Містить компендіум The International
$1,600,000
Поточний призовий фонд
Підвищення рівнів бойової перепустки
Нове в 2016 році
ТРАДИЦІЙНІ НАГОРОДИ ЗА ЗАВДАННЯ ТЕПЕР ДОСТУПНІ ОДРАЗУ ПІСЛЯ КУПІВЛІ
Сповнена багатьма ексклюзивними функціями та нагородами, бойова перепустка International 2016 вже тут, щоби провести літній сезон Dota 2 від головного турніру до ключового змагання у Сіетлі. Власники бойової перепустки можуть підвищувати свої бойові рівні, аби заробити додаткові нетлінні скарбниці та інші нагороди, шляхом виконання завдань, вигравання у ставках, відкривання цілей спільноти або купівлі комплектів бойових рівнів.

25% від усіх продажів бойових перепусток перераховується до призового фонду The International 2016.

Придбати бойову перепустку
Придбати рiвнi

Level 1 $9.99 USD
Level 50 $26.99 USD
5 Levels $2.49 USD
11 Levels $4.99 USD
24 Levels $9.99 USD
Ви отримуєте все це
Усі власники бойової перепустки отримають миттєвий доступ до спеціальних сезонних особливостей на додачу до початкового комплекту предметів.
Початковий комплект
Immortal Treasure I
Immortal Treasure II
Immortal Treasure III
Сезонний ландшафт
Цей унікальний ландшафт доступний усім власникам бойової препустки, допоки не завершиться термін її дії.
Кепкування
Погодний ефект
Набір музики
Набір курсорів
Покращуваний вард
Набір смайликів
Покращуваний кур’єр
Стиль інтерфейсу
Заставки
Пам’ятний блок
Набір коментаторів
Завдання
Перед кожною грою обирайте один із трьох шляхів, аби вказати вашу поточну ціль. Виконайте завдання і виграйте матч, аби заробити бойові бали та перейти до наступного завдання. Заробляйте достатньо балів, щоби підняти свій бойовий рівень та відкрити нові нагороди. Ви можете змінити вибір під час вибору героя, аби завдання підходило до потреб гри.

НОВЕ ТРИЗІРКОВА СИСТЕМА СКЛАДНОСТІ
Кожне завдання шляху має цілі, за виконання яких можна отримати від однієї до тьрох зірок. За кожну зірку гравець отримує різну кількість бойових балів. Кількість зірок у завданні відповідає рівню складності. Ви можете обирати, на якому рівні грати, але виконання цілей завдання на три зірки принесе вам найбільшу кількість бойових балів у цьому завданні.
НОВЕ ТРИЗІРКОВІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СТИЛІ
Фінальне завдання кожного шляху розблокує відповідну унікальну винагороду. Додатково гравець може отримати особливе покращення стилю, якщо завершить всі завдання шляху із трьома зірками.

НОВЕ ДОДАТКОВИЙ ШЛЯХ ЗАВДАНЬ
Гравці, які досягнуть рівня 225, отримають не лише особливий предмет для Legion Commander, але й також відкриють особливий шлях завдань для неї. Ті, хто виконають шлях Тресдін, отримають візуально унікальне зачарування для її предмета.
Ставки
Щотижня ви отримуватимете певну кількість жетонів, які можна використовувати у ставках. Зробіть ставку і виграйте, щоби заробити додаткові бойові бали. Невитрачені жетони не переходитимуть на наступний тиждень, тож випускайте їх на лінію.

НОВЕ АЗАРТНИЙ БОНУС
Гравці тепер отримають додаткові 500 жетонів на тиждень, якщо їхня бойова перепустка сягне рівня 199, ще 500 на рівні 235 і ще 1000 на рівні 395. Також усі гравці, які досягнуть цього покращення, зможуть ставити до 500 жетонів на одну гру.
ВІДДЯКА ПІСЛЯ ГРИ
Після знищення ворожого Древнього нагородіть винахідливого союзника чи хитрого ворога часткою свого виграшу. Поділіться часткою свого тріумфального багатства.
НОВЕ
Випробування
спільноти
Під час бойової перепустки буде доступна серія завдань спільноти для усіх власників перепустки. Виконання завдань у ваших переможних матчах сприятиме загальному просуванню спільноти. Коли спільнота спільно сягне цілі, усі власники бойової перепустки отримають три вогняні кулі, які можна кинути у Бойове полум’я Ліни, щоби виграти додаткові бойові бали. Аби зацікавити, у вас відпочатку буде три вогняні кулі.
The International 2016
Призовий фонд
НОВЕ НАЙВИЩЕ ДОСЯГНЕННЯ
Кожного року фанати Dota 2 з усього світу збираються, аби скласти найбільший призовий фонд у кіберспорті. Цього разу, якщо призовий фонд перевищить минулорічні 18 429 613$, то кожен власник бойової перепустки отримає як нагороду три скарбниці «Довіра благодійника». Кожна з цих трьох скарбниць даватиме шанс отримати нетлінну скарбницю 2016 року, випадковий набір на героя, таємний набір, або неймовірно рідкісний шанс отримати один із цих лімітованих призів:
200 x Пояс вогняного лотоса
200 x Золотий наплічник Орнітоманцера
200 x Драконячий гак
200 x Дощильник
200 x Люлька Дезун
200 x Сприйняття вічного розуму
200 x Кантуса, гравійований меч
200 x Пощерблений меч
200 x Золота кам’яна утроба
100 x Дродо Друффін
100 x Золота пожадлива патериця
100 x Золоті уламки вигнання
100 x Золотий посох безвиході
100 x Золотий шукач
100 x Золотий розділений гребінь
100 x Золота гнітюча западина
100 x Золотий убивця ягнят
100 x Скринчак Пащебряц
50 x Золоте думеня
50 x Коваленя Морріссі
50 x Крижаний малюк Рошана
50 x Вогняний малюк Рошана
25 x Страж Червоного Туману
25 x Cокира Фрактоса
25 x Лук монарха
25 x Палючий нелюд
25 x ???
НОВЕ ВГАДАЙТЕ ПРИЗОВИЙ ФОНД
Гадаєте, що знаєте, яких цифр сягне призовий фонд The International 2016? Передбачте остаточну кількість у вашій бойовій перепустці й отримайте десять бойових рівнів, якщо вгадаєте.
НОВЕ
ЗНАЙДІТЬ ВАШ МАКСИМАЛЬНИЙ РАНГ
Власники бойової перепустки зможуть шукати матчі з іншими обраними гравцями, аби максимально розкрити свій потенціал. Наполегливо боріться і відстежуйте ваш MMR у таблицях лідерів серед друзів та глобально, аби побачити, як далеко ви зможете дістатися.

Після завершення ґранд-фіналу The International 2016 ви отримаєте досягнення, на якому буде вигравіювано ваш максимальний MMR у цьому сезоні, а також можливість показувати це досягнення у вашому профілі протягом наступного року.

Приєднуйтеся до рейтингових ігор The International, аби розпочати калібрування. Якщо ви зіграєте більше 40 ігор, то після завершення The International 2016 зможете замінити ваш рейтинг пошуку матчів на новий важко виборений сезонний MMR.
Сезон починається у червні
НОВЕ
Вихідний
Бойовий кубок
Після початку сезону The International кращі професійні гравці світу готуються до змагань на турнірах, аби увійти в історію. Незабаром деякі випробування та захват змагальної Dota 2 стане доступний для усіх, коли розпочнеться бойовий кубок вихідних.

РІЗНІ СТУПЕНІ НАВИКІВ У ЧОТИРЬОХ ДИВІЗІОНАХ
Протягом щотижневих подій учасники можуть збиратися і пробиватися через сітки з восьми команд за системою до однієї поразки. Команди будуть розміщені згідно їхнього рівня навиків проти відповідних опонентів у одному з чотирьох географічних дивізіонах.
Воєнна здобич
Окрім задоволення від перемоги, призовий фонд бойового кубку складає бойові бали, турнірний трофей для профілю та особливий ігровий предмет, який показуватиме ваші тріумфи майбутнім союзникам та ворогам.
Приготуйтеся до бою
Усі власники бойової перепустки отримають один безкоштовний вхідний квиток, а додаткові квитки будуть доступні у крамниці Dota 2. Отримайте ще 5 квитків на бойовий кубок на рівні 137. Сезон бойового кубку вихідних триватиме протягом дії бойової перепустки і перші турніри вихідних розпочнуться у червні. Залишайтеся на зв’язку для докладніших відомостей.
Голосування за таємний предмет
Підтримуйте демократію Dota та голосуйте за 1-го героя із 103, який, на вашу думку, повинен отримати наступний набір таємних предметів. У кожного власника бойової перепустки з початку буде шістнадцять голосів, які будуть кожний раунд оновлюватись. Використовуйте всі голоси за одного героя, або розподіліть їх на різних героїв. Після фінального голосування переможця буде оголошено у The International 2016.
НОВЕ
Бойовий журнал
Виконуєте кілька завдань в одному матчі? Не розумієте, звідки взялися додаткові бойові бали? Перегляньте повну історію вашого здобуття бойових балів у журналі балів перепустки, аби побачити дати, отримані рівні та всі бали.
Компендіум
Усі власники бойової перепустки також отримають компендіум The International 2016. Окрім звичних прогнозів та профілів, компендіум буде містити нові особливості та активності, які перетворять його у найбільш інтерактивну версію на сьогодні. До тих пір заробляйте додаткові бойові бали, роблячи прогнози на Manila Major.

Незабаром
НАГОРОДИ БОЙОВИХ РІВНІВ
Для відкриття зростаючої кількості ексклюзивних нагород піднімайте ваш бойовий рівень.
Для цього завершіть усі завдання бойової перепустки або просто придбайте комплект бойових рівнів. Підніміться на достатньо високий рівень та отримайте додаткові нетлінні скарбниці, нові смайлики, ландшафти, кепкування героя та інше.
Нетлінні скарбниці
Отримайте по одній скарбниці кожного виду під час купівлі бойової перепустки і заробляйте додаткові скарбниці, збільшуючи свій бойовий рівень.
Скарбниця I
  |  
Скарбниця II
  |  
Скарбниця III
Кожна скарбниця містить один нетлінний предмет і також може містити додатковий рідкісний, дуже рідкісний або неймовірно рідкісний нетлінний предмет.
Enchantress: Virga’s Arc
Спис із особливим ефектом і звуком Impetus
Omniknight: Крилатий молот
Молот із особливим ефектом і звуком Purification
Timbersaw: Controlled Burn
Зброя з нестандартним ефектом і звуком Timberchain
Juggernaut: Fortune’s Tout
Особливий ефект та лікувальний вард
Phantom Lancer: Фантомна згода
Спис із особливим ефектом і звуком Spirit Lance
Weaver: Багряна окраса
Головний убір із особливим ефектом і звуком Shukuchi
Phoenix: Сонячна кузня
Шолом із особливим ефектом і звуком Sunray
Juggernaut: Golden Fortune’s Tout
Особливий ефект і лікувальний вард
Faceless Void: Булава вічності
Булава з особливим ефектом і звуком Chronosphere
Windranger: Політ сапсана
Лук із нестандартним ефектом та звуком Powershot
Undying: Блідий віщун
Наручні із нестандартним ефектом та звуком Decay
Riki: Тінистий маскарад
Накидка із нестандартним ефектом та звуком Blink Strike
Morphling: Корона сліз
Корона із нестандартним ефектом Waveform
Lich: Скинутий чародій
Комір і ланцюги із нестандартним ефектом та звуком Frost Blast
Earthshaker: Наручні печерного світла
Наручні із нестандартним ефектом та звуком Aftershock
Mirana: Залишок пульсара
Лук із нестандартним ефектом та звуком Starstorm
Riki: Золотий тінистий маскарад
Накидка з нестандартним золотим ефектом і звуком Blink Strike
Invoker: Темне мистецтво
Повний набір предметів із двома стилями зачіски та нестандартними ефектами Deafening Blast і Tornado
Slark: Гідраканська клямка
Подвійна зброя з нестандартним ефектом Pounce та Essence Shift
Earth Spirit: Нефритова розплата
Зброя з нестандартним ефектом і звуком Rolling Boulder
Bane: Дрімотний жах
Наплічники з нестандартним ефектом Nightmare
Ogre Magi: Дзиґарське заступництво
Предмет на спину з нестандартним ефектом Multicast
Razor: Батіг роз’єднання
Зброя з нестандартним ефектом і звуком Plasma Field
Medusa: Доньки морських змій
Броня з нестандартним ефектом Mana Shield
The International 2016 — 50 рівнів бойової перепустки
Збільшіть рівень бойової перепустки The International 2017 на 50
Slark: Золота гідраканська клямка
Золота подвійна зброя із нестандартними ефектами Pounce та Essence Shift
Lina: Учениця змієдайного полум’я
Предмет на шию із нестандартним ефектом і звуком Laguna Blade
Додатковий рідкісний нетлінний предмет
Додатковий дуже рідкісний нетлінний предмет
Додатковий неймовірно рідкісний нетлінний предмет
Додатковий рідкісний нетлінний предмет
Додатковий дуже рідкісний нетлінний предмет
Додатковий неймовірно рідкісний нетлінний предмет
Додатковий рідкісний нетлінний предмет
Додатковий дуже рідкісний нетлінний предмет
Додатковий неймовірно рідкісний нетлінний предмет
Отримуйте нетлінні скарбниці на наступних рівнях:
Скарбниця I: 1, 10, 22, 34, 46, 80, 220 (повторюються кожні 30 рівнів)
Скарбниця II: 1, 98, 113, 128, 140, 152, 230 (повторюються кожні 30 рівнів)
Скарбниця III: 1, 167, 179, 191, 200, 210, 240 (повторюються кожні 30 рівнів)
Ландшафт
«Immortal Gardens»
Цей ландшафт не зникне
Рівень
125
Полюйте на ворогів у стародавньому саду богів. Всі власники перепустки, які досягли 125 рівня, отримають ландшафт «Immortal Gardens» назавжди.
ONIBI
Покращуваний кур’єр
Це не одинокий представник вербових духів, а ціла делегація. Ви можете збільшити рівень Onibi, щоб викликати його товаришів, та отримати аж 21 додатковий стиль.
Стиль
0
Рівень
1
Стиль
1
Рівень
5
Стиль
2
Рівень
12
Стиль
3
Рівень
18
Стиль
4
Рівень
30
Стиль
5
Рівень
40
Стиль
6
Рівень
62
Стиль
7
Рівень
74
Стиль
8
Рівень
101
Стиль
9
Рівень
116
Стиль
10
Рівень
134
Стиль
11
Рівень
185
Стиль
12
Рівень
205
Стиль
13
Рівень
255
Стиль
14
Рівень
285
Стиль
15
Рівень
315
Стиль
16
Рівень
525
Стиль
17
Рівень
625
Стиль
18
Рівень
725
Стиль
19
Рівень
825
Стиль
20
Рівень
925
Стиль
21
Рівень
2000
Спадок полеглого легіону
ПРЕСТИЖНИЙ ПРЕДМЕТ ДЛЯ LEGION COMMANDER
Рівень
225
Містить новий шлях завдань і унікальний стиль
Просування вашої бойової перепустки до рівня 225 надасть вам престижний предмет для Legion Commander, який вийде незабаром, а також відкриє вам новий шлях завдань. Завершіть шлях Тресдін, щоби відкрити новий стиль для престижного предмета. Заради такої бойової регалії ми покажемо деякі минулі подвиги Бронзової Легіонерки в цілковито новому коміксі Dota 2.
Читати комікс
РІЧКОВІ ФЛАКОНИ
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
89
Хромовий флакон
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
158
Посушливий флакон
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
325
Слизовий флакон
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
575
Нафтовий флакон
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
735
Електричний флакон
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
1250
Флакон зілля
ПОЧИНАЄТЬСЯ З РІВНЯ
2500
Кривавий флакон
Річки забарвлюються червоним… або зеленим, або фіолетовим! Починаючи з бойового рівня 85, ви будете отримувати містичні річкові флакони, які дозволять вашому герою змінювати структуру води та її колір у річці для всіх гравців. Флкон можна спорядити у внутрішньоігровій крамниці і не можна використовувати на вже змінену річку. З підняттям рівня ви отримуватимете доступ до нових типів флаконів, а запаси попередніх флаконів будуть поповнюватися. У кожного флакону є десять зарядів, ефект від яких триватиме десять хвилин. Останній флакон, що перетворює воду на кров, стане доступним на 2500-му рівні і матиме 50 зарядів!
СПЕЦІАЛЬНІ ЕФЕКТИ
Розблокуйте сезонні внутрішньоігрові ефекти після досягнення наступних бойових рівнів:
Рівень
2
Ефект від фонтану 1
Рівень
6
Ефект телепортації 1
Рівень
16
Ефект стрибка 1
Рівень
68
Ефект телепортації 2
Рівень
77
Ефект від фонтану 2
Рівень
131
Ефект рівня 1
Рівень
146
Ефект від фонтану 3
Рівень
155
Ефект стрибка 2
Рівень
161
Ефект пляшки 1
Рівень
176
Ефект Eul's 1
Рівень
194
Ефект Force Staff 1
Рівень
197
Ефект телепортації 3
Рівень
265
Ефект Mekansm
Рівень
535
Ефект Maelstrom та Mjollnir
Рівень
675
Ефект Radiance
Рівень
775
Ефект Phase Boots
Кепкування
Іноді потрібно трохи легковажності, щоби увійти в туман війни. З восьма новими кепкуваннями героїв ви зможете стрибати, жонглювати, танцювати та ляскати на вашому шляху веселими стежками.
«Королівська малина»
Vengeful Spirit
«Оберт бритви!»
Slark
«Стрибок огра»
Alchemist
«У пекло і назад!»
Lion
«Хай буде дощ»
Nature's Prophet
«Майстер-жонглер»
Invoker
«Вечірка? Нема вечірки!»
Leshrac
«Надаєте перевагу стрілам?»
Windranger
Бойове колесо
Рилеї
Разом із підняттям бойового рівня ви отримуватимете додаткові обертання колеса в грі «Бойове благословення Рилеї», де ви можете виграти набори для героїв, кур’єрів та скарбниці. Для перемоги потрібно лише крутонути колесо.

Обертання колеса заробляються на рівнях: 3, 8, 20, 26, 32, 42, 48, 53, 71, 83, 92, 107, 149, 164, 173, 182, 188, 345, 365, 385, 425, 445, 465, 485, 505, 545, 565, 585, 615, 645, 665, 685, 715, 745, 765, 795, 815, 845, 865, 885.
Еґіда на рівні 1000
Відсвяткуйте завершення змагального сезону вашою власною Еґідою Чемпіонів. Ті загартовані у боях легендарні воїни, яким вдасться отримати 1 000-й бойовий рівень, отримають не лише особливий ефект фонтану, але також зможуть отримати колекційну Еґіду The International 2016, зменшену уп’ятеро металеву репродукцію легендарного чемпіонського призу.
Рівень
1000
Придбати бойову перепустку
Придбати рiвнi

Level 1 $9.99 USD
Level 50 $26.99 USD
5 Levels $2.49 USD
11 Levels $4.99 USD
24 Levels $9.99 USD
Показати весь перелік нагород бойової перепустки
 • 2 — Ефект від фонтану, рівень 1
 • 3 — Бойове благословіння Рилеї
 • 4 — Портфоліо Heroes Ascendant
 • 5 — Покращення стилю Onibi 1
 • 6 — Ефект телепортування, рівень 1
 • 7 — Кепкування: RazorFlip!
 • 8 — Бойове благословіння Рилеї
 • 9 — Шістнадцять додаткових голосів за таємний предмет
 • 10 — Нетлінна скарбниця I 2016
 • 12 — Покращення стилю Onibi 2
 • 14 — Кепкування: Ogre Hop
 • 16 — Ефект стрибка, рівень 1
 • 18 — Покращення стилю Onibi 3
 • 20 — Бойове благословіння Рилеї
 • 22 — Нетлінна скарбниця I 2016
 • 24 — Набір смайликів «The International 2016» II
 • 26 — Бойове благословіння Рилеї
 • 28 — Шістнадцять додаткових голосів за таємний предмет
 • 30 — Покращення стилю Onibi 4
 • 32 — Бойове благословіння Рилеї
 • 34 — Нетлінна скарбниця I 2016
 • 36 — Покращення стилю Smeevil's Penance 1
 • 38 — Кепкування: To Hell and Back!
 • 40 — Покращення стилю Onibi 5
 • 42 — Бойове благословіння Рилеї
 • 44 — Портфоліо Heroes Ascendant
 • 46 — Нетлінна скарбниця I 2016
 • 48 — Бойове благословіння Рилеї
 • 50 — Weather Spring
 • 53 — Бойове благословіння Рилеї
 • 56 — Покращення стилю Smeevil's Penance 2
 • 59 — The International 2016 Multikill Banner
 • 62 — Покращення стилю Onibi 6
 • 65 — Пам’ятний блок «The International 2016» II
 • 68 — Ефект телепортування, рівень 2
 • 71 — Бойове благословіння Рилеї
 • 74 — Покращення стилю Onibi 7
 • 77 — Ефект від фонтану, рівень 2
 • 80 — Нетлінна скарбниця I 2016
 • 83 — Бойове благословіння Рилеї
 • 86 — Покращення стилю Smeevil's Penance 3
 • 89 — Річковий флакон: хром (10 зарядів)
 • 92 — Бойове благословіння Рилеї
 • 95 — Кепкування: Make It Rain
 • 98 — Нетлінна скарбниця II 2016 —не випущено
 • 101 — Покращення стилю Onibi 8
 • 104 — Покращення стилю Smeevil's Penance 4
 • 107 — Бойове благословіння Рилеї
 • 110 — Кепкування: The Master Juggles
 • 113 — Нетлінна скарбниця II 2016 — не випущено
 • 116 — Покращення стилю Onibi 9
 • 119 — Азартний гравець — зберіть 500 жетонів
 • 122 — Річковий флакон: хром (10 зарядів)
 • 125 — Нетлінні сади
 • 128 — Нетлінна скарбниця II 2016 — не випущено
 • 131 — Ефект підвищення рівня
 • 134 — Покращення стилю Onibi 10
 • 137 — Квитки на бойовий чемпіонат вихідних (5 квитків)
 • 140 — Нетлінна скарбниця II 2016 — не випущено
 • 143 — Набір смайликів «The International 2016» III
 • 146 — Ефект від фонтану, рівень 3
 • 149 — Бойове благословіння Рилеї
 • 152 — Нетлінна скарбниця II 2016 — не випущено
 • 155 — Ефект стрибка, рівень 2
 • 158 — Річковий флакон: посуха (10 зарядів)
 • 161 — Ефект пляшки
 • 164 — Бойове благословіння Рилеї
 • 167 — Нетлінна скарбниця III 2016 — не випущено
 • 170 — Пам’ятний блок «The International 2016» III
 • 173 — Бойове благословіння Рилеї
 • 176 — Ефект Eul's Scepter
 • 179 — Нетлінна скарбниця III 2016 —не випущено
 • 182 — Бойове благословіння Рилеї
 • 185 — Покращення стилю Onibi 11
 • 188 — Бойове благословіння Рилеї
 • 191 — Нетлінна скарбниця III 2016 —не випущено
 • 194 — Ефект Force Staff
 • 197 — Ефект телепортування, рівень 3
 • 200 — Нетлінна скарбниця III 2016 — не випущено
 • 205 — Покращення стилю Onibi 12
 • 210 — Нетлінна скарбниця III 2016 — не випущено
 • 215 — Weather Ash
 • 220 — Нетлінна скарбниця I 2016 (повторюється кожні 30 рівнів)
 • 225 — Нетлінний предмет та завдання для Legion Commander
 • 230 — Нетлінна скарбниця II 2016 — не випущено (повторюється кожні 30 рівнів)
 • 235 — Залежний від ігор — зберіть 500 жетонів
 • 240 — Нетлінна скарбниця III 2016 — не випущено (повторюється кожні 30 рівнів)
 • 245 — Річкова склянка: посуха (10 зарядів)
 • 220 — Нетлінна скарбниця I 2016
 • 255 — Покращення стилю Onibi 13
 • 265 — Ефект Mekansm
 • 275 — Кепкування: Party On? Party Off!
 • 285 — Покращення стилю Onibi 14
 • 295 — Кепкування: You Prefer Arrows?
 • 315 — Покращення стилю Onibi 15
 • 325 — Річковий флакон: слиз (10 зарядів)
 • 345 — Бойове благословіння Рилеї
 • 365 — Бойове благословіння Рилеї
 • 385 — Бойове благословіння Рилеї
 • 395 — Ігроман — підняття ставки до 1000 жетонів
 • 425 — Бойове благословіння Рилеї
 • 445 — Бойове благословіння Рилеї
 • 465 — Бойове благословіння Рилеї
 • 475 — Річковий флакон: слиз (10 зарядів)
 • 485 — Бойове благословіння Рилеї
 • 505 — Бойове благословіння Рилеї
 • 525 — Покращення стилю Onibi 16
 • 535 — Ефект Maelstrom та Mjollnir
 • 545 — Бойове благословіння Рилеї
 • 565 — Бойове благословіння Рилеї
 • 575 — Річковий флакон: нафта (10 зарядів)
 • 585 — Бойове благословіння Рилеї
 • 615 — Бойове благословіння Рилеї
 • 625 — Покращення стилю Onibi 17
 • 645 — Бойове благословіння Рилеї
 • 655 — Річковий флакон: нафта (10 зарядів)
 • 665 — Бойове благословіння Рилеї
 • 675 — Ефект Radiance
 • 685 — Бойове благословіння Рилеї
 • 715 — Бойове благословіння Рилеї
 • 725 — Покращення стилю Onibi 18
 • 735 — Річковий флакон: електрика (10 зарядів)
 • 745 — Бойове благословіння Рилеї
 • 765 — Бойове благословіння Рилеї
 • 775 — Ефект Phase Boots
 • 795 — Бойове благословіння Рилеї
 • 815 — Бойове благословіння Рилеї
 • 825 — Покращення стилю Onibi 19
 • 845 — Бойове благословіння Рилеї
 • 855 — Річковий флакон: електрика (10 зарядів)
 • 865 — Бойове благословіння Рилеї
 • 885 — Бойове благословіння Рилеї
 • 925 — Покращення стилю Onibi 20
 • 1000 — The International 2016 — бойовий рівень 1000
 • 1250 — Річковий флакон: зілля (10 зарядів)
 • 1500 — Річковий флакон: зілля (10 зарядів)
 • 2000 — Покращення стилю Onibi 21
 • 2500 — Річковий флакон: кров (50 зарядів)