$25,748,460

Obecna pula nagród

Przepustka Bitewna The International powróciła i stanie się sercem letniego sezonu Dota 2. Jest pełna ekskluzywnych funkcji i nagród, a dzięki niej na pewno uda ci się je wszystkie zdobyć, gdy będziemy się zbliżać do kulminacyjnego punktu tegorocznego sezonu Dota Pro Circuit wraz z ostatecznym pojedynkiem w Vancouver.

25% zysków ze sprzedaży wszystkich Przepustek Bitewnych trafia bezpośrednio do puli nagród The International 2018.

Kup przepustkę Kup poziomy
Poziom 1  $9.99 USD
Poziom 75  $36.99 USD
5 poziomów  $2.49 USD
11 poziomów  $4.99 USD
24 poziomy  $9.99 USD

Nowości w 2018

Już dostępne

Roshan wpadł w żarłoczny, serowy szał i posiadacze Przepustek Bitewnych zeszli pod powierzchnię jego leża - do samego serca Głuchej Pieczary.

Przedrzyjcie się przez labirynt wypełniony potworami, dziwami i innymi zespołami składającymi się z 3 graczy w poszukiwaniu najrzadszego sera Roshana i sprawcie, byście byli ostatnią drużyną przy życiu. Musicie ostrożnie stąpać, by zdobyć PD i złoto potrzebne do pokonania swoich przeciwników.

Ale nie ociągajcie się! Serowy szał Roshana sprawia, że powoduje on zapadliska, idąc w stronę serca Głuchej Pieczary. Wkrótce nie będzie gdzie uciec.

Naganka rozpoczyna się

Głęboko pod siedliskiem Roshana, krąg najrzadszego sera świata — Roshefort — powoli dojrzewa. Dołącz do podziemnego wyścigu i zmierz się z innymi drużynami w walce o ten przepyszny krążek w szalonym wieloosobowym starciu.

Wejdź do Głuchej Pieczary

Stąpaj ostrożnie i rozważnie wybieraj swoją drogę. Labirynt Roshana jest domem dla straszliwych bestii, podstępnych pułapek oraz, jak wiadomo, bezcennego kręgu sera. Pracujcie w zespole, aby zgłębić labirynt jaskiń, zanim znajdzie was wroga drużyna lub, co gorsza, sam Roshan.

Łupy na wyciągnięcie ręki

Przetrwaj wrogie natarcie i atak Roshana, by zwyciężyć i odbić krążek sera Roshefort. Poza samą uciechą z pokonania przeciwników i dreszczyka emocji od przegonienia konkurencji w ucieczce z Głuchej Pieczary, możesz uzyskać kupę Punktów Bitewnych.

Nowość

Wędrówka grotołaza

Zejdź w głąb jaskiń pod dorzeczem i zawalcz o fortunę i sławę. Wystarczy wygrać zwykłe mecze w Dota 2 wyznaczonymi bohaterami, aby móc eksplorować głębsze części pieczar. Kiedy stawką są ekskluzywne zestawy przedmiotów, dodatkowe Punkty Bitewne, a nawet kosmicznie rzadki Jadeitowy Mały Roshan, każda gra jest kolejnym krokiem w kierunku bogactwa.

Jadeitowy Mały Roshan

Kosmicznie rzadka nagroda

Nowość

Tryb mutacji

Magia Starożytnych oszalała i prawa natury zostały pogwałcone. Wejdź do kolejki mutacji - nowego, nierankingowego trybu gry z szerokim wachlarzem losowych modyfikatorów rozgrywki, od globalnego Rupture po możliwość wskrzeszania swoich towarzyszy. Modyfikatory zmieniają się codziennie, więc musisz czym prędzej zniszczyć wrogiego Starożytnego i zatrzymać to całe szaleństwo.

Nowość

Spraye

Od teraz możesz powiedzieć, co myślisz, nie otwierając nawet ust. Dzięki nowym sprayom do koła czatu możesz namalować obrazki na mapie i pokazać swoje uczucia przeciwnikom oraz znajomym.

Nowość

Wyzwanie drużynowe

Nadszedł czas dowiedzieć się, czy jesteście w stanie pokonać lepszych od siebie. W miarę ulepszania Przepustki Bitewnej otrzymasz żetony wyzwania drużynowego. Wydaj jeden z nich, by cały zespół stanął w szranki w rankingowym meczu z trudniejszą drużyną. Pokonajcie ją, by uzyskać potężną premię do MMR i dodatkowe Punkty Bitewne.

Nowość

Niestandardowe creepy na ścieżkach

Zwerbuj nowych rekrutów do walki przeciwko wrogiemu Starożytnemu dzięki tym nowym stylizowanym creepom. Można ich użyć w ekwipunku globalnych przedmiotów i będą czuć się jak w domu, wędrując po ścieżkach standardowej mapy, terenu sezonowego oraz nowej Szmaragdowej Otchłani.

Nowość

Napiwki w grze

Ważne jest uznawanie wyczynów innych i dzięki nowej funkcji dawania napiwków w grze jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz bez problemu nagrodzić sojuszników za dobre ustawienie się do zabójstwa lub pogratulować przeciwnikowi za pomyślnego ganka. Możesz dać 3 napiwki w jednej grze, maksymalnie 10 tygodniowo. Początkowo jeden napiwek daje 25 Punktów Bitewnych, ale wraz ze wzrostem poziomu przepustki rośnie też twoja szczodrość. Następnie będziesz dawać 50 PB od poziomu 92, 100 PB od poziomu 337 i 200 PB od poziomu 1505. Napiwków nie dajesz z własnej puli Punktów Bitewnych, więc nie miej węża w kieszeni.

Nowość

Wyszukiwanie gier z rolami

Od teraz posiadacze przepustek mogą wybrać swoją preferowaną ścieżkę przed rozpoczęciem wyszukiwania gry. Po prostu wejdź do nowego trybu rankingowego z rolami z wybraną jedną ze ścieżek - bezpieczną, środkową, trudną lub wsparcia. System połączy odpowiednie osoby w zespół i pokaże każdemu graczowi jego pozycję w drużynie podczas fazy strategicznej. Wciąż możesz wybrać bohatera pasującego do twoich upodobań, ale teraz możesz stworzyć taktykę, wiedząc role twoich sojuszników w drużynie.

Nowość

Typowania DPC

Chcesz pokazać swoje umiejętności przewidywania? Posiadacze przepustek mogą skorzystać z przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego, by przewidzieć wyniki meczów sezon Dota Pro Circuit, by zdobyć dodatkowe Punkty Bitewne. Zacznij typować mecze, począwszy od MDL Changsha Major, a następnie usiądź i patrz, jak Poziom Bitewny rośnie.

Zaktualizowano

Ulubiona drużyna

W tym roku dodaliśmy drużynowe spraye jako nagrodę za zebranie pełnego zestawu kart graczy marzeń z dowolnej drużyny i od teraz można wypełnić luki w swoim składzie, kupując konkretne karty za pomocą karcianego pyłu. Pokaż swoje wsparcie dla ulubionej piątki dzięki efektom teleportacji, ikonom profilu i flagom podobizn. Zbierz pełny zestaw kart srebrnych lub złotych, by otrzymać specjalne ulepszenia.

Nowość

Próg puli nagród społeczności

Każdego roku społeczność Dota 2 zbiera się i tworzy największe pule nagród w historii całego e-sportu. Jeżeli łączna pula przekroczy zeszłoroczną pulę równą 24 787 916$, każdy posiadacz Przepustki Bitewnej otrzyma dodatkowe 10 000 Punktów Bitewnych. Żeby było ciekawiej, dodatkowo otrzymają oni kolejne 10 000 PB, jeżeli finalna pula przekroczy 30 000 000$.

Inne funkcje

Przepustka Bitewna The International 2018 wciąż zawiera szereg stałych bywalców.

Zakłady na żetony

Co tydzień otrzymasz żetony, które możesz obstawić na początku każdej gry. Zrób to, a następnie wygraj, by zyskać dodatkowe Punkty Bitewne. Twój tygodniowy limit żetonów zwiększa się wraz z Poziomem Bitewnym.

Głosowanie na arkana

Tradycja wciąż trwa. Po raz kolejny społeczność posiadaczy Przepustek Bitewnych została zaproszona, by wybrać następnego bohatera, który otrzyma wysoce pożądany przedmiot arkana. Historia zaciekłych walk i niespodziewanych rezultatów potwierdza, że głosowania na arkana pomaga ukształtować przyszłość gry.

Quiz podczas kolejki

Pracuj sam lub zmierz się ze znajomymi, by wybrać poprawne odpowiedzi i zmierzyć się z globalną konkurencją. Poprawne odpowiedzi dadzą dodatkową liczbę punktów, jeżeli większość graczy źle odpowie na to pytanie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi pytań oraz kanałowi czatowemu dedykowanemu dla quizów możesz zwiększyć swój Poziom Bitewny oraz zdobyć specjalne osiągnięcia.

Przetwarzanie wiekopomnych

Masz duplikat wiekopomnego przedmiotu i nie masz komu go dać? Przetwórz go za dodatkowe Punkty Bitewne.

Bitewne Błogosławieństwo Rylai

Rylai i jej koło fortuny powraca wraz z kilkoma letnimi nagrodami. Możesz otrzymać wiele z nich, więc zakręć kołem i wygraj!

Kompendium The International

Wszyscy posiadacze Przepustki Bitewnej otrzymają również Kompendium The International 2018, który jest cyfrowym przewodnikiem po największym turnieju tego roku. Kliknij na swoje kompendium, by dokonać typowań, ustalić drabinki, wziąć udział w wyzwaniu marzeń, sprawdzić informacje o turnieju i wiele więcej.

Nagrody za poziom

Zwiększaj swój Poziom Bitewny, by odblokować rosnącą liczbę ekskluzywnych nagród.
Możesz to zrobić, wypełniając cele misji Przepustki Bitewnej lub kupując pakiety Poziomów Bitewnych bezpośrednio ze sklepu. Osiągnij odpowiednio wysoki poziom, a otrzymasz dodatkowe Wiekopomne Skarby, nowy teren, ewoluującego kuriera, drwiny i wiele więcej.

Wiekopomne w 2018

Każdy skarb zawiera jeden wiekopomny przedmiot i może dodatkowo zawierać rzadki, bardzo rzadki albo ultrarzadki przedmiot.

Otrzymasz po jednej sztuce każdego skarbu po zakupie Przepustki Bitewnej, a następnie zdobądź Wiekopomne Skarby na tych poziomach:

Skarb I: 1 - 10 - 22 - 34 - 46 - 80 - 220 (powtarza się co 30 poziomów)
Skarb II: 1 - 98 - 112 - 132 - 152 - 230 (powtarza się co 30 poziomów)
Skarb III: 1 - 164 - 178 - 194 - 206 - 240 (powtarza się co 30 poziomów)
Poziom 140 - zdobywasz dodatkowy pakiet 3 Wiekopomnych Skarbów
Poziom 375 - zdobywasz dodatkowy pakiet 10 Wiekopomnych Skarbów

Ograniczona zbywalność

Wiekopomne przedmioty nie mogą zostać wymienione ani sprzedane na rynku do końca The International 2019. Do tego czasu każdy przedmiot może zostać podarowany jeden raz, a ultrarzadkie przedmioty są natychmiast wymienialne.

Skarb I
  |  
Skarb II
  |  
Skarb III
Szmaragdowy Podbój
Broń z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Pit of Malice
Żałobna Zaduma
Przedmiot na ramię z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Magic Missile
Rozpiętość Żalu
Przedmiot na plecy z niestandardowym efektem um. Sunder
Rdzeń Kruszącego Wybuchu
Przedmiot na ramię z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Ice Vortex
Edykt Cieni
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Smoke Screen
Dziki Zapał
Broń z niestandardowym efektem um. Greater Bash
Blask Tyrana
Przedmiot na rękę z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Chain Frost
Złoty Edykt Cieni
Złoty przedmiot na głowę z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Smoke Screen
Kodycyl Zawoalowanych
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem Stifling Dagger
Emblemat Kryształowego Eszelonu
Globalny przedmiot z ekskluzywnym efektem Egidy Czempionów i niestandardowym efektem otoczenia bohatera
Karwasze Rozpaczliwej Czeluści
Przedmiot na rękę z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Ion Shell
Kolec Jadowy Złowrogiego Jaszczura
Przedmiot na ogon z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Nethertoxin
Ostrze Zaginionego Zakonu
Broń z niestandardowym efektem um. Blade Fury
Karcący Ideał
Hełm z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Repel
Napływ Gorączki
Niestandardowy przedmiot na lewą głowę z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Dual Breath
Gorliwość Omoz Arkosh
Przedmiot na rękę z niestandardowym efektem um. Devour
Niezłomna Lojalność
Broń z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Mortal Strike
Złote Karwasze Rozpaczliwej Czeluści
Złoty przedmiot na rękę z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Ion Shell
Złote Ostrze Zaginionego Zakonu
Złota broń z niestandardowym efektem um. Blade Fury
Gwiezdny Dryf
Skrzydła z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Sanity's Eclipse
Emblemat Kryształowego Eszelonu
Globalny przedmiot z ekskluzywnym efektem Egidy Czempionów i niestandardowym efektem otoczenia bohatera
Trybularz z Gliss
Pomocniczy przedmiot z niestandardowym efektem um. Ether Shock
Serca Nierządu
Przedmiot na głowę z niestandardowym efektem um. Cursed Crown
Uczta Krwiopióra
Broń z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Shadow Strike
Koszmarny Nokturn
Wierzchowiec z niestandardowym efektem um. Firefly
Objawienie Burzy
Przedmiot na rękę z niestandardowym efektem um. Arc Lightning
Karpiowaty Zakon
Przedmiot na ogon z niestandardowym efektem um. Rip Tide
50 poziomów Przepustki Bitewnej
Dodatkowe Poziomy Bitewne dla Przepustki Bitewnej The International 2018
Złota Uczta Krwiopióra
Złota broń z niestandardowym efektem i dźwiękiem um. Shadow Strike
Zestaw: Maska Awaleba
Zestaw przedmiotów na głowę i plecy z niestandardowymi efektami i dźwiękami
Emblemat Kryształowego Eszelonu
Globalny przedmiot z ekskluzywnym efektem Egidy Czempionów i niestandardowym efektem otoczenia bohatera
Dodatkowa rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa ultrarzadka nagroda
Dodatkowa kosmicznie rzadka nagroda
Dodatkowa rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa ultrarzadka nagroda
Dodatkowa kosmicznie rzadka nagroda
Dodatkowa rzadka nagroda
Dodatkowa bardzo rzadka nagroda
Dodatkowa ultrarzadka nagroda
Dodatkowa kosmicznie rzadka nagroda

Emblemat Kryształowego Eszelonu

Ekskluzywny efekt emblematu

Wyróżnij się z tłumu dzięki tej kosmicznie rzadkiej nagrodzie, które nagradza twoich bohaterów ekskluzywnym efektem emblematu do kolejnego turnieju The International. W tym roku każdy Wiekopomny Skarb oferuje kosmicznie rzadką szansę na otrzymanie Emblematu Kryształowego Eszelonu. Efekt ten możesz sprawdzić w ekwipunku globalnych przedmiotów.

Spreje do koła czatu

Rzadki efekt koła

W miarę podążania ścieżką nagród odblokujesz nowe obrazki, które możesz namalować na mapie i pokazać swoje uczucia przeciwnikom oraz znajomym.

Sezonowe dźwięki koła czatu

24

Pakiet dźwięków 1 (2017)

95

Pakiet dźwięków 2

156

Pakiet komentatorów 1

200

Pakiet dźwięków 3 (2017)

262

Pakiet komentatorów 2

308

Pakiet komentatorów 3

357

Pakiet komentatorów 4

392

Pakiet komentatorów 5 (2017)

457

Pakiet komentatorów 6

1205

Fantastyczny pakiet komentatorów

W społeczności Dota 2 odpowiedni dźwięk może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dzięki dodaniu drugiego koła czatu, gracze mają jeszcze więcej sposobów na wyrażenie samych siebie. Do zeszłorocznych ulubieńców dodano pięć pakietów dźwięków od komentatorów i jeden pakiet dźwięków, by każdy mógł dostosować odpowiedź do sytuacji.

Szmaragdowa Otchłań

Teren

Ekskluzywna nagroda

Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku.
Odblokuj go przed końcem The International 2018.

Poziom
160

Dokop się do nagród Przepustki Bitewnej, wyruszając w podróż do Szmaragdowej Otchłani. Wszyscy posiadacze przepustek na 160. poziomie otrzymają ten teren na stałe.

Ten teren nie traci ważności

Piekielne Przekleństwo

Prestiżowy przedmiot dla Liona

Ekskluzywna nagroda

Ten przedmiot nigdy nie będzie wymienialny ani zbywalny na rynku.
Odblokuj go przed końcem The International 2018.

Poziom
255

Zawiera styl do odblokowania
Uzyskaj 255. poziom Przepustki Bitewnej, by zdobyć prestiżowy przedmiot dla Liona. Dzięki nowym efektom umiejętności Finger of Death i drugiemu stylowi do odblokowania poprzez zabicie 50 osób atakami o wysokich obrażeniach tą umiejętnością, będziesz ciągle wysłać swoich wrogów do piekła tam i z powrotem.

Meepo, Meepo i Meepo

Pakiet komentatorów

Poziom
75

Posiadacze przepustek, którzy dobiją do 75. poziomu, otrzymają nadchodzącego komentatora gry oraz serii zabójstw. Odkryj fachową wiedzę Meepo, a dzięki temu dostaniesz wszelkie narzędzia i pomysły, by dobrze wykonać swoją robotę.

Depozyt Dobroczyńcy

Wiekopomny I

Wiekopomny II

Wiekopomny III

Rzadka nagroda

Co jest w środku
Poziom
83

Każdy Depozyt Dobroczyńcy zawiera jeden z Wiekopomnych Skarbów 2018 oraz ultrarzadki, dodatkowy skarb zawierający jeden z przedmiotów o limitowanym nakładzie.

Zdobądź kolejny
co 50 poziomów
począwszy od 245

Drwiny

„Zimne śniadanie”

Phoenix

„Spójrz na mnie teraz”

Riki

„Królewska forma”

Wraith King

„Enigmatyczny styl”

Enigma

„Ujarzmianie kota”

Mirana

„Zamówienie gotowe!”

Phoenix

„Wytępiony”

Weaver

„Zabójczy wdzięk”

Phantom Assassin

„Cho na solo!”

Tusk

„Sprawdź to!”

Pugna

„Pod malowaną tęczą”

Death Prophet

„Kąpiel w blasku”

Omniknight

Obietnica Rychłego Odrodzenia

Pakiet powracających przedmiotów

Poziom
615

Nagrodzimy posiadaczy przepustki na 615. poziomie specjalnym prezentem o nazwie „Obietnica Rychłego Odrodzenia”. Zawierać on będzie pięć wybranych przedmiotów z poprzednich Wiekopomnych Skarbów w nowej szacie graficznej. Będą one posiadać style, które można zdobyć w grze.

Eimer Górkopiec

Ewoluujący kurier

Odblokowuje się na poziomach
1 - 40 - 116 - 198 - 302 - 516 - 1058

Eimer „Woźnik” Górkopiec, weteran podziemnego handlu i logistyki, gwarantuje szybki (a już co najmniej pewny) transport wszystkich drogocennych przedmiotów, z dwoma małymi wyjątkami. Dzięki sześciu dodatkowym stylom do odblokowania, Eimer może ulepszyć swoje wyposażenie, aby sprostać każdemu zleceniu.

Rzeczne fiolki

Powracają w 2018

Odblokowana na poziomie
65
Fiolka chromu
Odblokowana na poziomie
124
Fiolka suszy
Odblokowana na poziomie
347
Fiolka ropy
Odblokowana na poziomie
508
Fiolka elektryczności
Odblokowana na poziomie
637
Fiolka śluzu
Odblokowana na poziomie
878
Fiolka mikstury
Odblokowana na poziomie
1905
Fiolka krwi

Od 68 Poziomu Bitewnego zaczniesz otrzymywać mistyczne rzeczne fiolki, które pozwolą ci na zmianę wyglądu rzeki dla wszystkich graczy w grze. Po prostu stań w rzece i aktywuj fiolkę, żeby dokonać przekształcenia na 3 minuty. Każda z twoich fiolek może zostać użyta raz na grę i nie ma ograniczeń co do liczby gier, w których możesz aktywować fiolkę.

Specjalne efekty sezonowe

Odblokuj efekty sezonowe w grze po osiągnięciu poniższych Poziomów Bitewnych:
Efekt fontanny - poziom 1
Efekt teleportacji - poziom 1
Efekt Blinka - poziom 1
Efekt awansu
Efekt Eul's Scepter of Divinity
Efekt fontanny - poziom 2
Efekt teleportacji - poziom 2
Efekt Force Staff
Efekt Blinka - poziom 2
Efekt fontanny - poziom 3
Efekt Bottle
Efekt Phase Boots
Efekt teleportacji - poziom 3
Efekt Mekansm
Efekt Maelstromu/Mjollnira
Efekt dobicia creepa - poziom 1
Efekt Radiance
Efekt Shiva's Guard

Danina Punktów Bitewnych

+ 500 BP

+ 500 BP

+ 1000 BP

Wraz ze zwiększaniem Poziomu Bitewnego otrzymasz również daninę Punktów Bitewnych, która pozwoli ci na dodanie żetonów do zakładu każdej osoby w drużynie. Te premie, dostępne w formie 250, 500 i 1000 żetonów, pozwolą całej twojej drużynie na zdobycie wyższego Poziomu Bitewnego. Jedyne, co musicie zrobić, to wygrać.

Nagrody Dota Plus

Subskrybenci Dota Plus w miarę rozwoju poziomu Przepustki Bitewnej otrzymają dodatkowe nagrody w postaci 5000 Punktów Bitewnych i 5000 odłamków co każde 100 poziomów od poziomu 100 do 1000.

Inne nagrody

Poza wszystkim wymienionym powyżej, otrzymasz także nagrody takie jak ekskluzywny ward, pakiet muzyki i wiele więcej wraz ze wzrostem twojego Poziomu Bitewnego. Nieważne jak daleko zajdziesz, na pewno odkopiesz swój wymarzony skarb.

Kolekcjonerska Egida i Mały Roshan

Poziom
1000
Poziom
2000
Zahartowani w walce legendarni wojownicy, którzy osiągną 1000 Poziom Bitewny, otrzymają specjalny efekt poświaty dla Egidy w grze oraz zaproszenie do otrzymania Kolekcjonerskiej Egidy The International 2018, ekskluzywnej repliki sławnej nagrody ze stopu metali w skali 1:5. Po osiągnięciu 2000 poziomu model otrzymasz nowy model Roshana w grze i Kolekcjonerskiego Małego Roshana 2018.

Zawiera specjalną Egidę i Roshana na pasku zdrowia bohatera w grze
Kup przepustkę Kup poziomy
Poziom 1  $9.99 USD
Poziom 75  $36.99 USD
5 poziomów  $2.49 USD
11 poziomów  $4.99 USD
24 poziomy  $9.99 USD
Pokaż pełną listę nagród Przepustki Bitewnej