Přivítejte hrdinu

Přehrát trailer

   Na dálku   Support   Disabler   Escape

Grimstroke, povětšinou levitující na okraji bitevního pole, obezřetně sleduje každý pohyb a plánuje, kdy za pomoci svého inkoustu přeruší nepřátele a spoutá je dohromady. Jakmile tak učiní, přijde řada na jeho fantoma a následný finální tah štětce, který dokončí mistrovské dílo.

Tahy jeho štětce kreslí tvoji
neradostnou budoucnost.

Ladný a sofistikovaný, ale také prohnaný a krutý. Takový je Grimstroke, známý pro své mistrné ovládání prokletého runového inkoustu. Už od útlého věku byl Grimstroke vychováván k tomu, že se stane ochráncem svého lidu, nicméně jeho cesta k moci nakonec vedla úplně jiným směrem. Pomocí magie, která je měla chránit, totiž Grimstroke zabil všechny své krajany a proměnil je v inkoust navždy spoutaný se svým štětcem. Ještě dnes lze v jeho malbách zahlédnout siluety zachycující smrtelné křeče a slyšet vzdálenou ozvěnu křiku…

Grimstrokovy schopnosti

Stroke of Fate

Grimstroke máchne svým štětcem a vrhne před sebe inkoustovou stopu schopnou zpomalit nepřátele a také jim udělit poškození. Poškození je navýšeno s každým nepřítelem, kterého inkoust zasáhne.

Phantom's Embrace

Vyvolá fantoma, který se přichytí k nepříteli, umlčí jej a začne mu udělovat poškození. Pokud fantom není zničen před skončením svého trvání, vybuchne, čímž nepříteli udělí masivní poškození a obnoví cooldown této schopnosti.

Ink Swell

Pokryje spojence inkoustem, čímž jej umlčí a odzbrojí, ale zároveň navýší rychlost jeho pohybu a zajistí mu imunitu vůči útokům. Inkoust se po chvíli rozstříkne kolem a podle toho, kolik poškození provedl předtím, omráčí nepřátele a udělí další poškození.

Soulbind

Grimstroke inkoustem spojí nepřátelského hrdinu s jeho nejbližším spolubojovníkem. Toto pouto zajistí, že se od sebe nepřátelé nebudou moci vzdálit a schopnost cílená na jednoho bude seslána i na druhého. Pokud je pouto přerušeno, prvotní cíl bude připojen k dalšímu spojenci.