Огляд | Наживо | Повтори | Медіа | Команди | Крамниця
ЧаПи про квитки
Чи можу я придбати квиток на International?
Квитки на The International розпродано. Перегляньте Dota2.com, аби дізнатися як дивитися увесь турнір через гру чи через котрогось із наших партнерів з трансляції.
Я придбав квиток, як мені отримати мою перепустку?
VIP
Люди, котрі отримали статус VIP, були повідомлені через електронну пошту. VIP-відвідувачі з США отримають свої перепустки поштою, а VIP-відвідувачі з інших країн отримають перепустки на KeyArena у вказаний нижче проміжок часу.
Відвідувачі з США (VIP і звичайні)
Перепустки буде відправлено 20 липня на адресу, вказану на сайті Ticketmaster під час купівлі, і вони прибудуть з 22 до 27 липня.
Відвідувачі з інших країн (VIP і звичайні)
Усі, хто замовляв квиток за межами США, зможуть отримати його у східній частині KeyArena у вказаний нижче проміжок часу. Будь ласка, візьміть з собою паспорт.
А якщо я не отримав свою перепустку поштою?
Якщо ви не отримали вашу перепустку поштою, будь ласка, підійдіть до місця видачі перепусток у східній частині KeyArena у вказаний нижче час. Ми переглянемо вашу інформацію і дамо вам іншу перепустку. Будь ласка, візьміть з собою документ, що засвідчить вашу особу.
Як мені пов’язати перепустку з моїм акаунтом Steam?
Ви можете пов’язати перепустку із вашим акаунтом Steam тут. Додаткову інформацію про пов’язування вашого бейджика можна знайти у наших ЧаПах щодо пов’язування бейджика.
Час отримання перепусток на Key Arena
Fri, Jul 31st – 9am to 6pm
Sat, Aug 1st – 9am to 6pm
Sun, Aug 2nd – 9am to 6pm
Mon, Aug 3rd – 7am to 9pm
Tue, Aug 4th – 8am to 9pm
Wed, Aug 5th – 8am to 9pm
Thu, Aug 6th – 8am to 9pm
Fri, Aug 7th – 8am to 9pm
Sat, Aug 8th – 8am to 6pm

Key Arena Address
305 Harrison St
Seattle, WA 98109
Web