Таємний предмет для Earthshaker
Розблокуйте Planetfall на рівні 365
Він був єдиним із духом цієї землі, а тепер несе її частку на інші ґрунти
Сповнений далеких спогадів про розбиту землю, Землетрус уже зустрічав одного міжзоряного мандрівника, — подоланого високою ціною, — котрий намагався знищити пробуджену всередині героя силу. Ця сила народилася і прагне відродити загиблий світ, однак темні сили прагнуть завадити цьому. Вперше в житті Землетрус відчув потребу глянути на небеса, щоби хоч якось зрозуміти апокаліптичний кінець, котрий спіткав його сестру-землю… І щоби будь-якою ціною помститися за її загибель.
Покажіть свою силу
Поєднуйте здібності супроти своїх ворогів за короткий період часу, щоби збільшити лічильник комбінацій, який показується лише під час спорядження таємного предмета. Після завершення комбінації ви побачите скільки шкоди загалом завдали. Ваш особистий рекорд шкоди та кількості комбінацій буде викарбувано на самому предметі.
Розблоковуваний стиль
Вогняне сходження
Відірваний од землі Earthshaker сяє від атмосферного сходження
Здійсніть 500 убивств або підмог за допомогою Echo Slam, щоби розблокувати альтернативний стиль Burning Descent для цього таємного предмета, який змінює кольори його ефектів.
Суд занепалого
Нетлінний тотем Judgement of the Fallen для Earthshaker із цьогорічної бойової перепустки тепер містить додатковий стиль, що призводить до зміни кольору відповідно до стилю одягненого таємного предмета.
Таємний набір містить:
Нова модель і п’єдестал
Нова модель Earthshaker та п’єдестал екрана спорядження були перероблені з його земного вигляду, аби відобразити отриманий героєм космічний дар та ціну, яку довелося за це заплатити.
Нестандартні анімації та ефекти
Містить нові анімації, лічильник комбінацій, нові ефекти Echo Slam, новий ефект смерті для героя, убитих за допомогою Echo Slam, нові ефекти оточення, покращені ефекти аґанімного Echant Totem, нестандартний ефект від Blink Dagger та нестандартний ефект приголомшення.
Нестандартні елементи героя
Містить новий портрет героя, значки здібностей та значок для мінімапи для обох стилів.
Понад 500 ексклюзивних голосових фраз
Клацніть, аби зіграти
Нестандартний значок Стрибкового кинджала
Розблоковуваний стиль
Здійсніть 500 убивств або підмог за допомогою Echo Slam, щоби розблокувати альтернативний стиль Burning Descent.
Розблокуйте Planetfall на рівні 365