Genel Bakış | Canlı | Tekrarlar | Medya | Takımlar | Mağaza
Bilet SSS
International için bilet alabilir miyim?
The International biletleri tükendi. Bütün etkinliği oyun içinden veya bir yayın partnerimizden canlı izlemek için Dota2.com'daki detaylara bakın.
Biletimi aldım, rozetimi nasıl alabilirim?
VIP
VIP yükseltmesi kazananlar e-posta yolu ile bilgilendirilmiştir. Yerel VIPler rozetlerini US Mail yoluyla, Uluslararası müşteriler rozetlerini KeyArena'daki bilet gişesinde aşağıda listelenen saatlerde alabilirler.
ABD Siparişleri (VIP and Genel Giriş)
Rozetler Ticketmaster'a satın alınma sırasında verilmiş adreslere postalanıcaktır. Rozetler 20 Temmuz'da postalanacaktır ve 22-27 Temmuz arasında ulaşması beklenmektedir.
Uluslararası Siparişler (VIP and Genel Giriş)
ABD dışı her sipariş sahibi KeyArena'nın doğu tarafındaki bilet gişesine aşağıdaki tarih ve saatlerde gelip biletlerini teslim alabilir. Lütfen yanınızda devlet tarafından verilen bir kimlik belgesi getirin.
Rozetimi posta yolu ile almadıysam ne yapmalıyım?
Eğer kimlik kartınızı posta ile almıyorsanız lütfen KeyArena'nın doğusundaki Elden Teslimat bölgesine aşağıda belirtilen saatler içinde gelin. O zaman bilet bilgilerinize bakarak size yeni bir yaka kartı verebiliriz. Teslimat için lütfen yanınızda devlet tarafından çıkartılmış bir kimlik bulundurun.
Rozetimi nasıl Steam hesabıma bağlarım?
Rozetini Steam hesabınla ilişkilendirebilirsin burada. Rozetinizi bağlamak hakkındaki ek bilgileri burada bulabilirsin: Rozet İlişkilendirmesi SSS.
Key Arena Telefon Saatleri
Fri, Jul 31st – 9am to 6pm
Sat, Aug 1st – 9am to 6pm
Sun, Aug 2nd – 9am to 6pm
Mon, Aug 3rd – 7am to 9pm
Tue, Aug 4th – 8am to 9pm
Wed, Aug 5th – 8am to 9pm
Thu, Aug 6th – 8am to 9pm
Fri, Aug 7th – 8am to 9pm
Sat, Aug 8th – 8am to 6pm

Key Arena Address
305 Harrison St
Seattle, WA 98109
Web