Arcana předmět pro Earthshakera
Planetfall se odemkne na 365. úrovni
Doteď byl zajedno s tímto světem – nyní je jeho součástí i fragment světa jiného
Ještě když byla Earthshakerova mysl plna vzdálených vzpomínek na rozeklanou půdu, setkal se s mezihvězdným poutníkem, který dorazil za jediným účelem. Zničit sílu obnoveného světa rostoucí uvnitř něj. A přestože tento poutník neuspěl, Earthshaker cítí, že brzy přijdou další. Poprvé v životě tak obrací zrak k nebesům, doufajíce, že v nich uzří příčinu apokalyptického konce své sestry Země... a udělá vše, aby její skon pomstil.
Ukažte svou sílu
Jakmile se vybavíte Arcana předmětem Planetfall, začne Vám počítat komba – série schopností použitých těsně po sobě, přičemž vždy po skončení takového komba uvidíte celkové udělené poškození a Vaše rekordy v délce a poškození komb budou uvedeny přímo na samotném předmětu.
Odemknutelný druhý styl
Žhnoucí kometa
Earthshaker, nadále nesvázán s touto zemí, září jako kometa prolétávající atmosférou
Proveďte pomocí schopnosti Echo Slam 500 zabití nebo asistencí a odemkne se Vám alternativní styl Žhnoucí kometa, který mění barvu efektů Earthshakerovy ultimátní schopnosti.
Judgement of the Fallen
Earthshakerův Immortal předmět Judgement of the Fallen z letošního Bitevního deníku disponuje nově dodatečným stylem, díky němuž na sebe může brát barvy odpovídající barvám Arcany.
Co Arcana umí:
Zbrusu nový model a podstavec
Earthshakerův model a podstavec ve vybavení byly od základu přepracovány, takže nyní odráží jeho nebeské dary a také daň, kterou si taková moc žádá.
Speciální animace a efekty
Arcana zahrnuje nové animace, počitadlo komb, efekty schopnosti Echo Slam, speciální efekt smrti pro nepřátele zabité schopností Echo Slam, doplňkové efekty, vylepšené efekty schopnosti Enchant Totem s Aghanimem, efekt předmětu Blink Dagger a efekt omráčení.
Jedinečné ikony a portrét
Připravte se na nový portrét oblíbeného hrdiny, ikony schopností a ikonu na minimapě pro oba styly.
Více než 500 exkluzivních hlášek
Pro přehrání klikněte
Ikona předmětu Blink Dagger
Odemknutelný druhý styl
Proveďte pomocí schopnosti Echo Slam 500 zabití nebo asistencí a odemkne se Vám styl Žhnoucí kometa.
Planetfall se odemkne na 365. úrovni