Представляємо

Відтворити трейлер

  Дальній  Підтримка  Знерухомлювач  Невловимий

Чорнильник (Grimstroke) найкращий у маніпулюванні ходом бою з околиць. Він вивчає кожен рух й оцінює кожну лінію, вирішуючи, коли з’явитися з чорнильної пітьми і знерухомити та пов’язати разом жертв мазком свого пензля. Він вивільняє фантомних бранців для відволікання супротивників, а сам у цей час обдумує, як вразити багатьох ворогів одним доленосним мазком.

Мазки його пензля
позначать вашу долю.

Граціозний, вишуканий, підступний та безжальний Чорнильник спрямовує мерзенні сили через звичайні чорнила свого вкритого рунами пензля. З дитинства його готували бути охоронцем свого народу, але натомість Чорнильник обрав шлях до сили через жертву, яку він залюбки зробив — віддав життя всього свого народу. Поглинені тією магією, яка мала б їх захищати, одноплемінники Чорнильника тепер існують лише у вигляді чорнильних примар, назавжди прикутих до його пензля. Їхні страдницькі крики та в’язкі форми виявляються у мазках кожного темного розпису героя.

Здібності Чорнильника

Мазок долі

Чорнильник злітає і малює своїм пензлем чорнильний шлях, який ушкоджує і сповільнює ворогів. Шкода зростає з кожним наступним ворогом, у якого влучає здібність. Англійською: Stroke of Fate.

Обійми фантома

Чорнильник наказує фантому причепитися до ворога, ушкоджуючи і приголомшуючи того. Якщо фантом виживає до завершення причеплення, то відриває чимало здоров’я у жертви і повертається до Чорнильника, оновлюючи зарядку здібності. Англійською: Phantom's Embrace.

Чорнильна пляма

Чорнильник вкриває себе чи союзника чорнильною плямою, що знемовлює ціль, але натомість дає їй додаткову швидкість та імунітет до атак. Чорнило періодично ушкоджує ворогів поблизу, а в кінці вибухає, завдаючи шкоди та приголомшення в області, яка залежить від обсягу завданої до цього шкоди. Англійською: Ink Swell.

Душов’яз

Чорнильник пов’язує ворожого героя з іншим найближчим ворожим героєм у зоні дії здібності, і не дає їм відійти один від одного. Здібності, які націлюються на істот, влучаючи в одного героя, вражають обох. Якщо розірвати зв’язок до завершення його дії, то початкова ціль знову прив’язується до найближчого союзного героя у зоні дії. Англійською: Soulbind.