предметів події та додайте до свого арсеналу Морозного притулку. Ви навіть можете взяти найяскравіші предмети до звичайних ігор, щоправда… без таких негативних наслідків.

Подарунки для всіх

Кожен матч Морозного притулку нагороджуватиме вас очками залежно від кількості пройдених хвиль. За допомогою очок ви наближаєтеся до нових нагород: предметів для вжитку, звуків колесу чату та подарунків під справжнім Мороздвяним деревом.

Імбирний малюк Рошана

Серед нагород Морозного притулку є кілька шансів виграти неймовірно рідкісного та диявольськи чарівного кур’єра — безсмертного імбирного малюка Рошана. Він хоч і лютий, але дуже солодкий.

Таємний предмет для Rubick

Поява справжнього таємного верховенства…

Більшість чарівників вірили, що Головоломка Плутанини була просто цікавинкою. Проте покоління чарівників сходили з розуму, намагаючись розгадати її. І навіть коли верховний маг вважав, що пізнав її таємницю, прозріння прийшло пізніше. Знання, що містяться в центрі Плутанини, дозволять йому змінити самі основи чарів. Тепер, не обмежуючи себе лише мімікрією, Rubick грається з таємними знаннями, змінюючи світ чарів так, як йому заманеться. Він постійно шукає нові містичні головоломки, щоби розгадати їх та отримати нові знання, які, можливо, відкриють йому ще незвідані королівства чарів.

Розблокуйте 115 викрадених
ефектів чарів
Magus Cypher змінює колір, залежно від чарів, які викрадає Rubick. Виграючи матч, Rubick також вчиться додавати свій стиль до 115 різних здібностей, надаючи їм характерну особливість великого мага.
Doom
Macropyre
Chaotic Offering
Ravage
Black Hole
Supernova
Freezing Field
Finger of Death
Chaos Meteor
Chronosphere
Ефект для розблокування
Розблокуйте унікальний стиль Rubick 115 ВИКРАДЕНИХ ЧАРІВ

Оновлення нетлінного предмета Crux of Perplex

Нетлінний наплічник для Rubick з останньої Trove Carafe тепер має додатковий стиль, який дозволяє йому ставати того ж кольору, що й таємний предмет і чари, які краде великий маг.

Таємний набір містить:
Якщо споряджено, то Rubick отримує наступні нестандартні поліпшення:
- Система розвитку стилів, яка містить нові ефекти для 115 викрадених здібностей. -
- Особливі динамічні ефекти кольору капюшона, які залежать від викрадених чарів -
- Повний набір нової анімації, що містить анімацію чаклування, смерті, бігу, унікальні анімації викрадених чарів та багато чого ще -
- Нова базова модель, текстура та особливий анімований п’єдестал -
- Новий ефект та звук для Spell Steal -
- Підтримка динамічних ефектів кольору нетлінного предмета Crux of Perplex -
- Особливий ефект під ногами після відкриття всіх стилів -
- Перезаписаний голос -
- Особливий портрет героя, значок міні-мапи та ефект для рамки значка вкрадених чарів -
- Особливий смайл -
- Усі придбання до 21 січня 2019 дадуть вам предмет із якістю «З ЛЕГЕНД» -
Купити зараз