Karşınızda

Sunumu İzle

   MENZİLLİ   DESTEK   ENGELLEYİCİ   KAÇIŞ

Savaşın gidişatını gerilerden yönlendirmekte yetenekli olan Grimstroke, her hareketi inceleyip tüm hatları değerlendirerek, bir fırça darbesiyle düşmanlarını etkisiz hâle getirmek ve onları birbirine bağlamak için mürekkebinin karanlığından çıkmak için doğru zamanı kollar. Birden fazla düşmanı tek bir ölümcül fırça darbesiyle nasıl yok edeceğini dikkatlice hesaplarken, rakiplerini şaşırtmak için hayalet köleleri serbest bırakmaktan zevk alır.

Fırça darbelerİ
kaderİnde İz bırakacak.

Zarif, entelektüel, sinsi ve acımasız Grimstroke, ona iğrenç güçlerini veren mürekkebini rün bağlama fırçası aracılığıyla kontrol eder. Genç yaşından bu yana halkının gardiyanı olacak şekilde yetiştirilen Grimstroke, bütün ırkını ikinci bir defa düşünmeden kurban ederek kazandı. Onları koruması gereken güç tarafından yok edilen Grimstroke'un halkı, artık onun fırçasına bağlı mürekkebimsi hayaletlerden başka bir şey değil. Istırap içindeki çığlıkları ve yapışkan formları, Grimstroke'un resmettiği her bir karanlık tabloda görülebilir.

Grimstroke YETENEKLERİ

Stroke of Fate

Grimstroke kıvrak bir dönüşle fırçasıyla bir yol boyunca mürekkep sıçratarak düşmanlarına hasar verir ve yavaşlatır. Mürekkebin vurduğu her düşmanla hasar artırılır.

Phantom's Embrace

Grimstroke düşman bir birime yapışarak ona hasar veren ve susturan bir silüet gönderir. Eğer silüet yapışma süresi boyunca yapışık kalırsa kurbanını parçalayarak ağır hasar verir ve Phantom's Embrace'ın dolum süresini sıfırlar.

Ink Swell

Grimstroke kendini veya bir dostunu mürekkeple kaplar, hareket hızını artırırken susturur ve saldırılara bağışıklı hâle getirir. Mürekkep patlamadan önce yakındaki düşmanlara zamanla hasar verir ve sonunda süresi boyunca mürekkep sıçrama hasarına bağlı olarak hasar verir ve sersemletir.

Soulbind

Grimstroke bir düşman kahramanı bağlama alanındaki ona en yakın düşman kahramanına bağlar ve birbirinden uzaklaşmalarını engeller. Birim hedefli herhangi bir büyü iki düşman kahramanına da etki edecektir. Eğer aradaki bağ süre sona ermeden bozulursa, zincire bağlanan ilk hedef yarıçapı içindeki en yakın düşman kahramana bağlanacaktır.