$25,748,460

Aktuální celková výhra

Cítíte, jak se chvěje země? To protože se blíží letošní šampionát The International ve hře Dota 2! Popadněte do jedné ruky louči a do druhé Bitevní deník, poklady tentokrát čekají v temných jeskyních a světlo na konci tunelu není nic jiného než ohně rozhodující srpnové bitvy ve Vancouveru!

25 % z ceny všech prodaných Deníků putuje do celkové výhry šampionátu The International 2018.

Zakoupit Deník Zakoupit úrovně
1. úroveň  $9.99 USD
75. úroveň  $36.99 USD
5 úrovní  $2.49 USD
11 úrovní  $4.99 USD
24 úrovní  $9.99 USD

Novinky pro rok 2018

Nyní dostupné

Prokažte svoji kuráž a vydejte se s dalšími vlastníky Bitevního deníku do Dutozemí, kde poháněn zlobou a chutí na vzácný sýr běsní obávaný Roshan!

Probojujte se labyrintem monster, pastí a ostatních tříčlenných skupin, které mají stejný úkol jako Vy: najít nejvzácnější sýr na světě, cestou posbírat zlaťáky a zkušenosti a hlavně přežít!

Být Vámi, tak si ale pospíšíme, Roshan ve své touze nezná bratra a každým dalším krokem ničí okolní jeskyně. Než se nadějete, bude zasypána i úniková cesta!

Vzácný sýr dozrává

Hluboko pod Roshanovým doupětem dozrává nejvzácnější kolečko sýra na světě, bájná Roshniva. Zúčastněte se šíleného závodu pro trojčlenné týmy a se svými dvěma kumpány sýr ukradněte a v pořádku odneste na denní světlo!

Vstupte do Dutozemí

Našlapujte opatrně, protože labyrint je domovem strašlivých monster, důmyslných pastí a samozřejmě ukrytého sýra. Spolupracujte a možná se Vám podaří prozkoumat bludiště chodeb dřív, než Vás vyhmátne sám Roshan.

Odneste si kořist

Přežijte lítou řež týmů a vystupte z podzemí jako vítězové třímající kolečko Roshnivy nad hlavou. Kromě skvělého pocitu z poražení nepřátel a Roshana si navíc odnesete také slušnou hromádku bodů Deníku. A pak že se loupeže nevyplácí!

Nové

Pán jeskyně

Sestupte do náhodně generované jeskyně a probojujte se až ke slávě a bohatství zde ukrytému! Minihra Pán jeskyně probíhá na pozadí a jediné, co po Vás vyžaduje, je vyhrávat zápasy s určenými hrdiny. O tom, jestli si odnesete exkluzivní sety, body Deníku nebo dokonce krutopřísně vzácného kurýra Jade Baby Roshan tak rozhoduje nejen Vaše štěstí, ale především schopnosti!

Jade Baby Roshan

Krutopřísně vzácná odměna

Nové

Mutace

Magické pole kolem Ancientů se zbláznilo a nyní jsou v ohrožení samotné fyzikální zákony! Výsledkem je nový nehodnocený herní mód Mutace, jehož pravidla se liší podle toho, jaké náhodné modifikátory hratelnosti jsou zrovna aktivní. Super runy nebo oživování spoluhráčů? S mutacemi není nic nemožné a vzhledem k tomu, že se každý den mění, se musíte umět přizpůsobit!

Nové

Spreje

Vyjádřete své myšlenky bez nutnosti otevřít pusu! S novými spreji chatovacího kolečka můžete jednoduše nasprejovat na mapu jeden z několika obrázků a dát tak přátelům i nepřátelům najevo, jak se cítíte.

Nové

Týmová výzva

Nastal čas ukázat, jestli opravdu máte na to porazit papírově silnější soupeře. Navyšte úroveň svého Bitevního deníku a až získáte žeton týmové výzvy, shromážděte svůj tým a žeton vyměňte za možnost postavit se v hodnoceném zápase zkušenějším oponentům. Překonejte je a s navýšením hodnocení si vysloužíte také bonusové body Deníku!

Nové

Podzemní creepové

Staří creepové si po letech bezmyšlenkovitého pochodování směrem k nepřátelskému Ancientovi zaslouží dovolenou, souhlasíte? Naverbujte proto svěží jeskynní creepy, kteří se neohroženě pohrnou do bitvy jak na výchozí mapě, tak na zbrusu nové podzemní variaci Emerald Abyss.

Nové

Vylepšená dýška

Některé akce si zaslouží uznání a s vylepšeným systémem dýšek je takové uznání vzdálené jen pár kliknutí. Povedlo se Vašemu spoluhráči perfektně nalákat nepřátele nebo se naopak musíte sklonit před oponentovými schopnostmi při hraní za obtížného hrdinu? Otevřete tabulku skóre a klidně za zápas rozdejte až tři dýška. Týdenní limit je mimochodem deset dýšek a zpočátku se jedno dýško rovná 25 bodům Deníku, nicméně čím vyšší úrovně Deníku dosáhnete, tím více budete moci rozdat – od 92. úrovně jsou dýška rovna 50 bodům, od 337. úrovně 100 bodům a od 1505. úrovně 200 bodům, které však nestrháváte ze svého účtu! Všechna dýška jdou z naší kapsy, takže nebuďte lakomí!

Nové

Vyhledávání zápasů podle role

Vlastníci Bitevního deníku mají nově šanci vybrat si preferovanou roli ještě předtím, než vůbec dají vyhledat zápas! Chcete se postarat o bezpečnou, prostřední nebo vedlejší linku? Či se snad ujmete důležité role supporta? Vyberte si z nabídky a nechte se hrou spojit s vhodnými spoluhráči připravenými odehrát alespoň jeden hodnocený zápas, ve kterém si každý bude vědom svého úkolu od samého začátku!

Nové

Tipy pro Aegisovou ligu

Váš vnitřní Nostradamus nemá co na práci? Pořiďte si Bitevní deník a budete ho moci zaměstnat tipováním výsledků zápasů Aegisové ligy. Tipování bude možné od šampionátu MDL Changsha, a to jak ze stolního počítače, tak mobilního zařízení! Zadejte tedy odkudkoli své tipy a pak už jen sledujte, jak Vám přibývají body Deníku.

Aktualizováno

Oblíbený tým

Fantasy týmy jsou každý rok oblíbenou vlastností Bitevního deníku, a proto jsme je letos ještě o něco rozšířili. Kromě speciálního efektu teleportu, ikony na profil a vlajky podobizny za sesbírání celého týmu nově získáte také exkluzivní sprej. Že máte vždy problém posbírat všechny kartičky? Tentokrát si budete moci za prach koupit přesně ty, co Vám chybí. Vylepšení efektů pro stříbrné a zlaté mančafty je tak blíž, než si myslíte!

Nové

Milníky celkové výhry

Každoročně se komunitě kolem hry Dota 2 podaří překonat rekordní celkovou výhru loňského ročníku šampionátu The International. Pokud nebude letošní rok výjimkou a výhra přesáhne milník 24 787 916 dolarů, do všech Bitevních deníků bude přisypáno 10 000 bodů. Navíc jestli se výhra vyšplhá nad neuvěřitelných 30 000 000 dolarů, dočkají se vlastníci Deníků dalších 10 000 bodů!

Další vlastnosti

Co by to bylo za Bitevní deník šampionátu The International, kdyby chybělo...

Sázení

Každý týden získáte několik stovek žetonů, pomocí kterých si můžete vsadit na svá vítězství. Trefíte-li se, získáte zpět dvojnásobek žetonů v podobě bodů Deníku. Týdenní příděl žetonů se poté navyšuje spolu s úrovní Deníku.

Hlasování o Arcaně

Už se stalo tradicí, že komunita každoročně rozhoduje o hrdinovi, který si jako další vyslouží jedinečný Arcana předmět a letos tomu nebude jinak. Podpořte svého favorita, možná právě on zvítězí! A nebo ne, tohle hlasování bývá vždy krvavé a s překvapivými výsledky. Ale vždyť to znáte.

Kvíz při čekání

Hádejte sami nebo spolupracujte s přáteli a porazte správnými odpověďmi zbytek světa. Pokud se většina ostatních hráčů netrefila do správné odpovědi a Vy ano, získáte za ni mimochodem více bodů. Ty Vám poté kromě práv na vychloubání se zajistí také několik achievementů Deníku.

Recyklování předmětů

Válí se Vám v inventáři duplicitní Immortal předmět, kterému nemůžete nalézt nový domov? Recyklujte jej na body Deníku a posuňte se k další velké odměně.

Rylaino kolo štěstí

Rylai je zpět a kdo tuší, že s sebou přinesla své kolo štěstí plné bezvadných výher, má naprostou pravdu! Nestyďte se a zatočte, vyhrává úplně každý!

Přehled šampionátu

Všichni vlastníci Bitevního deníku získají navíc Přehled šampionátu The International 2018, průvodce největší událostí letošního roku. Zadejte své tipy, uhádněte podobu soupisky hlavní události, zúčastněte se soutěže Fantasy týmů či si jen přečtěte informace o šampionátu.

Odměny za úrovně

Navyšte úroveň svého Bitevního deníku, abyste odemknuli exkluzivní odměny.
Úrovně si můžete přímo zakoupit, nebo po nich stoupat plněním úkolů. Na vyšších úrovních čekají mimo jiné další truhly s Immortal předměty, nový vzhled mapy, styly kurýra, spreje, taunty a jiné skvělé věci.

Immortal předměty

Každá truhla obsahuje jeden Immortal předmět a může také navíc obsahovat jeden či více vzácných bonusů.

Jednu od každé truhly získáte po zakoupení Bitevního deníku a další se ukrývají na následujících úrovních:

Truhla I: 1, 10, 22, 34, 46, 80, 220 (a následně každých 30 úrovní)
Truhla II: 1, 98, 112, 132, 152, 230 (a následně každých 30 úrovní)
Truhla III: 1, 164, 178, 194, 206, 240 (a následně každých 30 úrovní)
140. úroveň – Bonusový balíček 3 truhel s Immortal předměty
375. úroveň – Bonusový balíček 10 truhel s Immortal předměty

Omezení prodeje

S předměty není možné obchodovat nebo je vystavit na komunitním trhu do konce šampionátu The International 2019. Do té doby je lze pouze jednou darovat. Na nesmírně vzácné předměty se toto omezení nevztahuje.

Truhla I
  |  
Truhla II
  |  
Truhla III
Emerald Conquest
Zbraň se speciálními efekty a zvuky schopnosti Pit of Malice
Mournful Reverie
Křídla se speciálními efekty a zvuky schopnosti Magic Missile
Span of Sorrow
Křídla se speciálními efekty schopnosti Sunder
Shatterblast Core
Doplněk se speciálními efekty a zvuky schopnosti Ice Vortex
Edict of Shadows
Rohy se speciálními efekty a zvuky schopnosti Smoke Screen
Savage Mettle
Zbraň se speciálními efekty schopnosti Greater Bash
Glare of the Tyrant
Paže se speciálními efekty a zvuky schopnosti Chain Frost
Golden Edict of Shadows
Zlaté rohy se speciálními efekty a zvuky schopnosti Smoke Screen
Codicil of the Veiled Ones
Přilbice se speciálními efekty schopnosti Stifling Dagger
Emblem of the Crystal Echelon
Sdílený předmět s emblémem trofeje Aegis of Champions a speciálními efekty
Bracers of Forlorn Precipice
Náramky se speciálními efekty a zvuky schopnosti Ion Shell
Malefic Drake's Strike
Ocas se speciálními efekty a zvuky schopnosti Nethertoxin
Edge of the Lost Order
Zbraň se speciálními efekty schopnosti Blade Fury
Paragon's Rebuke
Přilba se speciálními efekty a zvuky schopnosti Repel
Pyrexaec Flux
Ohnivá hlava se speciálními efekty a zvuky schopnosti Dual Breath
Zeal of Omoz Arkosh
Paže se speciálními efekty schopnosti Devour
Unbroken Fealty
Zbraň se speciálními efekty a zvuky schopnosti Mortal Strike
Golden Bracers of Forlorn Precipice
Zlaté náramky se speciálními efekty a zvuky schopnosti Ion Shell
Golden Edge of the Lost Order
Zlatá zbraň se speciálními efekty schopnosti Blade Fury
Astral Drift
Křídla se speciálními efekty a zvuky schopnosti Sanity's Eclipse
Emblem of the Crystal Echelon
Sdílený předmět s emblémem trofeje Aegis of Champions a speciálními efekty
Censer of Gliss
Příruční předmět se speciálními efekty schopnosti Ether Shock
Hearts of Misrule
Koruna se speciálními efekty schopnosti Cursed Crown
Bloodfeather Feast
Zbraň se speciálními efekty a zvuky schopnosti Shadow Strike
Ghastly Nocturne
Mount se speciálními efekty schopnosti Firefly
Tempest Revelation
Nátepník se speciálními efekty schopnosti Arc Lightning
Order of Cyprin
Ocas se speciálními efekty schopnosti Rip Tide
50 úrovní Bitevního deníku
50 úrovní pro Bitevní deník – The International 2018
Golden Bloodfeather Feast
Zlatá zbraň se speciálními efekty a zvuky schopnosti Shadow Strike
Balíček Masque of Awaleb
Balíček masky a společníka se speciálními efekty a zvuky
Emblem of the Crystal Echelon
Sdílený předmět s emblémem trofeje Aegis of Champions a speciálními efekty
Vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Nesmírně vzácná bonusová odměna
Krutopřísně vzácná bonusová odměna
Vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Nesmírně vzácná bonusová odměna
Krutopřísně vzácná bonusová odměna
Vzácná bonusová odměna
Velmi vzácná bonusová odměna
Nesmírně vzácná bonusová odměna
Krutopřísně vzácná bonusová odměna

Emblem of the Crystal Echelon

Exkluzivní emblém

Vystupte z davu s jedinečným emblémem letošního šampionátu The International. Abyste jej však získali, musíte mít neskutečné štěstí při otevírání truhel s Immortal předměty. Chcete vidět, o jakou nádheru se v této loterii hraje? Vyzkoušejte si Emblem of the Crystal Echelon z nabídky sdílených předmětů ve hře. Držíme palce s otevíráním!

Spreje chatovacího kolečka

Vzácné spreje pro Vaše kolečko

Postupujte po úrovních Bitevního deníku a odemknou se Vám nové spreje, kterými budete moci všem do očí vyjádřit, jak se cítíte.

Zvuky chatovacího kolečka

24

Balíček zvuků I (2017)

95

Balíček zvuků II

156

Balíček komentářů I

200

Balíček zvuků III (2017)

262

Balíček komentářů II

308

Balíček komentářů III

357

Balíček komentářů IV

392

Balíček komentářů V (2017)

457

Balíček komentářů VI

1205

Balíček epických komentářů

V Dotě dokáže jediný zvuk mnohdy popsat situaci lépe než text či emotikon. A jelikož jsme do hry přidali druhé chatovací kolečko, byla by škoda jej nezaplnit! Vyberte si z pěti nových balíčků komentářů, jednoho balíčku nových zvuků nebo sady loňských oblíbenců a ve správnou chvíli přerušte ticho po zásadní chybě či úspěšném útoku.

Emerald Abyss

Vzhled mapy

Exkluzivní odměna

Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International možné nikde získat!
Odemkněte jej, dokud to jde!

Úroveň
160

Dokonce ani Smaragdové propasti se válka nevyhnula. Dosáhněte 160. úrovně Deníku a navštivte ji díky exkluzivní jízdence dřív, než bude pozdě.

Tento vzhled mapy nevyprší

Hell-Spar Anathema

Prestižní předmět pro Liona

Exkluzivní odměna

Tento předmět nebude po skončení šampionátu The International možné nikde získat!
Odemkněte jej, dokud to jde!

Úroveň
255

Včetně odemknutelného stylu
Prokopejte se na 255. úroveň Bitevního deníku a získáte prestižní předmět pro Liona se speciálními efekty schopnosti Finger of Death. Bonusem je pak druhý styl odemknutelný zabitím 50 nepřátel co nejvyšším poškozením ultimátní schopnosti! Nutnost pro ty, kdo své nepřátele nejraději posílají do pekla a zpět a znovu.

Meepo, Meepo, and Meepo

Balíček hlasatelů

Úroveň
75

Všichni vlastníci Bitevního deníku, kteří objeví jeho 75. úroveň, si zajistí nadcházející hlasatelský balíček v podání Meepa, Meepa a Meepa. Jejich znalosti ze všedního života vám pak bezpochyby nabídnou nový pohled na svět.

Trust Of The Benefactor

Immortal I

Immortal II

Immortal III

Vzácná odměna

Co to je?
Úroveň
83

Každá truhla Trust of the Benefactor obsahuje jednu ze tří letošních truhel s Immortal předměty a šanci na získání bonusové truhly s jedním z limitovaných předmětů.

Další každých
50 úrovní
Od 245. úrovně

Taunty

Cold Breakfast

Phoenix

See Me Now

Riki

Fit to Rule

Wraith King

Enigmatic Style

Enigma

Cat Wrangler

Mirana

Order Up!

Phoenix

Exterminated

Weaver

Deadly Grace

Phantom Assassin

Fight me!

Tusk

Check This Out!

Pugna

All Sparkles n' Rainbows

Death Prophet

Bathed in the Glow

Omniknight

Promise of Eminent Revival

Balíček obrozených předmětů

Úroveň
615

A teď speciální dárek. Všem vlastníkům Bitevního deníku, jimž se podaří prorazit 615. úroveň, v létě do inventáře doručíme exkluzivní balíček Promise of Eminent Revival obsahující pět starších Immortal předmětů, které od píky předěláme a navrch jim přidáme odemknutelné styly!

Eimer Hillburrow

Vylepšující se kurýr

Odemkne se na úrovních
1, 40, 116, 198, 302, 516, 1058

Eimer „Tubs“ Hillburrow, veterán podzemních doručovacích služeb, garantuje okamžité, nebo přinejhorším eventuální dopravení všech cenných předmětů s výjimkou snad jen dvou. Díky šesti odemknutelným stylům mu navíc můžete dopřát lepší vybavení, což jistě ocení!

Voda v řece

Opakování pro velký úspěch

Úroveň
65
Chromová
Úroveň
124
Vyschlá
Úroveň
347
Olejová
Úroveň
508
Elektrizující
Úroveň
637
Slizká
Úroveň
878
Magická
Úroveň
1905
Krvavá

Od 68. úrovně Bitevního deníku budete moci získat tajemné flakónky měnící vodu v řece pro všechny hráče v daném zápase. Abyste řeku na tři minuty změnili, stoupněte si do ní s flakónkem a aktivujte ho. Každý flakónek lze použít jednou za zápas a celkový počet použití není omezen.

Speciální sezónní efekty

Na následujících úrovních Deníku můžete také odemknout sezónní herní efekty:
Efekt fontány I
Efekt teleportu I
Efekt předmětu Blink Dagger I
Efekt navýšení úrovně
Efekt předmětu Eul's Scepter of Divinity
Efekt fontány II
Efekt teleportu II
Efekt předmětu Force Staff
Efekt předmětu Blink Dagger II
Efekt fontány III
Efekt předmětu Bottle
Efekt předmětu Phase Boots
Efekt teleportu III
Efekt předmětu Mekansm
Efekt předmětů Maelstrom a Mjollnir
Efekt Deny creepa I
Efekt předmětu Radiance
Efekt předmětu Shiva's Guard

Bonusy k sázkám

+ 500 BP

+ 500 BP

+ 1000 BP

Vždy po několika úrovních Bitevního deníku získáte kromě jiných skvělých odměn také bonusy k sázkám. Ať už pomocí nich přidáte 250, 500 nebo 1000 žetonů, toto navýšení pocítí všichni Vaši spoluhráči. Teď už jen vyhrát a úrovně Deníku budou stoupat úplně samy!

Speciální plusové odměny

Jestliže se s Deníkem pod zem vydá člen programu Dota Plus, získá vždy po 100 úrovních 5000 bodů Deníku a 5000 plusových střepů. Nabídka platí pouze do 1000. úrovně!

Další odměny

Mimo všeho zmíněného výše Vám Bitevní deník poskytne také exkluzivní wardu, balíček hudby a mnoho dalšího. I kdybyste s Deníkem neměli vyrazit do zemských hlubin, stejně se díky němu budete radovat z hromad odměn.

Replika Aegisu a soška Roshana

Úroveň
1000
Úroveň
2000
Vylepšete svůj Bitevní deník na 1000. úroveň a získáte nejen speciální záři Aegisu ve fontáně, ale také exkluzivní repliku letošní verze této bájné trofeje šampionů v měřítku 1 ku 5. A pokud Vás kulatý milník nezastaví a dostanete se až na 2000. úroveň, přijde Vám poštou sběratelská soška Roshana doplněná exkluzivním modelem Roshana ve hře.

Navíc zahrnuje i Aegis a Roshana pro ukazatel zdraví hrdiny
Zakoupit Deník Zakoupit úrovně
1. úroveň  $9.99 USD
75. úroveň  $36.99 USD
5 úrovní  $2.49 USD
11 úrovní  $4.99 USD
24 úrovní  $9.99 USD
Všechny úrovně a jejich odměny