$25,748,460

Mevcut Ödül Havuzu

The International Mücadele Bileti, Dota yaz sezonunun kalbini kazanmak için ortaya çıktı. Ayrıcalıklı özellikler ve ödüllerle dolu olan Mücadele Biletinde bu seneki Dota Profesyonel Sezonu ve Vancouver'daki iklimsel güç gösterisine yaklaşırken zulanıza yer altından çıkardığınız hazineleri ekleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Mücadele Bileti satışlarından elde edilen gelirin %25'i doğrudan The Internationa 2018 ödül havuzuna aktarılacaktır.

Mücadele Bileti Satın Al Seviye Satın Al
Seviye 1  $9.99 USD
Seviye 75  $36.99 USD
5 Seviye  $2.49 USD
11 Seviye  $4.99 USD
24 Seviye  $9.99 USD

2018 İçin Yenilikler

Artık Erişilebilir

Roshan, peynir dolu bir öfkeyle önüne çıkanı paramparça edecek bir taarruzda ve bunu durdurmak isteyen Mücadele Bileti sahipleri de Roshan'ın, Derin Çukur'un tam ortasında yer alan yuvasına bekleniyor.

Roshan'ın nadir peynirini canavarlar, harikalar ve diğer bir sürü üç kişilik oyuncu takımları arasında canla başla ararken bir yandan da en son hayatta kalan takım olmaya gayret gösterin. Düşmanlarınızı yok etmek için gereken TP ve altını bulabilmek için ilerlerken dikkatli olmalısınız.

Fakat çok fazla zaman harcamamaya dikkat edin çünkü Roshan'ın delirmesine neden olan peynir çılgınlığı, Roshan Derin Çukur'un merkezine doğru ilerlerken ortalığın göçmesine neden oluyor. Yakında kaçacak bir yeriniz olmayacak.

Av Başlıyor

Roshan'ın ininin en derininde dünyanın en nadir peyniri, Roshefort, yiyilebilir hâle yavaşça gelmektedir. Diğer takımlara karşı yeraltı yarışına katılın ve bu çılgın çok oyunculu meydan okumada arzulanan peynirin taşıyıcısı olmak için savaşın.

DERİN ÇUKUR'A GİRİŞ YAPIN

Dikkatli yürüyün ve gideceğiniz yolu akıllıca seçin. Roshan'ın labirenti korkunç yaratıklara, gizli tuzaklara ve tabii ki paha biçilemez bir peynire ev sahipliği yapmaktadır. Mağaralarla dolu labirenti bir düşmandan veya daha kötüsü Roshan sizi daha önce bulmadan önce keşfetmek için iş birliği yapın.

GANİMETLER SENİ BEKLİYOR

Düşmanların saldırılarından hayatta kalın ve Roshan'a, zafere ulaşmak ve Roshefort Peynirini kurtarmak için yola koyulun. Düşmanlarınızı mağlup etmenizin size verdiği tatminin ve Derin Çukur'da daha fazla hayatta kalma mücadelesinin verdiği hazzın yanında, kendinizi Mücadele Puanı kazanabileceğiniz bir nehirde bulabilirsiniz.

Yeni

Mağara Macerası

Nehir bölgesinin altındaki mağaralara girerek zenginlikler ve zafer için savaşmaya başla. Savaş mağaralarını daha derinlemesine keşfedebilmek için yapman gereken tek şey belirlenen kahramanlarla normal Dota maçlarınızı kazanmak. İşin ucunda özel eşya setleri, bonus savaş puanları ve kozmik derecede nadir Yeşim Bebek Roshan kazanmak var. Her bir oyun seni ganimete daha da yaklaştıracak.

Yeşim Bebek Roshan

Kozmik Derecede Nadir Ödül

Yeni

Dönüşüm Modu

Kadimlerim büyüleri anormal bir hâle geldi ve mevcudiyetin yasaları da saldırı altında. Dönüşüm için sıraya gir. Dönüşüm, rastgele seçilen oynanış kurallarıyla (küresel kıyamet etkinliklerinden takım arkadaşlarını canlandırmaya kadar giden çeşitli kurallar) oynanan derecesiz bir oyun modudur. Her gün etkin olan farklı oyun kurallarından ötürü, düşmanın kadimini yok edebilmek için sürekli tetikte ve dikkatli olup bu dönüşüm deliliğine bir son vermelisin.

Yeni

Spreyler

Artık aklınızdakileri ağzınızı açmadan da ifade edebilirsiniz. Yeni Sohbet Çarkı Spreyleri ile haritaya, seçtiğiniz resimleri yansıtarak dostlarınızın ve düşmanlarınızın nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni

Takım Mücadelesi

Senden daha iyilere karşı mücadele verip veremeyeceğini öğrenme vakti geldi. Mücadele Bileti ödül yollarında ilerlerken Takım Mücadelesi Fişi kazanırsın. Diğer 4 takım üyesiyle birlikte birer fiş harcayarak daha yüksek zorluk seviyesi eşleştirmesi için sıraya gir. Daha güçlü düşmanları yenerek sen ve takımının tamamı oldukça fazla EDO ve savaş puanı kazanır.

Yeni

Özel Kulvar Taratıkları

Yeni mağara temalı kulvarlarda düşman Kadim'ine doğru sorgusuz bir şekilde ilerleyecek yeni yaratıkları saflarına kat. Bu yaratıkları genel eşyalar kısmından kuşanarak hemen varsayılan haritada, mevsimsel arazide ya da yeni Zümrüt Boşluk arazisindeki kulvarlarda yürütmeye başlayabilirsin.

Yeni

Oyun İçi Bahşiş

Başkalarının başarısını takdir etmek önemlidir. Yeni oyun içi bahşiş özelliği ile başkalarının başarılarını takdir etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir leş almaya yardımcı oldukları için veya oldukça etkili sis içinden yapılan katliama karşı şapka çıkardığını göstermek için dostlarına bahşiş verebilirsin. Tek bir maç esnasında 3 bahşiş verebilir, bir haftada ise en fazla 10 bahşiş verebilirsin. Bahşişler ilk olarak 25 savaş puanı verir ancak mücadele seviyeniz artış gösterdikçe bu miktar da artar. Bahşişler 92. seviyeye kadar 50, 337. seviyeye kadar 100, 1505. seviyeye kadarsa 200 savaş puanı eder. Bahşişler senin cebinden çıkmadığı için cimriliğin lüzumu yok.

Yeni

Role Temelli Eşleştirme Sırası

Artık Mücadele Bileti sahipleri oyuna girmeden önce Kulvar Tercihlerini ayarlayabilecektir. Güvenli, Orta, Yan Kulvar veya Destek seçeneklerinden birini seçerek yeni Dereceli Rolleri moduyla bir maç yapın. Eşleştirme yeni, tam bir grup oluşturacak ve her bir oyuncunun takımdaki pozisyonunu oyun öncesi ekranında gösterecektir. İsterseniz, ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi kahramanı hâlâ seçebilirsiniz; ancak artık takım arkadaşlarınızın oynamak istediği rolleri tam olarak bilerek stratejinizi oluşturabileceksiniz.

Yeni

Profesyonel Sezon Tahminleri

Kehânet güçlerinizi göstermek ister misiniz? Mücadele Bileti sahipleri artık bir internet tarayıcısı veya mobil cihazlarını kullanarak gelecekte düzenlenecek olan Profesyonel Sezon maçlarında tahmin yaparak fazladan Mücadele Puanı kazanma şansına sahip olacak. MDL Changsha Major'u ile maçlarda tahminler yapmaya başlayın, arkanıza yaslarının ve Mücadele Seviyenizin yükselişini izleyin.

GÜNCELLENDİ

Favori Takım

Bu sene, herhangi bir takım için Oyuncu Fantezi Kartlarının bir setini topladığınızda ek bir ödül olarak Takım Spreylerini de ekledik. Artık belirli oyuncu kartlarını Toz ile satın alarak takımınızdaki boşlukları doldurabilirsiniz. Favori beş oyuncunuza, Işınlanma Efektleri, Profil Simgeleri ve Heykel Bayraklar ile desteğinizi gösterin. Gümüş veya Altın kartlardan oluşan tam bir set oluşturarak bazı özel yükseltmeleri kazanın.

Yeni

Topluluk Ödül Havuzu Hedefi

Her sene Dota 2 topluluğu bir araya gelerek e-spor dünyasının en büyük ödül havuzunu oluşturur. Eğer bu seneki toplam geçen seneki $24,787,916'yı geçerse her bir Mücadele Bileti fazladan 10.000 Mücadele Puanı alacaktır. Ortalığı daha da kızıştırmak için, eğer bu seneki ödül havuzu $30.000.000'e ulaşırsa bilet sahipleri bir 10.000 Mücadele Puanı daha alacaktır.

Diğer Özellikler

The International Mücadele Biletinde hâlâ daha önce görüp sevdiğiniz özelliklerle dolu.

FİŞ BAHİSLERİ

Her hafta her bir oyunun başında yatırmak için belirli sayıda Fiş alacaksınız. Fazladan Mücadele Puanı kazanmak için bahsinizi yatırın ve maçı kazanın. Haftalık Fiş miktarınız Mücadele Seviyeniz yükseldikçe artacaktır.

GİZEMLİ Eşya Oylaması

Gelenek devam ediyor. Bir kez daha Mücadele Bileti sahipleri bir sonraki Gizemli Eşya'ya sahip olmasını şiddetle arzuladığı Kahramanı seçmeye davet ediliyor. Acımasızca geçen yarışmalara ve beklenmeyen sonuçlarıyla geçmişi olan Gizemli Eşya Oylaması, gelecek şeylerin şeklini oluşturmaya yardım eder.

Bekleme Sırası Soruları

Doğru cevabı arkadaşlarınla kafa kafaya vererek ya da tek başına bul ve küresel mücadeleyi kazan. Eğer oyuncuların çoğunluğu doğru yaptığın bir soruyu bilememişse fazladan puan alırsın. Dönüşümlü çeşitli sorularla ve hem dost hem de düşmanların bulunduğu sohbet odalarıyla birlikte Dota'nın ince noktaları üzerindeki bilgilerini tazeleyerek aynı zamanda Mücadele Seviyesini artıran Soru Başarımlarını tamamlamayı deneyebilirsin.

Ölümsüz Geri Dönüşümü

Birden fazla aynı Ölümsüz öğeye sahipsiniz ancak hediye edeceğiniz kimse yok mu? İstemediğiniz Ölümsüz öğeleri fazladan Mücadele Puanı elde etmek için geri dönüştürün.

Rylai'nın Mücadele Lütfu

Rylai ve onun rastgele ödüllere dolu çarkı bazı yaz ödülleriyle geri döndü. Hazineleri almak için tek yapmanız gereken çarkı döndürmek!

The International Dergisi

Bütün Mücadele Bileti sahipleri ayrıca bu turnuva yılı boyunca dijital yoldaşı olacak The International 2018 Dergisi'ne de sahip olacaklardır. Dergi sekmesine tıklayarak tahminlerinizi doldurmak, Fantezi Mücadelesi'ne katılmak, turnuva bilgisine göz atmak gibi birçok şeyi yapın.

Mücadele Ödülleri

Mücadele Seviyenizi çeşitli özel ödülleri açmak için yükseltin.
Mücadele Bileti görevlerini tamamlayarak veya direkt Mücadele Seviyesi satın alarak seviyenizi yükseltin. Seviyenizi ne kadar yükseltirseniz o kadar ek Ölümsüz Hazineler, yeni kuşanılabilir bir arazi, evrimleşen bir kurye, kahraman alay hareketleri ve daha fazlasını kazanacaksınız.

2018 Ölümsüzleri

Her bir hazine bir Ölümsüz eşya içerir ve ayrıca bir bonus nadir, çok nadir veya aşırı derecede nadir bir eşya içerebilir.

Mücadele Bileti satın alarak her bir hazinden birer tane alın, sonrasında Ölümsüz Hazineleri şu seviyelerde elde edin:

Hazine I: 1 - 10 - 22 - 34 - 46 - 80 - 220 (her 30 seviyede bir tekrar eder)
Hazine II: 1 - 98 - 112 - 132 - 152 - 230 (her 30 seviyede bir tekrar eder)
Hazine III: 1 - 164 - 178 - 194 - 206 - 240 (her 30 seviyede bir tekrar eder)
Seviye 140 - 3 Ölümsüz hazine içeren bonus paket kazanılır
Seviye 375 - 10 Ölümsüz hazine içeren bonus paket kazanılır

Sınırlı Pazarlanabilir

Ölümsüz öğeler The International 2019'a kadar takas edilemez veya pazarlanamaz. O vakte kadar, her bir öğe bir kez hediye edilebilir ve ultra nadir öğeler anında takas edilebilir.

Hazine I
  |  
Hazine II
  |  
Hazine III
Zümrüt Seferi
Özel Pit of Maline efektine ve sesine sahip silah
Kederli Hülya
Özel Magic Missile efektine ve sesine sahip Omuz Öğesi
Keder Açıklığı
Özel Sunder efektine sahip Sırt Öğesi
Parçalanma Çekirdeği
Özel Ice Vortex efektine ve sesine sahip Omuz Öğesi
Gölgelerin Fermanı
Özel Smoke Screen efektine ve sesine sahip Baş Öğesi
Vahşi Azim
Özel Greater Bash efektine sahip silah
Tiranın Bakışı
Özel Chain Frost efektine ve sesine sahip bir Kolluk öğesi
Gölgelerin Altın Fermanı
Özel Smoke Screen efektine ve sesine sahip altın Baş Öğesi
Örtülmüşlerin Vasiyeti
Özel Stifling Dagger efektine sahip Baş Öğesi
Kristal Basamağın Amblemi
Özel Şampiyonun Kalkanı ve kahraman çevre efektine sahip genel eşya
Sahipsiz Kayalıkların Bilekleri
Özel Ion Shell efektine ve sesine sahip Kolluk öğesi
Muzır Ejderin Saldırısı
Özel Nethertoxin efektine ve sesine sahip Kuyruk öğesi
Kayıp Düzenin Eşiği
Özel Blade Fury efektine sahip Silah öğesi
Kusursuzun Azarı
Özel Repel efektine ve sesine sahip Kafa öğesi
Pyrexaec Lav Birikintisi
Özel Dual Breath efektine ve sesine sahip Sol Kafa öğesi
Omoz Arkosh'un Harareti
Özel Devour efektine sahip Kolluk öğesi
Bozulmaz Sadakat
Özel Mortal Strike efektine ve sesine sahip Silah öğesi
Sahipsiz Kayalıkların Altın Bilekleri
Özel Ion Shell efektine ve sesine sahip altın Kolluk öğesi
Kayıp Düzenin Altın Eşiği
Özel Blade Fury efektine sahip altın Silah öğesi
Astral Sürüklenme
Özel Sanity's Eclipse efekti ve sesine sahip kanatlar
Kristal Basamağın Amblemi
Özel Şampiyonun Kalkanı ve kahraman çevre efektine sahip genel eşya
Gliss Tütsüsü
Özel Ether Shock efektine sahip ikincil el öğesi
Karışıklığın Kalbi
Özel Cursed Crown efektine sahip kafa öğesi
Kanlıtüy Ziyafeti
Özel Shadow Strike efektine ve sesine sahip silah
Korkunç Yarasa
Özel Firefly efektine sahip binek
Fırtına Aydınlanması
Özel Arc Lightning efektine sahip kol öğesi
Cyprin Düzeni
Özel Rip Tide efektine sahip kuyruk öğesi
50 Mücadele Bileti Seviyesi
The International 2018 Mücadele Bileti İçin Bonus Mücadele Seviyesi
Altın Kanlıtüy Ziyafeti
Özel Shadow Strike efektine ve sesine sahip altın silah
Awaleb'in Maskesi Paketi
Özel efektlere ve ses sahip kafa ve pelerin öğesi paketi
Kristal Basamağın Amblemi
Özel Şampiyonun Kalkanı ve kahraman çevre efektine sahip genel eşya
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül
Bonus Nadir Ödül
Bonus Çok Nadir Ödül
Bonus Ultra Nadir Ödül
Bonus Kozmik Derecede Nadir Ödül

Kristal Basamağın Amblemi

Özel Amblem Efekti

Bir sonraki senenin The International'ına kadar kahramanlarınıza özel bir amblem bahşedecek olan bu kozmik derecede nadir eşyayı kullanarak kendini herkesten farklı gösterebilirsin. Bu sene açacağın her Ölümsüz Hazine ile düşme şansı kozmik derecede nadir olan Kristal Basamağın Amblemi eşyasını kazanma şansı yakalarsın. Amblemin efektlerini test etmek için genel eşyalar kısmından kuşanabilirsin.

Sohbet Çarkı Spreyleri

NADİR ÇARK EFEKTLERİ

Ödül yolu boyunca ilerledikçe, haritada, dostlarınıza ve düşmanlarınıza nasıl hissettiğinizi gösterebileceğiniz yeni spreylerin kilidi açılacaktır.

Mevsimsel Sohbet Çarkı Sesleri

24

Ses Paketi 1 (2017)

95

Ses Paketi 2

156

Sunucu Paketi 1

200

Ses Paketi 3 (2017)

262

Sunucu Paketi 2

308

Sunucu Paketi 3

357

Sunucu Paketi 4

392

Sunucu Paketi 5 (2017)

457

Sunucu Paketi 6

1205

Efsanevi Sunucu Paketi

Dota topluluğunda doğru ses vurgusu bir olayı metinden veya ifadeden çok daha güzel tarif eder. İkinci bir oyun içi sohbet çarkının eklenmesiyle birlikte arıkta oyuncuların kendilerini ifade edebilecekleri daha fazla seçenekleri var. Kendinizi mükemmel ve tam zamanında ifade edebilmeniz için geçen senenin favorileriyle birlikte beş yeni spiker paketi ve yeni ses paketi de oyuna eklendi.

Zümrüt Boşluk

Arazi

Özel Ödüller

Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır.
The International bitmeden kilidini açın.

Seviye
160

Mücadele Biletinizin derinlerine doğru kazarak Zümrüt Boşluğu'na doğru seyahat edin. Bütün mücadele bileti sahipleri Mücadele Seviyesi 160'a ulaştığında kalıcı olarak bu araziyi elde edecektir.

Arazinin süresi sona ermez

Cehennem Laneti

Lion Prestij Öğesi

Özel Ödüller

Bu öğe hiçbir zaman takas edilebilir veya pazarda satın alınabilir olmayacaktır.
The International bitmeden kilidini açın.

Seviye
255

AÇILABİLİR TARZLAR DAHİLDİR
Lion Prestij öğesini almak için Mücadele Biletinizde seviye 255'e doğru yol alın. Özel Finger of Death efekti ve yetenekle 50 yüksek hasarlı leş alarak açılabilen bir alternatif tarzıyla, düşmanlarınızı cehenneme tekrar tekrar göndermek için hiç bu kadar iyi bir sebebiniz olmamıştı.

Meepo, Meepo ve Meepo

Spiker Paketi

Seviye
75

Mücadele Biletinde seviye 75'e gelen bilet sahipleri pek yakında yayınlanacak olan Meepo'nun Spiker ve Leş Paketine sahip olacaktır. İşçi sınıfından Meepo'nun bilgeliğinin derinlerine indiğinizde, işinizi doğru yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara ve bakış açılarına sahip olacaksınız.

Yardımseverin Güveni

Ölümsüz I

Ölümsüz II

Ölümsüz III

Fazladan Nadir Şansı

İçinde Neler Var
Seviye
83

Her bir Yardımseverin Güveni'nin içerisinde üç tane 2018 Ölümsüz Hazinesinden birinin yanı sıra sınırla sayıdaki ekstra bir ultra nadir hazine kazanma şansınız da vardır.

Her 50 Seviyede
başka bir tane kazan
245'te başlar

Alay Hareketleri

"Soğuk Kahvaltı"

Phoenix

"Beni Şimdi Görün"

Riki

"Hükmetmeye Uygun"

Wraith King

"Anlaşılmaz Tarz"

Enigma

"Kedi Oyunu"

Mirana

"Sipariş Geldi!"

Phoenix

"Yok Edildi"

Weaver

"Ölümcül Zarafet"

Phantom Assassin

"Dövüş benimle!"

Tusk

"Buna Bir Bakın!"

Pugna

"Gök Kuşağı ve Parıltı Dansı"

Death Prophet

"Işıkla Yıkanmak"

Omniknight

Yüce Uyanışın Sözü

KADİM PAKET

Seviye
615

Seviye 615 Mücadele Bileti sahiplerine özel bir hediyemiz olarak, özel 'Yüce Uyanışın Sözü' Miras Paketini bu yazın ilerleyen günlerinde sunacağız. Paket içeriğinde önceki Mücadele Bileti Ölümsüz hazinelerinden, oynarken açabileceğiniz tarz yükseltmelerinin de dahil olduğu beş seçili öğenin yeni sürümleri yer alacak.

Eimer Hillburrow

Evrimleşen Kurye

Açıldığı Seviyeler
1 - 40 - 116 - 198 - 302 - 516 - 1058

Yeraltı lojistik ticaretinin tecrübeli ismi Eimer "Tubs" Hillburrow, bütün değerli eşyalarınızı iki istisna dışında taşımayı ve en azından bir süre sonra getirmeyi garanti eder. Altı ek stil açıcı ile Eimer, ekipmanlarını her işin gereksinimine uygun olacak şekilde geliştirebilir.

Nehir Şişeleri

2018'de GERİ DÖNENLER

AÇILDIĞI SEVİYE
65
Krom Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
124
Kuru Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
347
Yağ Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
508
Elektrik Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
637
Balçık Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
878
İksir Şişesi
AÇILDIĞI SEVİYE
1905
Kan Şişesi

Mücadele Seviyesi 68'den başlayarak oyundaki herkes için geçerli olacak şekilde kahramanınızın nehrin cismini ve rengini değiştirebileceği mistik Nehir Şişeleri alacaksınız. Sadece nehrin kenarında durun ve nehri üç dakika boyunda dönüştürecek bir şişeyi etkinleştirin. Şişelerinizden her birisi her bir oyun için bir kez kullanılabilir ve bir şişeyi etkinleştirebileceğiniz sınırlı bir oyun sayısı bulunmamaktadır.

Özel Mevsimsel Efektler

Aşağıdaki Mücadele Seviyelerine ulaşınca mevsimsel oyun içi efektleri açın:
Kaynak Efekti Seviye 1
Işınlanma Efekti Seviye 1
Blink Efekti Seviye 1
Seviye Atlama Efekti
Eul's Scepter of Divinity Efekti
Kaynak Efekti Seviye 2
Işınlanma Efekti Seviye 2
Force Staff Efekti
Blink Efekti Seviye 2
Kaynak Efekti Seviye 3
Şişe Efekti
Phase Boots Efekti
Işınlanma Efekti Seviye 3
Mekansm Efekti
Maelstrom/Mjollnir Efekti
Yaratık Reddetme Efekti 1
Radiance Efekti
Shiva's Guard Efekti

Savaş Puanı Haracı

+ 500 BP

+ 500 BP

+ 1000 BP

Mücadele Bileti seviyenizi artırdıkça takımınızdaki her bir oyuncunun bahis fişini artırmanızı sağlayan Mücadele Puan Haracı kazanacaksınız. 250, 500 ve 1000- fiş miktarları için geçerli olup bu artırıcılar takımınızın daha yüksek Mücadele Seviyesine çıkmasına yardımcı olabilir. Yapmanız gereken tek şey kazanmak.

Dota Plus Ödülleri

Bir Dota Plus Abonesi olarak ödül listesinde ilerlediğiniz süre boyunca Mücadele Biletinden fazladan ödüller alacaksınız. Mücadele Seviyesi 100'den 1000'e kadar her 1000 seviyede bir 5000 Mücadele Puanı ve 5000 Parça kazanacaksınız.

Diğer Ödüller

Mücadele seviyenizi yükseltirken yukarıdaki her şeye ek olarak özel göz, müzik paketi ve daha fazlasını elde edeceksiniz. Ne kadar ilerlerseniz ilerleyin bu seneki Mücadele Bileti sizi zengiliklerle boğacak.

Koleksiyoncunun Kalkanı ve Bebek Roshan

Seviye
1000
Seviye
2000
Seviye 1000'e ulaşan savaş görmüş efsaneler sadece özel bir parlama efektine sahip oyun içi kaynak Kalkanı'nı değil, aynı zamanda meşhur şampiyonluk ödülü olan The International 2018 Koleksiyoncunun Kalkanı'nın özel 1/5 boyutundaki bir replikasını almaya davet edilecekler. 2000. seviyede de ayrıca Roshan'ın oyun içi modelinin farklı bir görünümünü ve 2018 Koleksiyoncunun Bebek Roshan'ı alırsın.

Oyun içi kahraman sağlık çubuğundaki özel Kalkan ve Roshan da dâhildir
Mücadele Bileti Satın Al Seviye Satın Al
Seviye 1  $9.99 USD
Seviye 75  $36.99 USD
5 Seviye  $2.49 USD
11 Seviye  $4.99 USD
24 Seviye  $9.99 USD
Mücadele Bileti Ödül Listesinin Tamamını Göster