Nadchodzi

Odtwórz zwiastun

   Dystans   Support   Disabler   Escape

Wyszkolony w kierowaniu losami bitwy z jej obrzeży, Grimstroke studiuje każdy ruch i ocenia każdą linię, decydując o chwili wyłonienia się z atramentowej ciemności, by wyłączyć swoich wrogów z walki i spętać ich razem zamachnięciem swego pędzla. Rozkoszuje się, gdy spuszcza ze smyczy zniewolone zjawy, które dręczą jego wrogów, podczas gdy starannie rozważa sposób, w jaki powinien pozbawić życia swoich wrogów jednym, ostatecznym pociągnięciem pędzla.

Ruchy jego pędzla
naznaczają twoje przeznaczenie.

Pełen gracji, wyniosły, przebiegły i bezlitosny Grimstroke skupia złowieszcze moce poprzez bluźnierczy atrament jego pędzla runowiąza. Był szkolony od dziecka, by zostać strażnikiem swego ludu, lecz jego ścieżka do potęgi została ukształtowana poprzez poświęcenie, które zbyt chętnie był gotów ponieść: miał poświęcić życia wszystkich przedstawicieli swej rasy. Strawieni przez tę samą magię, która miała ich chronić, pobratymcy Grimstroke'a od teraz istnieją jako atramentowe zjawy na zawsze spętane z jego pędzlem – ich pełne udręki krzyki i kleiste sylwetki były widoczne na pociągnięciach pędzla każdego mrocznego malowidła, które wykonywał.

Umiejętności Grimstroke'a

Stroke of Fate

Grimstroke zamachuje się i maluje swoim pędzlem atramentową ścieżkę, która zadaje obrażenia napotkanym wrogom i spowalnia ich. Zadawane obrażenia zwiększają się z każdym trafionym przez atrament wrogiem.

Phantom's Embrace

Grimstroke rozkazuje zjawie przyczepić się do jego wroga, zadając mu obrażenia i uciszając go. Jeśli przetrwa ona pełny czas trwania przyczepienia, rozszarpie cel, zadając dodatkowe obrażenia, i odświeży czas oczekiwania Phantom Embrace.

Ink Swell

Grimstroke pokrywa siebie lub sojusznika atramentem, uciszając cel, ale przyznając mu premię do szybkości ruchu oraz niewrażliwość na ataki. Atrament zadaje obrażenia pobliskim wrogom, a po pewnym czasie wybucha, zadając obrażenia i ogłuszając tym silniej, im więcej obrażeń zadał po drodze.

Soulbind

Grimstroke przywiązuje wrogiego bohatera do najbliższego mu sojusznika w zasięgu, nie pozwalając im na oddalenie się od siebie. Każdy czar wycelowany w jednego z nich wpływa również na drugiego. Jeśli więź zostanie zerwana przed upływem czasu, początkowy cel zostanie ponownie związany z najbliższym sojusznikiem w zasięgu.