Przedmiot arkanów dla Earthshakera
Odblokuj Kosmogrom na 365 poziomie
Ten, który był niegdyś jednością z duchem tej ziemi, teraz zespolił się z okruchem z innego świata.
Dręczony odległymi wspomnieniami strzaskanej ziemi Earthshaker spotkał już jednego międzygwiezdnego podróżnika, którego pokonał wielkim kosztem. Podróżnik ten chciał wyeliminować odrodzoną moc budzącego się w nim świata, a jeżeli jego przeczucie się nie myli, to więcej mrocznych mocy przybędzie, aby dokończyć dzieła. Po raz pierwszy w życiu kieruje wzrok ku niebiosom, aby w jakiś sposób zrozumieć apokaliptyczny koniec, jaki spotkał jego siostrzaną ziemię... i zrobić wszystko, co w jego mocy, by pomścić jej zgubę.
Pokaż swoją siłę
Używaj umiejętności raz za razem przeciwko wrogom w krótkim czasie, aby zwiększać licznik kombinacji, który wyświetla się tylko po założeniu arkanów. Kiedy twoja kombinacja się zakończy, zobaczysz sumę obrażeń zadanych podczas całego zamieszania. Twoje osobiste rekordy zadanych obrażeń i licznika kombinacji zostaną zapisane na przedmiocie.
Drugi styl do odblokowania
Płomieniste uderzenie
Uwolniony z więzów tej ziemi, Earthshaker cały promienieje po spadnięciu przez atmosferę.
Zabij lub asystuj w zabójstwie 500 razy za pomocą Echo Slam, aby odblokować alternatywny styl Płomieniste uderzenie dla arkanów i uzyskać alternatywny kolor ich ostatecznych efektów.
Osąd Upadłych
Wiekopomny przedmiot Earthshakera Osąd Upadłych z tegorocznej Przepustki Bitewnej teraz zawiera alternatywny styl, który zapewnia mu tajemne efekty tych samych kolorów, co wybrany styl arkanów.
Arkana zawierają:
Całkowicie nowy model i piedestał
Model i piedestał w wyposażeniu Earthshakera zostały zaprojektowane na nowo, by lepiej oddawać uzyskane przez niego gwiezdne dary i cenę, którą go one kosztowały.
Niestandardowe animacje i efekty
Zawiera całkowicie nowe animacje, licznik kombinacji, nowe efekty Echo Slam, niestandardową animację śmierci bohaterów zabitych przez Echo Slam, nowe efekty otoczenia, ulepszone efekty totemu z Aghanim's Scepter, niestandardowy efekt Blink Daggera, a także niestandardowy efekt ogłuszenia.
Niestandardowe grafiki bohatera
Zawiera całkowicie nowy portret bohatera, ikony umiejętności i ikonę na minimapie dla obydwu stylów.
Ponad 500 kwestii dialogowych ekskluzywnych dla arkanów
Kliknij, aby odtworzyć
Niestandardowa ikona Blink Daggera
Drugi styl do odblokowania
Zabij lub asystuj w zabójstwie 500 razy za pomocą Echo Slam, aby odblokować alternatywny styl Płomieniste uderzenie.
Odblokuj Kosmogrom na 365 poziomie