Ogółem | Na żywo | Powtórki | Media | Drużyny | Sklep
FAQ biletów
Czy mogę kupić bilet na The International?
Bilety na The International są wyprzedane. Odwiedź Dota2.com po informacje, jak obejrzeć całe wydarzenie w grze lub poprzez jednego z naszych partnerów.
Jak odebrać identyfikator po zakupieniu biletu?
VIP
Osoby, które otrzymały status VIP, zostaną powiadomione przez e-mail. VIP-owie rezydujący na terenie Stanów Zjednoczonych otrzymają swoje identyfikatory przez US Mail, natomiast identyfikatory dla pozostałych klientów będą dostępne do odbioru na KeyArena w godzinach wypisanych poniżej.
Zamówienia ze Stanów Zjednoczonych (dostępne dla VIP-ów oraz ogółu)
Identyfikatory zostaną wysłane na adres wysyłkowy przekazany serwisowi Ticketmaster podczas zakupu. Zostaną wysłane 20 lipca i powinny dotrzeć pomiędzy 22 a 27 lipca.
Zamówienia międzynarodowe (przepustki VIP i ogólne)
Will Call dla wszystkich zamówień spoza Stanów Zjednoczonych będą dostępne do odebrania we wschodniej części KeyArena w określonym poniżej czasie. Prosimy o posiadanie ważnego dowodu tożsamości w celu weryfikacji.
Co jeżeli mój identyfikator nie dotarł pocztą?
Jeżeli w otrzymanym liście nie było identyfikatora, zgłoś się do strefy Will Call we wschodniej części KeyArena w podanym niżej czasie. Sprawdzimy twój bilet i otrzymasz zastępczy identyfikator. Prosimy o posiadanie ważnego dowodu tożsamości w celu weryfikacji.
Jak mogę powiązać mój identyfikator z kontem Steam?
Możesz powiązać swój identyfikator z kontem Steam tutaj. Dodatkowe informacje dotyczące powiązania identyfikatora możesz znaleźć w naszym FAQ powiązywania identyfikatorów.
Godziny zostaną narzucone przez Key Arena
Fri, Jul 31st – 9am to 6pm
Sat, Aug 1st – 9am to 6pm
Sun, Aug 2nd – 9am to 6pm
Mon, Aug 3rd – 7am to 9pm
Tue, Aug 4th – 8am to 9pm
Wed, Aug 5th – 8am to 9pm
Thu, Aug 6th – 8am to 9pm
Fri, Aug 7th – 8am to 9pm
Sat, Aug 8th – 8am to 6pm

Key Arena Address
305 Harrison St
Seattle, WA 98109
Web