Obsahuje také Přehled šampionátu
$1,600,000
Aktuální celková výhra
Vylepšitelný Bitevní deník
Novinka
DŘÍVĚJŠÍ ODMĚNY ZA MILNÍKY NYNÍ ZÍSKÁTE ZA POUHÉ ZAKOUPENÍ DENÍKU
Bitevní deník – The International 2016 plný exkluzivních vlastností a odměn je tu, aby Vás připravil na vyvrcholení sezónních šampionátů v podobě bitvy těch nejlepších v Seattlu. Vlastníci Bitevního deníku mohou plnit úkoly, sázet na své zápasy, pomáhat s komunitními úkoly nebo si jen užívat hru, truhly s Immortal předměty a další desítky speciálních předmětů je neminou tak jako tak!

25 % z ceny všech prodaných Deníků putuje do celkové výhry šampionátu The International 2016.

Zakoupit Deník
Zakoupit úrovně

Level 1 $9.99 USD
Level 50 $26.99 USD
5 Levels $2.49 USD
11 Levels $4.99 USD
24 Levels $9.99 USD
Co vše získáte
Všichni vlastníci Bitevního deníku získají okamžitý přístup ke speciálním sezónním vlastnostem a nadílce předmětů za zakoupení Deníku.
Společně s Deníkem
Immortal Treasure I
Immortal Treasure II
Immortal Treasure III
Vzhled mapy – jaro
Exkluzivní vzhled mapy, který vyprší společně s Deníkem.
Taunt
Efekt počasí
Balíček hudby
Balíček kurzorů
Exkluzivní warda
Balíček emotikonů
Exkluzivní kurýr
Vzhled ukazatelů
Načítací obrazovky
Effigy Block
Balíček hlasatelů
Úkoly
Zvolte si před každým zápasem jednu ze tří cest, a určete tak zadání svého nadcházejícího úkolu. Když jej splníte a vyhrajete zápas, získáte body Deníku a postup na další úkol. Jen tak získáte dostatek bodů pro vylepšení Deníku a odemčení nových odměn. Cestu můžete změnit při výběru hrdiny, aby reflektovala nejen Váš výběr, ale také potřeby celého Vašeho týmu.

NOVINKA TŘI ÚROVNĚ OBTÍŽNOSTI
Úkoly každé cesty mají nově tři úrovně obtížnosti symbolizované třemi hvězdami. Pro dokončení úkolu Vám stačí libovolný počet hvězd, ale jen získáním všech si vysloužíte maximální množství bodů Deníku.
NOVINKA ALTERNATIVNÍ STYLY SETŮ
Za dokončení posledního úkolu dané cesty získáte speciální set, a pokud navíc dokončíte všechny úkoly cesty na tři hvězdy, odemkne se vám také rudý styl tohoto setu.

NOVINKA BONUSOVÁ CESTA ÚKOLŮ
Všichni, kdo vylepší svůj Bitevní deník na 225. úroveň, získají prestižní předmět pro Legion Commander, ke kterému se váže unikátní cesta úkolů. Pokud ji dokončíte, Váš předmět dostane exkluzivní styl a stane se ještě prestižnějším!
Sázení
Každý týden získáte několik stovek žetonů, pomocí kterých si můžete vsadit na svá vítězství. Trefíte-li se, získáte zpět dvojnásobek žetonů v podobě bodů Deníku. Pozor, nepoužité žetony nebudou připočteny k těm z následujícího týdne!

NOVINKA BONUS PRO OPRAVDOVÉ SÁZKAŘE
Hráči s Bitevním deníkem na 119. úrovni nově získají každý týden o 500 žetonů víc. To ale není vše! Na 235. úrovni získají dalších 500 žetonů a na 395. úrovni rovnou 1000 žetonů. Tito hráči budou moci navíc na jeden zápas vsadit až 500 žetonů.
DÝŠKA
Po zničení kteréhokoli z Ancientů můžete buď svému vynalézavému spoluhráči, nebo prohnanému nepříteli darovat několik bodů Deníku a ukázat tak, že opravdový bojovník dokáže ocenit jak výhru, tak porážku.
NOVINKA
Komunitní
úkoly
Během trvání Bitevního deníku bude všem jeho vlastníkům dostupná série komunitních úkolů. Plněním jejich zadání a následnými výhrami přispějete k postupu celé komunity. Vždy když vlastníci Bitevního deníku společně dokončí komunitní úkol, získají všichni z nich několik ohnivých koulí, které můžete použít v Linině horké hře pro výhru bodů Deníku. Navíc ihned po zakoupení Deníku získáte tři ohnivé koule.
The International 2016
Celková výhra
NOVINKA PŘEKONÁNÍ LOŇSKÉ VÝHRY
Každoročně spojí fanoušci hry Dota 2 své síly a zajistí šampionátu The International nejvyšší výhru v historii e-sportů. Pokud tomu tak bude i letos a bude přesažena loňská celková výhra, která činila 18 429 613 dolarů, získají všichni vlastníci Bitevního deníku tři truhly Trust of the Benefactor. Každá z těchto truhel bude obsahovat truhlu s Immortal předměty (2016), náhodný set předmětů, Arcana předmět nebo enormně vzácný sběratelský předmět v omezeném množství:
200 x Fire Lotus Belt
200 x Golden Ornithomancer Mantle
200 x Dragonclaw Hook
200 x Rainmaker
200 x Pipe of Dezun
200 x Perceptions of the Eternal Mind
200 x Kantusa The Script Sword
200 x Shattered Greatsword
200 x Golden Gravelmaw
100 x Drodo the Druffin
100 x Golden Grasping Bludgeon
100 x Golden Shards of Exile
100 x Golden Staff of Perplex
100 x Golden Huntling
100 x Golden Severing Crest
100 x Golden Sullen Hollow
100 x Golden Lamb to the Slaughter
100 x Lockjaw the Boxhound
50 x Golden Doomling
50 x Murrissey the Smeevil
50 x Ice Baby Roshan
50 x Lava Baby Roshan
25 x Guard of the Red Mist
25 x Axe of Phractos
25 x Monarch Bow
25 x Burning Fiend
25 x ???
NOVINKA TIPNĚTE SI CELKOVOU VÝHRU
Myslíte si, že víte, na jaké hodnotě se zastaví celková výhra šampionátu The International 2016? Tipněte si, a když se trefíte, vyhrajete deset úrovní Deníku.
NOVINKA
SEZÓNNÍ HODNOCENÍ
Jakožto vlastníci Bitevního deníku se budete moci s ostatními vlastníky utkat v sezónních hodnocených zápasech a ukázat, jak vysoko se zvládnete dostat. Pro porovnání s ostatními jsme přidali speciální žebříčky.

Po skončení velkého finále šampionátu The International 2016 získáte nejen trofej s dosaženým sezónním hodnocením, ale také možnost vystavit toto hodnocení na svém profilu pro celý následující rok.

Jste připraveni? Tak se zapojte do vyhledávání sezónních hodnocených zápasů a vybojujte si své hodnocení. Pokud odehrajete více jak 40 zápasů, budete moci po skončení šampionátu The International 2016 přepsat své obyčejné hodnocení tím sezónním.
Sezóna začíná již v červnu
NOVINKA
Víkendové
turnaje
V průběhu šampionátu The International se nejlepší profesionální hráči pokouší nejen získat výhru, ale především se zapsat do dějin. Tyto a další radosti i strasti kompetitivního hraní hry Dota 2 brzy čekají všechny. Kde? Ve víkendových turnajích.

DOVEDNOSTNÍ SKUPINY A ČTYŘI DIVIZE
Turnaje budou předem naplánované, a jak jejich název napovídá, vždy budou trvat jeden víkend. V každém turnaji se stylem jedné eliminace utká osm týmů rozdělených do dovednostních skupin dále roztříděných do čtyř divizí podle lokace.
Válečná kořist
Kromě radosti z těžce vydřené výhry čeká na konci každého víkendového turnaje na vítěze také trofej, body Deníku a unikátní předmět, kterým se budete moci přímo ve hře pochlubit svými úspěchy jak spoluhráčům, tak nepřátelům.
Shromážděte svůj tým
Všichni vlastníci Bitevního deníku obdrží jednu vstupenku do víkendového turnaje zdarma, přičemž dalších pět čeká na 137. úrovni Deníku nebo v Dota 2 obchodě. Sezóna víkendových turnajů začne v červnu a bude probíhat do vypršení aktuálního Bitevního deníku. Více informací již brzy.
Hlasování o Arcaně
Splňte svoji občanskou povinnost a hlasujte pro hrdinu, o kterém si myslíte, že by měl jako další získat Arcana předmět. V každém kole hlasování získají všichni vlastníci Bitevního deníku šestnáct hlasů, jež bude možné dát buď jednomu, nebo několika hrdinům. Vítěz bude oznámen na šampionátu The International 2016.
NOVINKA
Záznam Deníku
Dokončili jste několik úkolů v jediném zápase? Nevíte, kde se vzaly všechny Vaše body? Nezoufejte, je tu záznam Bitevního deníku, ve kterém si prohlédnete kompletní historii Vašeho Deníku, včetně dat, dosažených úrovní a celkem získaných bodů.
Přehled
Všichni vlastníci Bitevního deníku obdrží také Přehled šampionátu The International 2016 zahrnující nejen profily týmů a tipování, ale také spousty dalších vlastností a aktivit. Přehled bude vydán již brzy, nicméně prozatím můžete alespoň zadat své tipy pro jarní šampionát a vydělat si tak pár bodů Deníku navíc.

Již brzy
ODMĚNY ZA ÚROVNĚ
Navyšte úroveň svého Bitevního deníku, abyste odemknuli exkluzivní odměny.
Úrovně si můžete přímo zakoupit, nebo po nich stoupat plněním úkolů. Na vyšších úrovních na Vás čekají další truhly s Immortal předměty, nový vzhled mapy, emotikony, taunty a spousty dalších věcí.
Truhly s Immortal předměty
Jednu od každé truhly získáte po zakoupení Bitevního deníku a další se ukrývají na vyšších úrovních Deníku.
Truhla I
  |  
Truhla II
  |  
Truhla III
Každá truhla obsahuje jeden Immortal předmět a může také navíc obsahovat vzácný, velmi vzácný či nesmírně vzácný předmět
Enchantress: Virga’s Arc
Oštěp se speciálními efekty a zvuky schopnosti Impetus
Omniknight: Adoring Wingfall
Kladivo se speciálními efekty a zvuky schopnosti Purification
Timbersaw: Controlled Burn
Zbraň se speciálními efekty a zvuky schopnosti Timberchain
Juggernaut: Fortune’s Tout
Speciální vzhled a efekty Healing Wardy
Phantom Lancer: Phantom Concord
Kopí se speciálními efekty a zvuky schopnosti Spirit Lance
Weaver: Crimson Pique
Hlava se speciálními efekty a zvuky schopnosti Shukuchi
Phoenix: Solar Forge
Přilbice se speciálními efekty a zvuky schopnosti Sunray
Juggernaut: Golden Fortune’s Tout
Speciální vzhled a efekty Healing Wardy
Faceless Void: Mace of Aeons
Palcát se speciálními efekty a zvuky schopnosti Chronosphere
Windranger: Peregrine Flight
Luk se speciálními efekty a zvuky schopnosti Powershot
Undying: Pale Augur
Nátepník se speciálními efekty a zvuky schopnosti Decay
Riki: Shadow Masquerade
Kápě se speciálními efekty a zvuky schopnosti Blink Strike
Morphling: Crown of Tears
Koruna se speciálními efekty schopnosti Waveform
Lich: Shearing Deposition
Límec a řetězy se speciálními efekty a zvuky schopnosti Frost Blast
Earthshaker: Bracers of the Cavern Luminar
Nátepníky se speciálními efekty a zvuky schopnosti Enchant Totem
Mirana: Pulsar Remnant
Luk se speciálními efekty a zvuky schopnosti Starstorm
Riki: Golden Shadow Masquerade
Kápě se speciálními zlatými efekty a zvuky schopnosti Blink Strike
Invoker: Dark Artistry
Set předmětů se speciálními efekty schopností Deafening Blast a Tornado
Slark: Hydrakan Latch
Dvě dýky se speciálními efekty schopností Pounce a Essence Shift
Earth Spirit: Jade Reckoning
Zbraň se speciálními efekty a zvuky schopnosti Rolling Boulder
Bane: Slumbering Terror
Temné paže se speciálními efekty schopnosti Nightmare
Ogre Magi: Auspice of the Whyrlegyge
Ruleta se speciálními efekty schopnosti Multicast
Razor: Severing Lash
Bič se speciálními efekty a zvuky schopnosti Plasma Field
Medusa: Daughters of Hydrophiinae
Brnění se speciálními efekty schopnosti Mana Shield
50 úrovní Bitevního deníku – The International 2016
Celých 50 úrovní pro Váš Bitevní deník – The International 2016
Slark: Golden Hydrakan Latch
Dvě zlaté dýky se speciálními efekty schopností Pounce a Essence Shift
Lina: Disciple of the Wyrmwrought Flame
Doplněk se speciálními efekty a zvuky schopnosti Laguna Blade
Bonusový vzácný Immortal předmět
Bonusový velmi vzácný Immortal předmět
Bonusový nesmírně vzácný Immortal předmět
Bonusový vzácný Immortal předmět
Bonusový velmi vzácný Immortal předmět
Bonusový nesmírně vzácný Immortal předmět
Bonusový vzácný Immortal předmět
Bonusový velmi vzácný Immortal předmět
Bonusový nesmírně vzácný Immortal předmět
Další truhly získáte na následujících úrovních:
Truhla I: 1, 10, 22, 34, 46, 80, 220 (a následně každých 30 úrovní)
Truhla II: 1, 98, 113, 128, 140, 152, 230 (a následně každých 30 úrovní)
Truhla III: 1, 167, 179, 191, 200, 210, 240 (a následně každých 30 úrovní)
Vzhled mapy
Immortal Gardens
Tento vzhled mapy nevyprší s Deníkem
Úroveň
125
Prastaré zahrady bohů už dlouhá tisíciletí neochutnaly krev hrdinů. Pokud Váš Bitevní deník dosáhne 125. úrovně, budete jim to však moci umožnit.
ONIBI
Vylepšující se kurýr
Tento vyslanec skřítků z vrb není na svojí výpravě sám. Odemkněte 21 dodatečných stylů, aby se mohli bitvy zúčastnit i jeho soukmenovci.
Styl
0
Úroveň
1
Styl
1
Úroveň
5
Styl
2
Úroveň
12
Styl
3
Úroveň
18
Styl
4
Úroveň
30
Styl
5
Úroveň
40
Styl
6
Úroveň
62
Styl
7
Úroveň
74
Styl
8
Úroveň
101
Styl
9
Úroveň
116
Styl
10
Úroveň
134
Styl
11
Úroveň
185
Styl
12
Úroveň
205
Styl
13
Úroveň
255
Styl
14
Úroveň
285
Styl
15
Úroveň
315
Styl
16
Úroveň
525
Styl
17
Úroveň
625
Styl
18
Úroveň
725
Styl
19
Úroveň
825
Styl
20
Úroveň
925
Styl
21
Úroveň
2000
Legacy Of The Fallen Legion
PRESTIŽNÍ PŘEDMĚT PRO LEGION COMMANDER
Úroveň
225
Obsahuje novou cestu úkolů a unikátní styl
Podaří-li se Vám vylepšit svůj Bitevní deník na 225. úroveň, získáte nadcházející prestižní předmět pro Legion Commander a také novou cestu úkolů, na jejímž konci čeká unikátní styl tohoto předmětu. U příležitosti vydání předmětu se můžete těšit také na související komiks popisující příběhy Bronzové legie.
Přečíst komiks
VODA V ŘECE
OD ÚROVNĚ
89
Chromová
OD ÚROVNĚ
158
Vyschlá
OD ÚROVNĚ
325
Slizká
OD ÚROVNĚ
575
Olejová
OD ÚROVNĚ
735
Elektrizující
OD ÚROVNĚ
1250
Magická
OD ÚROVNĚ
2500
Krvavá
Řeka se zbarvila rudě... nebo zeleně či fialově! Od 85. úrovně Bitevního deníku budete moci získat tajemné flakónky měnící vodu v řece pro všechny hráče v daném zápase. Flakónkem se můžete vybavit v obchodu, přičemž jej nelze použít na již změněnou řeku. Na vyšších úrovních Deníku se Vám do rukou dostanou nejen další typy flakónků, ale také se obnoví Vaše stávající. Každý flakónek má totiž deset nabití, z nichž každé trvá deset minut. Poslední flakónek, který změní vodu v řece na krev, je dostupný na 2500. úrovni Bitevního deníku a má 50 nabití.
SPECIÁLNÍ EFEKTY
Na následujících úrovních Deníku můžete také odemknout sezónní herní efekty:
Úroveň
2
Efekt fontány I
Úroveň
6
Efekt teleportu I
Úroveň
16
Efekt předmětu Blink Dagger I
Úroveň
68
Efekt teleportu II
Úroveň
77
Efekt fontány II
Úroveň
131
Efekt navýšení úrovně I
Úroveň
146
Efekt fontány III
Úroveň
155
Efekt předmětu Blink Dagger II
Úroveň
161
Efekt předmětu Bottle
Úroveň
176
Efekt předmětu Eul's
Úroveň
194
Efekt předmětu Force Staff
Úroveň
197
Efekt teleportu III
Úroveň
265
Efekt předmětu Mekansm
Úroveň
535
Efekt předmětů Maelstrom a Mjollnir
Úroveň
675
Efekt předmětu Radiance
Úroveň
775
Efekt předmětu Phase Boots
Taunty
Válka je seriózní věc, ale trocha skotačení ještě nikoho nezabila. Tedy, zabila, ale to je teď jedno. Představujeme osm zbrusu nových tauntů. Užívejte jich moudře a k přátelskému popíchnutí nepřátel!
„Royal Raspberry“
Vengeful Spirit
„RazorFlip!“
Slark
„Ogre Hop“
Alchemist
„To Hell and Back!“
Lion
„Make It Rain“
Nature's Prophet
„Master Juggles“
Invoker
„Party On? Party Off!“
Leshrac
„You Prefer Arrows?“
Windranger
Rylaino
kolo štěstí
Vždy po několika úrovních Bitevního deníku získáte také možnost navštívit Rylaino kolo štěstí, na kterém si můžete vytočit sety, kurýry, truhly a dokonce i Arcana předměty!

Zatočení získáte na následujících úrovních: 3, 8, 20, 26, 32, 42, 48, 53, 71, 83, 92, 107, 149, 164, 173, 182, 188, 345, 365, 385, 425, 445, 465, 485, 505, 545, 565, 585, 615, 645, 665, 685, 715, 745, 765, 795, 815, 845, 865 a 885
Replika Aegisu
Chtěli byste vlastnit věcnou památku na letošní šampionát The International 2016? Vylepšete svůj Bitevní deník na 1000. úroveň a získáte nejen speciální záři Aegisu ve fontáně ve hře, ale také exkluzivní reálnou repliku letošní verze této bájné trofeje šampionů v měřítku 1 ku 5.
Úroveň
1000
Zakoupit Deník
Zakoupit úrovně

Level 1 $9.99 USD
Level 50 $26.99 USD
5 Levels $2.49 USD
11 Levels $4.99 USD
24 Levels $9.99 USD
Všechny úrovně a jejich odměny
 • 2. – Efekt fontány I
 • 3. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 4. – Portfolio of Heroes Ascendant
 • 5. – Vylepšení kurýra Onibi 1
 • 6. – Efekt teleportu I
 • 7. – Taunt: RazorFlip!
 • 8. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 9. – 16 dalších hlasů do hlasování o Arcaně
 • 10. – Truhla s Immortal předměty I (2016)
 • 12. – Vylepšení kurýra Onibi 2
 • 14. – Taunt: Ogre Hop
 • 16. – Efekt předmětu Blink Dagger I
 • 18. – Vylepšení kurýra Onibi 3
 • 20. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 22. – Truhla s Immortal předměty I (2016)
 • 24. – The International 2016 – balíček emotikonů II
 • 26. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 28. – 16 dalších hlasů do hlasování o Arcaně
 • 30. – Vylepšení kurýra Onibi 4
 • 32. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 34. – Truhla s Immortal předměty I (2016)
 • 36. – Vylepšení wardy Smeevil's Penance 1
 • 38. – Taunt: To Hell and Back!
 • 40. – Vylepšení kurýra Onibi 5
 • 42. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 44. – Portfolio of Heroes Ascendant
 • 46. – Truhla s Immortal předměty I (2016)
 • 48. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 50. – Efekty počasí – jaro
 • 53. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 56. – Vylepšení wardy Smeevil's Penance 2
 • 59. – The International 2016 – nápis po multi-killu
 • 62. – Vylepšení kurýra Onibi 6
 • 65. – Effigy Block of The International 2016 II
 • 68. – Efekt teleportu II
 • 71. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 74. – Vylepšení kurýra Onibi 7
 • 77. – Efekt fontány II
 • 80. – Truhla s Immortal předměty I (2016)
 • 83. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 86. – Vylepšení wardy Smeevil's Penance 3
 • 89. – Voda v řece: chromová (10 nabití)
 • 92. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 95. – Taunt: Make It Rain
 • 98. – Truhla s Immortal předměty II (2016) – nevydaná
 • 101. – Vylepšení kurýra Onibi 8
 • 104. – Vylepšení wardy Smeevil's Penance 4
 • 107. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 110. – Taunt: Master Juggles
 • 113. – Truhla s Immortal předměty II (2016) – nevydaná
 • 116. – Vylepšení kurýra Onibi 9
 • 119. – Rozjetý sázkař – 500 žetonů navíc
 • 122. – Voda v řece: chromová (10 nabití)
 • 125. – Immortal Gardens
 • 128. – Truhla s Immortal předměty II (2016) – nevydaná
 • 131. – Efekt navýšení úrovně
 • 134. – Vylepšení kurýra Onibi 10
 • 137. – 5× Vstupenka do víkendového turnaje
 • 140. – Truhla s Immortal předměty II (2016) – nevydaná
 • 143. – The International 2016 – balíček emotikonů III
 • 146. – Efekt fontány III
 • 149. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 152. – Truhla s Immortal předměty II (2016) – nevydaná
 • 155. – Efekt předmětu Blink Dagger II
 • 158. – Voda v řece: vyschlá (10 nabití)
 • 161. – Efekt předmětu Bottle
 • 164. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 167. – Truhla s Immortal předměty III (2016) – nevydaná
 • 170. – Effigy Block of The International 2016 III
 • 173. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 176. – Efekt předmětu Eul's Scepter
 • 179. – Truhla s Immortal předměty III (2016) – nevydaná
 • 182. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 185. – Vylepšení kurýra Onibi 11
 • 188. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 191. – Truhla s Immortal předměty III (2016) – nevydaná
 • 194. – Efekt předmětu Force Staff
 • 197. – Efekt teleportu III
 • 200. – Truhla s Immortal předměty III (2016) – nevydaná
 • 205. – Vylepšení kurýra Onibi 12
 • 210. – Truhla s Immortal předměty III (2016) – nevydaná
 • 215. – Efekt počasí – spad popela
 • 220. – Truhla s Immortal předměty I (2016) (následně každých 30 úrovní)
 • 225. – Immortal předmět pro Legion Commander a cesta úkolů
 • 230. – Truhla s Immortal předměty II (2016) – nevydaná (následně každých 30 úrovní)
 • 235. – Rozjetější sázkař – 500 žetonů navíc
 • 240. – Truhla s Immortal předměty III (2016) – nevydaná (následně každých 30 úrovní)
 • 245. – Voda v řece: vyschlá (10 nabití)
 • 220. – Truhla s Immortal předměty I (2016)
 • 255. – Vylepšení kurýra Onibi 13
 • 265. – Efekt předmětu Mekansm
 • 275. – Taunt: Party On? Party Off!
 • 285. – Vylepšení kurýra Onibi 14
 • 295. – Taunt: You Prefer Arrows?
 • 315. – Vylepšení kurýra Onibi 15
 • 325. – Voda v řece: slizká (10 nabití)
 • 345. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 365. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 385. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 395. – Nejvíc rozjetý sázkař – 1000 žetonů navíc
 • 425. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 445. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 465. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 475. – Voda v řece: slizká (10 nabití)
 • 485. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 505. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 525. – Vylepšení kurýra Onibi 16
 • 535. – Efekt předmětů Maelstrom a Mjollnir
 • 545. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 565. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 575. – Voda v řece: olejová (10 nabití)
 • 585. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 615. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 625. – Vylepšení kurýra Onibi 17
 • 645. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 655. – Voda v řece: olejová (10 nabití)
 • 665. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 675. – Efekt předmětu Radiance
 • 685. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 715. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 725. – Vylepšení kurýra Onibi 18
 • 735. – Voda v řece: elektrizující (10 nabití)
 • 745. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 765. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 775. – Efekt předmětu Phase Boots
 • 795. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 815. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 825. – Vylepšení kurýra Onibi 19
 • 845. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 855. – Voda v řece: elektrizující (10 nabití)
 • 865. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 885. – Zatočení Rylainým kolem štěstí
 • 925. – Vylepšení kurýra Onibi 20
 • 1000. – Bitevní deník – The International 2016 – 1000. úroveň
 • 1250. – Voda v řece: Potion (10 nabití)
 • 1500. – Voda v řece: Potion (10 nabití)
 • 2000. – Vylepšení kurýra Onibi 21
 • 2500. – Voda v řece: krvavá (50 nabití)