Představujeme letošní zimní
Obsahující také Přehled zimního šampionátu 2016

Navyšte úroveň Deníku

Probojujte se k odměnám nevyčíslitelné ceny
Pokud jste si mysleli, že začátek roku 2016 bude ve hře Dota 2 ve znamení nudy, Bitevní deník – zima 2016 Vás svými úkoly rozdělenými na tři cesty, achievementy přidávajícími body, systémem sázení pro zpestření her a také spoustou odměn a unikátních truhel zajisté vyvede z omylu.
$7.99

Hrdinové lační po úkolech

Úkoly bitevního deníku
Zvolte si před každým zápasem jednu ze tří cest, a určete tak zadání svého nadcházejícího úkolu. Splňte jej, vyhrajte zápas a získáte body Deníku a postup na další úkol. Jen tak budete moci dosáhnout kýženého počtu bodů a naplníte svoje kapsy hodnotnými dary.
Zvolte si svou cestu
Každá z cest zahrnuje úkoly relevantní pro zvolenou roli. Staňte se neocenitelným pomocníkem v kůži Supporta, rozdrťte nepřátele a veďte spojence jako neochvějný Carry nebo bojujte sami, avšak pro dobro celého týmu za Solo hrdinu. Cestu můžete změnit při výběru hrdiny, aby reflektovala nejen Váš výběr, ale také potřeby celého Vašeho týmu.
Na konci každé cesty čeká unikátní odměna
Po dokončení posledního úkolu cesty získáte odměnu s cestou související, která disponuje také speciálním stylem, o jehož odemknutí se společnými silami pokusí všichni hráči.
Komunitní milníky
odemykající styly odměn cest
Čím více úkolů vlastníci Bitevního deníku dokončí, tím blíže se posune k odemčení bonusový styl odměny dané cesty. Jakmile bude styl odemčen, získají jej všichni vlastníci příslušného setu.
SERAKUND TYRANT
Odměna cesty ochránce
REGIME OF THE
ENTHALEEN DRAGON
Odměna cesty poutníka
LEGACY OF
THE ELDWURM CREST
Odměna cesty kata
Support
2,500,000 of 2,500,000
Se stylem
Solo
2,500,000 of 2,500,000
Se stylem
Carry
2,500,000 of 2,500,000
Se stylem

Sázení žetonů

NEBOJTE SE VSADIT
Každý týden získáte několik stovek žetonů, pomocí kterých si můžete vsadit na své vítězství. Trefíte-li se, získáte zpět dvojnásobek žetonů v podobě bodů Deníku.

Ač Vám tedy dobře zvolená sázka dokáže vydělat několik cenných bodů, špatná sázka nasype Vaše žetony (respektive body) do kapes nepřátel.
Jak to funguje:

1.

Získejte žetony
Každý týden získáte 1000 žetonů, které můžete vsadit. Nepoužité žetony nebudou připočteny k těm z následujícího týdne, takže je vsaďte všechny!

2.

Vsaďte je
Po začátku hry máte 30 sekund na vsazení vybraného počtu žetonů.

3.

Vyhrajte body Deníku
Dosáhněte vítězství a získáte dvojnásobek vsazených žetonů v podobě bodů Deníku. Mezi vítěze budou také férově rozděleny žetony vsazené nepřátelským týmem.

4.

Navyšte úroveň Deníku
Jeden vyhraný žeton se rovná jednomu bodu Deníku.
Dýška
aneb něco málo od cesty
Po zničení kteréhokoli z Ancientů můžete buď svému vynalézavému spoluhráči nebo prohnanému nepříteli darovat několik bodů Deníku a ukázat tak, že opravdový bojovník dokáže ocenit jak výhru, tak porážku.

Achievementy Deníku

DALŠÍ BODY SE HODÍ VŽDY
Společně s dokončováním úkolů můžete další body Deníku a s nimi související úrovně nahánět také odemykáním mnoha achievementů. Pokud se chcete dozvědět více, přejděte ve hře v Bitevním deníku do záložky „Achievementy“.

Bonusy Bitevního deníku

Ať už je Váš Deník na jakékoli úrovni, ve hře na Vás čeká několik časově omezených specialit, které Vám budou ostatní tiše závidět.
VZHLED MAPY – ZIMA
Stejně jako na malíře čeká v jeho ateliéru nedotčené bílé plátno, čeká na Vás na bojišti poprašek čerstvého zářivě bílého sněhu, jehož panenskou krásu budete moci obohatit o krvavě rudé obrazce. Tento exkluzivní, chlad sálající vzhled mapy je dostupný všem vlastníkům Bitevního deníku, se kterým ve stejný den také vyprší.
Omrzlí creepové
Boji oddané creepy mrazivé počasí neunavilo a stále se tak plahočí závějemi sněhu a brodí napůl zamrzlou řekou, nicméně zima na nich zanechala alespoň svůj nezaměnitelný ledový rukopis.
ZÁZNAMY ZÁPASŮ S DENÍKEM
Kromě ostatních zmíněných skvělých výhod budou mít vlastníci Deníku také možnost stáhnout záznamy svých zápasů odehraných s aktivovaným Deníkem po tři měsíce, namísto klasických deseti dní.

Odměny Bitevního deníku

Dokončujte úkoly a odemykejte achievementy, abyste získali body Deníku, kterými navýšíte jeho úroveň! Čím vyšší úrovně Váš deník dosáhne, tím více unikátních odměn získáte. Pokud Vás zajímá, co Vás čeká na další úrovni, neváhejte se podívat do Deníku ve hře.
Na odvážlivce čekají odměny cen nevídaných
ČTYŘI NOVÉ TRUHLY,
KAŽDÁ S UNIKÁTNÍM, NESMÍRNĚ VZÁCNÝM PŘEDMĚTEM
Truhly Deníku přeplněné jedinečnými sety předmětů lze získat vylepšováním Bitevního deníku nebo přímo z Dota 2 obchodu.
SPECIALITA TRUHEL DENÍKU
Navyšující se šance na zisk vzácných předmětů
Šance na zisk nesmírně vzácného předmětu z truhly Deníku se navyšuje s každou další otevřenou truhlou. Kdo potřebuje štěstí, když stačí vytrvalost!
SPECIALITA TRUHEL DENÍKU
Neexistující tříměsíční omezení obchodovatelnosti s předměty
Abyste nezmrzli, musíte se hýbat. A to platí i pro obchody. Proto se na předměty z truhel Bitevního deníku nevztahuje tříměsíční omezení znemožňující jejich výměnu nebo prodej.
Kromě truhel na Vás
za vylepšování Deníku čeká také:
KURÝR AXOLOTL
Nic nezahřeje víc než úsměv. Pořiďte si proto Axolotla, oddaného kurýra disponujícího dokonce i několika odemykatelnými barevnými styly.
SPECIÁLNÍ WARDA A PODOBIZNY HRDINŮ
Pokud je tu někdo, koho chlad vůbec netrápí, je to Ward of the Phoenix, která doslova žhne touhou po tom sledovat nepřátele a zajistit Vám tak informace o tom, kdy se vydají zničit Vašeho Ancienta a kolem něj stojící ledové podobizny hrdinů s vylepšujícími se efekty.
Speciální efekty herních předmětů a nové taunty
Úrovně Deníku Vám kromě většího sebevědomí přinesou také speciální efekty pro herní předměty jako Eul, Force Staff, Blink Dagger nebo Teleport.

A pokud jste vtipálci, co rádi pošťuchují své nepřátele všemožnými taunty, máme pro Vás dárek v podobě nových tauntů pro Undyinga a Venomancera!
Rylaino kolo štěstí
Vždy po několika úrovních Bitevního deníku získáte také možnost navštívit Rylaino kolo štěstí, na kterém si můžete vytočit sety, kurýry, truhly a dokonce i Arcana předměty!

Informace o Deníku

V sekci Bitevního deníku se můžete podívat na nadcházející úkoly svojí cesty nebo ji změnit, zjistit, jak si vedete v sázení a pokochat se odměnami, které na Vás čekají.
Žebříčky přátel
Co by to bylo za navyšování úrovní a sázení bez předhánění se s přáteli v získání největšího skóre? Sledujte tedy žebříčky a ukažte ostatním, zač je toho loket!
Zjistěte, jak si vedete
Naplánujte svůj další krok v cestě k moci, zjistěte, jaké bonusové úkoly můžete splnit bokem, jaké achievementy lze odemknout a jaké odměny čekají na ty nejvytrvalejší hrdiny.

Přehled zimního šampionátu 2016

JE NOVĚ OBSAŽENÝ V BITEVNÍM DENÍKU
Přehledy sezónních šampionátů ve hře Dota 2 budou od nynějška zahrnuty v sekci Bitevního deníku v hlavní nabídce, odkud se již brzy dozvíte mnohem více o letošním zimním šampionátu a budete se moci zapojit do spousty různých aktivit pro Přehledy typických.
REKAPITULACE
Cesta na šampionát v Šanghaji byla pro někoho jednoduchou, zatímco pro někoho velmi strastiplnou. V nové části Přehledu zvané „Rekapitulace“ se dozvíte vše o tom, co šampionátu předcházelo. Jak stručný příběh z bitev, tak souhrn toho, co se obecně stalo ve hře a na její profesionální scéně.
JIŽ BRZY V PŘEHLEDU ZIMNÍHO ŠAMPIONÁTU 2016
Šanghajský šampionát se blíží a s ním se do Přehledu přibudou také profily týmů, informace o kvalifikacích, rozdělení skupin šampionátu, možnost tipnout si vítěze, šance na zisk bodů Deníku a mnoho dalšího!