$25,748,460

Поточний призовий фонд

Бойова перепустка The International знову вривається у літній сезон Dota, щоби зробити його ще спекотнішим. Сповнена по вінця ексклюзивними особливостями та нагородами, бойова перепустка відкриє вам безліч скарбів упродовж наближення до кульмінації цьогорічного професійного сезону Dota та до феєричного фіналу у Ванкувері.

25% від усіх продажів бойових перепусток перераховується до призового фонду The International 2018.

Купити перепустку Купити рівні
Рівень 1  $9.99 USD
Рівень 75  $36.99 USD
5 рівнів  $2.49 USD
11 рівнів  $4.99 USD
24 рівня  $9.99 USD

Нове у 2018

Вже доступно

Рошан сповнений зажерливого сирного шаленства і всі власники бойової перепустки запрошуються у подорож під його лігво, у саме серце Підземної пустки.

Пробивайтеся крізь лабіринт із чудовиськами, дивами та багатьма іншими ворожими загонами з трьох гравців у пошуках найрідкіснішого сиру Рошана. Залиштеся останніми вцілілими. Будьте обачними та йдіть обережно, щоби здобути досвід та золото, необхідні для вбивства супротивників.

Але не зволікайте — сирне божевілля Рошана спричиняє обвали, бо він також йде до центру Підземної пустки. Невдовзі буде нікуди втікати.

І розпочнеться пожирання

Глибоко під лігвом Рошана дозріває кавалок найрідкіснішого у світі сиру — Рошфору. Змагайтеся супроти інших команд у підземних перегонах та виборіть можливість володіти жаданим сиром у цьому безрозсудному багатокористувацькому випробуванні.

Увійдіть до Підземної пустки

Поводьтеся обережно й обачливо вибирайте свій шлях. Лабіринт Рошана — домівка для страшних почвар, мудрованих перешкод та, звісно ж, безцінного кавалку сиру. Працюйте разом, аби дослідити мережу печер раніше за ворожі команди, і переконайтеся, що Рошан не знайде вас першим.

Здобич чекає

Переживіть натиск ворога та наближення Рошана, щоби стати переможцем і оволодіти сиром Рошфором. Окрім радощів від перемоги над ворогами та гострих відчуттів під час втечі з Підземної пустки, ви також можете потрапити в чергу на навалу бойових балів.

Нове

Печерні ходи

Спустіться у печери під річкою та пробийтеся до багатства і слави. Просто вигравайте звичайні матчі Dota з визначеними героями, щоби дослідити глибші частини бойових печер. Ексклюзивні набори речей, додаткові бойові бали та навіть космічно рідкісний Нефритовий малюк Рошана — все це на кону, і кожна гра наближає вас до скарбів.

Нефритовий малюк Рошана

Космічно рідкісна нагорода

Нове

Режим мутації

Чари Древніх збожеволіли і не діють належним чином, тож закони буття під загрозою існування. Записуйтеся на «Мутацію» — новий нерейтинговий режим, в матчах якого будуть задіяні випадкові модифікатори від глобального Rupture до можливості оживляти союзників. Набори модифікаторів змінюються щодня, тож будьте пильними, щоби знищити ворожого Древнього та зупинити мутаційне божевілля.

Нове

Графіті

Відтепер ви можете висловлювати свою думку, не відкриваючи рота. Залиште графіті з нового колеса чату на мапі, щоби друзі й вороги зрозуміли, що ви відчуваєте.

Нове

Командні змагання

Настав час дізнатися, чи дійсно ви готові до битви з найкращими. Відкриваючи нові нагороди бойової перепустки, ви отримуватиме жетони командних змагань. Кожен жетон дає вам шанс на рейтинговий матч 5-на-5 з командою вищого рівня. Переможіть сильніших супротивників, і вся ваша команда отримає значне підвищення рейтингу та додаткові бойові бали.

Нове

Нестандартні лінійні кріпи

Зустріньте нових рекрутів — печерних лінійних кріпів, готових бездумно кинутися на ворожого Древнього. Цих кріпів можна спорядити набором глобальних предметів, і вони спокійно блукатимуть лініями звичайних мап, сезонних ландшафтів та нового ландшафту «Смарагдова безодня».

Нове

Ігрова віддяка

Вкрай важливо визнавати досягнення інших, і нова система ігрових віддяк полегшує цей процес як ніколи. Віддячуйте колегам за вбивства та навіть знімайте капелюха, визнаючи безумно ефективну ворожу атаку з диму. Під час однієї гри ви можете тричі скористатися віддякою, а за тиждень — максимум десять разів. Спочатку віддяки даватимуть отримувачу 25 бойових балів, але зі зростанням бойового рівня зростатиме й ваша щедрість. З 92 рівня віддяки коштуватимуть 50 бойових балів, з рівня 337 — 100 балів, з рівня 1505 — 200 балів. Віддяки не забиратимуть ваші власні бали, тож не будьте жадібними.

Нове

Черга пошуку матчу за роллю

Тепер власники бойової перепустки можуть зазначити свою лінію ще до початку пошуку матчу. Спробуйте новий режим із зарання обраною лінією: легкою, центральною, важкою або роллю підтримки. Пошук матчів створено так, щоби кожен гравець грав на тій позиції, яку вказав перед пошуком. Ви зможете обирати героя, який найкраще вам підійде, але тепер ви зможете придумувати стратегію точно знаючи, що ваші союзники гратимуть на ролях, які самі обрали.

Нове

Прогнози на професійний сезон

Бажаєте випробувати свої сили прогнозування? Власники бойової перепустки можуть використати браузер або мобільний пристрій, щоби робити ставки на матчі професійного сезону і мати шанс отримати додаткові бойові бали. Починайте робити прогнози на матчі з початком великого турніру MDL Changsha і приготуйтеся спостерігати, як зростає ваш бойовий рівень.

Оновлено

Улюблена команда

Цьогоріч ми додаємо до нагород нові командні графіті за повну колекцію карток гравців для будь-якої команди, тож тепер ви можете заповнити пробіли у складі команди, придбавши певну картку за пил. Продемонструйте підтримку своїм улюбленцям за допомогою ефектів телепортації, піктограм для профілю та стягів для статуй. Якщо ви зберете повний набір срібних або золотих карток, то отримаєте покращені версії усіх нагород.

Нове

Ціль призового фонду спільноти

Щороку спільнота Dota 2 разом збирає найбільші призові фонди кіберспорту. Якщо цього року сума перевищить минулорічну позначку у 24 787 916 $, то кожен власник бойової перепустки отримає додаткових 10 000 бойових балів. І щоби підняти ставки — ви ще раз отримаєте додаткові 10 000 бойових балів, якщо загальний призовий фонд перевищить 30 000 000 доларів США.

Інші особливості

Бойова перепустка The International так само переповнена улюбленими старими нагородами.

Ставки жетонів

Щотижня ви отримуватиме набір жетонів, якими можете робити ставки на початку кожної гри. Якщо виграєте, то ваша ставка дасть вам додаткові бойові бали. Тижневий ліміт жетонів збільшується із рівнями вашої бойової перепустки.

Голосування за таємний предмет

Традиції продовжуються. Спільнота власників бойової перепустки знову вирішить, який наступний герой отримає таємний предмет. Це змагання має історію, сповнену гострих баталій та несподіваних сюрпризів, і воно дозволяє визначити, що очікуватиме на гравців у майбутньому.

Вікторина черги

Відповідайте самотужки, або ж об’єднуйте свої зусилля з командою, обирайте правильні відповіді та станьте найкращими у цьому світовому змаганні. Правильні відповіді, якщо більшість гравців відповість хибно, надаватимуть вам додаткові очки. За допомогою різноманіття запитань, а також чату вікторини, де кожний може бути другом або ворогом, ви можете дізнаватися нові цікаві факти про Dota та, водночас, працювати над отриманням досягнень вікторини, що підніматиме ваш рівень бойової перепустки.

Переробка нетлінних

У вас є дві однакові нетлінні скарбниці, а ви не знаєте, кому можна одну подарувати? Перетворіть небажані нетлінні предмети на бойові бали.

Бойове благословення Рилеї

Рилея і її колесо випадкових нагород повертається, щоби надати хороші літні гостинці. Крутіть колесо і вигравайте цілу скарбницю предметів!

Компендіум The International

Усі власники бойової перепустки також отримують компендіум The International 2018 — ваш бойовий компаньйон для найбільшого турніру року. Відкрийте свій компендіум, щоби внести передбачення, визначити сітки, взяти участь у фентезі-змаганні, дізнатися різноманітну інформацію про турнір тощо.

Нагороди за рівень

Для відкриття зростаючої кількості ексклюзивних нагород піднімайте ваш бойовий рівень.
Для цього завершіть усі завдання бойової перепустки або просто придбайте комплект бойових рівнів. Підніміться на достатньо високий рівень та отримайте додаткові нетлінні скарбниці, нові смайлики, ландшафти, покращуваного кур’єра, кепкування героїв тощо.

Нетлінні предмети 2018

Кожна скарбниця містить один нетлінний предмет, а ще там може бути бонусний рідкісний, дуже рідкісний, або неймовірно рідкісний предмет.

Отримайте по одній скарбниці кожного виду під час купівлі бойової перепустки, а також отримуйте нетлінні скарбниці, досягнувши цих рівнів:

Скарбниця I: 1 - 10 - 22 - 34 - 46 - 80 - 220 (повторюється кожні 30 рівнів)
Скарбниця II: 1 - 98 - 112 - 132 - 152 - 230 (повторюється кожні 30 рівнів)
Скарбниця III: 1 - 164 - 178 - 194 - 206 - 240 (повторюється кожні 30 рівнів)
Рівень 140 — отримайте 3 додаткові нетлінні скарбниці
Рівень 375 — отримайте 10 додаткових нетлінних скарбниць

Обмеження на ринку

Предмети нетлінної якості не можна обміняти чи виставити на продаж до The International 2019. Доти кожен предмет можна подарувати один раз, але неймовірно рідкісні предмети можна обмінювати одразу.

Скарбниця I
  |  
Скарбниця II
  |  
Скарбниця III
Emerald Conquest
Зброя з нестандартним ефектом і звуком Pit of Malice
Mournful Reverie
Наплічники з нестандартним ефектом і звуком Magic Missile
Span of Sorrow
Предмет на спину з нестандартним ефектом Sunder
Shatterblast Core
Наплічники з нестандартним ефектом і звуком Ice Vortex
Edict of Shadows
Головний убір із нестандартним ефектом і звуком Smoke Screen
Savage Mettle
Зброя з нестандартним ефектом Greater Bash
Glare of the Tyrant
Предмет для рук із нестандартним ефектом і звуком Chain Frost
Golden Edict of Shadows
Золотий головний убір із нестандартним ефектом і звуком Smoke Screen
Codicil of the Veiled Ones
Головний убір із нестандартним ефектом Stifling Dagger
Емблема Кришталевого Ешелону
Загальний предмет з ексклюзивною Еґідою чемпіонів та нестандартним ефектом оточення героя
Bracers of Forlorn Precipice
Предмет для рук із нестандартним ефектом і звуком Ion Shell
Malefic Drake's Strike
Предмет для хвоста з нестандартним ефектом і звуком Nethertoxin
Edge of the Lost Order
Зброя з нестандартним ефектом Blade Fury
Paragon's Rebuke
Предмет для голови з нестандартним ефектом і звуком Repel
Pyrexaec Flux
Предмет для лівої голови з нестандартним ефектом і звуком Dual Breath
Zeal of Omoz Arkosh
Предмет для рук із нестандартним ефектом Devour
Unbroken Fealty
Зброя з нестандартним ефектом і звуком Mortal Strike
Golden Bracers of Forlorn Precipice
Золотий предмет для рук із нестандартним ефектом і звуком Ion Shell
Golden Edge of the Lost Order
Золота зброя з нестандартним ефектом Blade Fury
Астральний дрифт
Крила з нестандартним ефектом та звуком Sanity's Eclipse
Емблема Кришталевого Ешелону
Загальний предмет з ексклюзивною Еґідою чемпіонів та нестандартним ефектом оточення героя
Censer of Gliss
Додаткова зброя з нестандартним ефектом для Ether Shock
Hearts of Misrule
Предмет для голови з нестандартним ефектом Cursed Crown
Bloodfeather Feast
Зброя з нестандартним ефектом і звуком для Shadow Strike
Ghastly Nocturne
Їздова тварина з нестандартним ефектом Firefly
Tempest Revelation
Предмет для рук із нестандартним ефектом Arc Lightning
The Order of Cyprin
Предмет для хвоста з нестандартним ефектом Rip Tide
50 рівнів бойової перепустки
Додаткові рівні для бойової перепустки The International 2018
Golden Bloodfeather Feast
Золота зброя з нестандартним ефектом і звуком Shadow Strike
Комплект «Masque of Awaleb»
Комплект предметів для голови і спини з нестандартними ефектами і звуками
Емблема Кришталевого Ешелону
Загальний предмет з ексклюзивною Еґідою чемпіонів та нестандартним ефектом оточення героя
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова космічно рідкісна нагорода
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова космічно рідкісна нагорода
Додаткова рідкісна нагорода
Додаткова дуже рідкісна нагорода
Додаткова неймовірно рідкісна нагорода
Додаткова космічно рідкісна нагорода

Емблема Кришталевого Ешелону

Ексклюзивний ефект емблеми

Виділіться з натовпу за допомогою космічно рідкісного випадіння, що дарує ексклюзивну емблему для ваших героїв аж до наступного турніру International. Цього року кожна відкрита вами нетлінна скарбниця дає космічно рідкісний шанс випадіння емблеми Кришталевого Ешелону. Ви можете оглянути емблему у глобальному наборі речей, щоби продивитися ефекти.

Графіті колеса чату

Рідкісний ефект колеса

Із підняттям бойового рівня ви відкриватимете нові графіті, які можна залишити на мапі, щоби друзі й вороги зрозуміли, що ви відчуваєте.

Сезонні звуки колеса чату

24

Набір звуків 1 (2017)

95

Набір звуків 2

156

Набір коментаторів 1

200

Набір звуків 3 (2017)

262

Набір коментаторів 2

308

Набір коментаторів 3

357

Набір коментаторів 4

392

Набір коментаторів 5 (2017)

457

Набір коментаторів 6

1 205

Епічний набір коментаторів

У спільноті Dota правильний звук може описати подію краще за будь-який текст чи смайлик, а з додаванням другого ігрового колеса чату, гравці отримали ще більше варіантів для самовираження. 5 нових наборів коментаторів та новий набір звуків, разом із минулорічними улюбленими звуками, пропонують ще більше способів передати досконале вираження почуттів.

Смарагдова прірва

Ландшафт

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
160

Зануртеся в нагороди бойової перепустки, подорожуючи до Смарагдової прірви. Усі власники перепустки з бойовим рівнем 160 отримають цей ландшафт назавжди.

Цей ландшафт не зникне

Hell-Spar Anathema

Престижний предмет для Lion

Ексклюзивна нагорода

Цей предмет ніколи не можна буде продати чи обміняти.
Розблокуйте його до завершення The International.

Рівень
255

Містить розблоковуваний стиль
Досягніть 255-го рівня бойової перепустки, щоб отримати ексклюзивний престижний предмет для Lion. Завдяки нестандартним ефектам Finger of Death та альтернативному стилю, розблокованому за 50 вбивств із високою шкодою, ще ніколи не було кращої причини, щоби знову і знову відправляти ворогів у пекло.

Міпо, Міпо і Міпо

Набір диктора

Рівень
75

Власники бойової перепустки з рівнем 75 отримують нового диктора Міпо та комплект оголошень серії вбивств. Розкрийте офісну мудрість Міпо та отримайте всі інструменти та знання, щоби все зробити правильно.

Довіра благодійника

Нетлінна I

Нетлінна II

Нетлінна III

Рідкісний шанс

Що містить
Рівень
83

Кожна скарбниця «Довіра благодійника» містить одну з трьох нетлінних скарбниць 2018, а також надзвичайно рідкісний шанс отримати додаткову скарбницю, яка містить один із кількох обмежених предметів.

Отримайте наступну
кожні 50 рівнів,
починаючи з 245

Кепкування

«Холодний сніданок»

Phoenix

«Подивіться на мене»

Riki

«Готовий керувати»

Wraith King

«Стиль Енігми»

Enigma

«Заплутати кота»

Mirana

«Замовляйте!»

Phoenix

«Знищений»

Weaver

«Смертельна милість»

Phantom Assassin

«Боріться зі мною!»

Tusk

«Зацініть!»

Pugna

«Спалахи та веселки»

Death Prophet

«Купаюся в Сяйві»

Omniknight

Обіцянка видатного відродження

Класичний комплект

Рівень
615

Власники бойової перепустки, які дістануться 615 бойового рівня, отримають пізніше цього літа ексклюзивний класичний комплект «Обіцянка видатного відродження», до якого входитимуть 5 вибраних предметів із нетлінних скарбниць бойової перепустки, включно зі стилями, які ви можете здобути під час гри.

Еймер Пагорборий

Покращуваний кур’єр

Відкривається на рівнях
1 - 40 - 116 - 198 - 302 - 516 - 1058

Ветеран підземної торгівлі, Еймер «Пузань» Пагорборий гарантує швидке — принаймні кінцеве — перевезення ваших дорогоцінних предметів із двома винятками. Еймер навіть може поліпшити своє спорядження шістьма додатковими стилями для виконання будь-якої роботи.

Річкові флакони

Повертаються у 2018

Розблоковується на рівні
65
Хромовий флакон
Розблоковується на рівні
124
Посушливий флакон
Розблоковується на рівні
347
Нафтовий флакон
Розблоковується на рівні
508
Електричний флакон
Розблоковується на рівні
637
Слизовий флакон
Розблоковується на рівні
878
Флакон зілля
Розблоковується на рівні
1905
Кривавий флакон

Починаючи з бойового рівня 68, ви будете отримувати загадкові річкові флакони, які дозволяють вашому герою змінювати вміст та колір річки для всіх гравців. Просто зайдіть у воду та активуйте флакон, аби змінити річку на три хвилини. Кожен флакон можна використовувати лише раз на гру, але немає ліміту на кількість ігор, під час яких ви можете активувати флакон.

Особливі сезонні ефекти

Розблокуйте сезонні внутрішньоігрові ефекти після досягнення наступних бойових рівнів:
Ефект фонтана, рівень 1
Ефект телепортації, рівень 1
Ефект стрибка, рівень1
Ефект підвищення рівня
Ефект Eul's Scepter of Divinity
Ефект фонтана, рівень 2
Ефект телепортації, рівень 2
Ефект Force Staff
Ефект стрибка, рівень 2
Ефект фонтана, рівень 3
Ефект пляшки
Ефект Phase Boots
Ефект телепортації, рівень 3
Ефект Mekansm
Особливий ефект Maelstrom та Mjollnir
Ефект добивання кріпів 1
Ефект Radiance
Ефект Shiva's Guard

Нагородні бойові бали

+ 500 BP

+ 500 BP

+ 1000 BP

Зі зростанням вашого бойового рівня ви отримуватимете нагородні бойові бали, які дадуть вам можливість мати додаткові жетони для ставок на всю вашу команду. Доступні 250, 500 та 1 000 бонусних жетонів. Вони можуть допомогти усій вашій команді швидше підняти бойові рівні. Все, що вам потрібно — це перемогти.

Нагороди Dota Plus

Із просуванням драбиною нагород підписники Dota Plus матимуть додаткові нагороди бойової перепустки, отримуючи 5 000 бойових балів та 5 000 уламків кожні 100 бойових рівнів від 100-го до 1 000-го рівня.

Інші нагороди

Окрім зазначеного вище, ви також отримуватимете додаткові нагороди, як от ексклюзивний вард, музична збірка тощо, коли збільшуватимете свій бойовий рівень. Немає значення як далеко ви зайдете — завдяки цьогорічній бойовій перепустці ви просто купатиметеся у нагородах.

Колекційна Еґіда та Малюк Рошана

Рівень
1 000
Рівень
2 000
Ті загартовані у боях легендарні воїни, яким вдасться отримати 1 000-й бойовий рівень, отримають не лише особливий ефект фонтану, але також зможуть отримати колекційну Еґіду The International 2018, зменшену уп’ятеро металеву репродукцію легендарного чемпіонського призу.На 2 000-му рівні ви також отримаєте заміну ігрової моделі Рошана та колекційного Малюка Рошана 2018.

Містить особливу Еґіду та ігровий покажчик здоров’я Рошана
Купити перепустку Купити рівні
Рівень 1  $9.99 USD
Рівень 75  $36.99 USD
5 рівнів  $2.49 USD
11 рівнів  $4.99 USD
24 рівня  $9.99 USD
Показати весь перелік нагород бойової перепустки