Представляємо новинку зими 2016
Містить компендіум шанхайського головного турніру 2016

Підвищуйте рівень

Прокладайте свій шлях до невідомих нагород
Доступ до Зимової битви 2016 — це ваш бойовий товариш для Dota на зимовий сезон 2016. Із різними ігровими завданнями завдяки яким ви зможете дізнатись та позмагатись вашими здібностями в Dota, дружня система підняття ставок, та безліч ексклюзивних скарбниць та винагород, Бойовий пропуск відкриє вам ваш особистий шлях до визнання та багатства.
$7.99

Герой потребує квестів

Завдання зимового сезону
Перед кожною грою, оберіть один із трьох шляхів, щоб визначитись з вашою поточною метою. Виконайте завдання та виграйте матч, щоб отримати бойові бали та перейти до наступного завдання. Заробіть достатньо бойових балів і ваш тайник скарбів заповниться протягом цих зимових місяців.
Оберіть ваш шлях
Кожен шлях має завдання, які відповідають обраній ролі. Надайте вашій команді тактичну перевагу як герой підтримки, знищуйте ворогів та скеровуйте ваших товаришів як лідер, або ж атакуйте наодинці, змінюючи хід битви на користь вашої команди як герой-самітник. Ви можете змінювати ваш шлях під час вибору героя, аби обрати потрібного саме в цій грі героя.
Кожен ШЛЯХ пропонує свою унікальну винагороду
Фінальне завдання кожного шляху має свою унікальну винагороду, кожна з яких також може отримати покращення стилю від спільноти, залежно від кількості гравців, які пройшли цей шлях.
Ціль спільноти
розблокуйте новий стиль для своєї нагороди
Чим більше власники бойових пропусків будуть просуватися власним шляхом, тим більше буде заповнюватися ціль спільноти. Як тільки ціль спільноти буде досягнута, новий стиль від спільноти стане доступним для всіх гравців, які пройшли цей шлях.
THE SERAKUND TYRANT
ВИНАГОРОДА ШЛЯХУ ПІДТРИМКИ
REGIME OF THE
ENTHALEEN DRAGON
ВИНАГОРОДА ШЛЯХУ САМІТНИКА
LEGACY OF
THE ELDWURM CREST
ВИНАГОРОДА ШЛЯХУ ЛІДЕРА
Підтримка
2,500,000 of 2,500,000
Показати розблоковані
Самітник
2,500,000 of 2,500,000
Показати розблоковані
Лідер
2,500,000 of 2,500,000
Показати розблоковані

Зимнє парі

ЗРОБІТЬ ВАШУ СТАВКУ
Щотижня ви отримуватиме набір жетонів, якими можете робити ставки на початку кожної гри. Якщо виграєте, то ваша ставка дасть вам додаткові бойові бали.

Але робіть ставки обдумано, оскільки при перемозі ви подвоїте вашу ставку у вигляді бойових балів, а в разі програшу ваша ставка відійде в руки ворожої команди.
Ось як це працює:

1.

Отримати тижневий жетон
Кожного тижня ви будете отримувати 1,000 жетонів, щоб робити ставки у ваших іграх. Жетони, які ви не витратите за тиждень, не будуть переноситись на новий тиждень, тож випускайте їх на лінію!

2.

Ставкові жетони
Як тільки гра розпочнеться, ви матимете 30 секунд, щоб зробити ставку.

3.

Вигравайте бойові бали
Досягніть перемоги, щоб подвоїти вашу ставку у вигляді бойових балів. Сума ставки переможеного буде розділена порівну між переможцями у вигляді бойових балів.

4.

Підвищуйте рівень
Кожні виграні жетони будуть перетворені на бойові бали і додані до вашого поточного бойового рівня.
Віддяка —
Щось за зусилля
Після знищення ворожого Древнього, нагородіть винахідливого товариша чи хитрого супротивника частиною виграшу. Пам’ятайте: шанобливий воїн великодушний і в перемозі, і в поразці.

Зимові досягнення

БІЛЬШЕ ОЧОК ДЛЯ СПІЛЬНОЇ СПРАВИ
Щойно ви починаєте виконувати зимові завдання та збирати перемоги, ви можете отримати додаткові очки, щоби підвищити бойовий рівень виконанням будь-якої кількості зимових досягнень. Докладніше на вкладці досягнень вашої бойової перепустки.

Зимова бойова перепустка

Немає значення, який ваший бойовий рівень, впродовж зимового сезону для всіх власників бойової перепустки є декілька ексклюзивних функцій.
СЕЗОННИЙ ЛАНДШАФТ — ЗИМА
Узріть красу чистого снігу, який вкрив поле бою. Відкрийте в собі внутрішнього митця війни та розфарбуйте краплями крові ворогів біле полотно на шляху до перемоги. Ця особлива зимова мапа доступна для всіх власників бойової перепустки і буде доступна до кінця дії перепустки.
Уперед, зимові кріпи
Пробираючись через замети та замерзлі ріки, обов’язково хтось обморозиться. Без зігріваючого зимового одягу кріпи Сяйва, Пітьми та нейтральні зрозуміли, що триматись віддаля від морозу не вийде!
ПОВТОРИ З БОЙОВОЮ ПЕРЕПУСТКОЮ
Як особлива послуга бойової перепустки, повтори будь-якого матчу, який ви зіграли з бойовою перепусткою, будуть доступні для завантаження протягом 3 місяців замість стандартних 10 днів.

Нагорода за бойовий рівень

Виконуйте завдання та випробування, щоб заробляти бойові бали та підвищувати бойовий рівень! Із збільшенням вашого рівня, ви будете збільшувати кількість міфічних винагород. Слідкуйте за вашим прогресом та майбутніми винагородами на домівці бойової перепустки.
На сміливих охочих чекають численні багатства
ЧОТИРИ НОВІ ЗИМОВІ СКАРБНИЦІ 2016
КОЖНА З ЯКИХ МІСТИТЬ УНІКАЛЬНИЙ НЕЙМОВІРНО РІДКІСНИЙ ПРЕДМЕТ
Наповнений предметами набір, що дуже личить легендарним героям, Зимову скарбницю можна отримати, підвищивши ваш бойовий рівень. Ви також можете придбати скарбницю одразу в крамниці.
НОВЕ ДЛЯ ЗИМОВОЇ СКАРБНИЦІ
Шанс отримати неймовірно рідкісний предмет збільшується
Збільшить вашу вдачу. Тепер шанс отримати неймовірно рідкісний предмет із Зимової скарбниці 2016 збільшується з кожною відкритою скарбницею. Відкрийте більше скарбниць, щоб випробувати долю!
НОВЕ ДЛЯ ЗИМОВОЇ СКАРБНИЦІ
Вилучено тримісячну затримку торгівлі
Щоби зробити зимові предмети більш доступними, ми вилучили тримісячне обмеження з усіх предметів у цій бойовій перепустці.
на додачу до скарбниць, ви
також отримаєте наступне за підвищення рівня:
КУР’ЄР ЗИМОВОГО СЕЗОНУ
Заручіться підтримкою амфібії Аксолотля. З різними унікальними оновленнями стиля цей кольоровий кур’єр завжди викликає посмішку.
ЗИМОВІ ВАРДИ ТА ЛЬОДЯНІ СТАТУЇ
Незважаючи на зимову прохолоду, вард Фенікса наглядає за вашими союзниками яскравими очима. Використайте цей корисний огляд, щоб переконатися, що ворог знаходиться далеко від вашого Древнього і йому не вдасться знищити вашу нову Льодяну статую, яка наділена трьома новими та унікальними рівнями ефектів.
Особливі внутрішньоігрові ефекти та нові кепкування
Зі збільшенням бойового рівня ви будете відкривати внутрішньоігрові ефекти для Euls, Force Staff, Blink, телепортації та лікування від фонтану.

Також задніх не пасуть Venomancer і Undying, які приєдналися до психологічних війн із новими кепкуваннями. Зібралися. Взяли свіжі фрукти. Відриваємося!
Зимове благословення Рилеї
З підвищенням бойового рівня ви отримуватимете шанс прокрутити колесо зимового благословення Рилеї. Крутись колесо, крутись…

слідкуйте за новинами

На новій домівці бойової перепустки ви можете переглянути чи змінити поточний шлях, оглянути звіт ваших тижневих ставок та відстежити винагороди за бойовий рівень.
Таблиця лідерів друзів
Слідкуйте за друзями та їхніми досягненнями. Перевірте бойовий рівень та виграшні ставки всіх ваших друзів і зробіть все, щоб наприкінці посісти перше місце!
Стежте за вашим прогресом
Плануйте кожен наступний крок на вашому цифровому полігоні. Пориньте глибше у бойову перепустку, щоб побачити щоденні та тижневі завдання, перегляньте більш детальну статистику ставок, відслідковуйте досягнення та переглядайте доступні винагороди.

Компендіум шанхайського головного турніру 2016

МІСТИТЬСЯ В ПРИДБАНІЙ БОЙОВІЙ ПЕРЕПУСТЦІ
Компендіуми головного турніру Dota 2 знайшли собі новий дім на сторінках бойової перепустки! На підході до великого турніру компендіум шанхайського головного турніру 2016 буде оновлений і буде містити більше інформації та подій, пов’язаних із турніром.
НОВИЙ ПІДСУМОК
Лише деяким командам шлях на головний шанхайський турнір 2016 року дався легко. Хоч і цього разу жодна команда з відкритих кваліфікацій не пройшла, однак бої за виступ на головній сцені були тяжкі. Докладніше про команди та їхні пригоди в Шанхаї на новій сторінці «Підсумок».
СКОРО ВИЙДЕ У КОМПЕНДІУМУ ШАНХАЙСЬКОГО ГОЛОВНОГО ТУРНІРУ 2016
З наближенням битви в Шанхаї рекомендуємо переглядати оновлені профілі команд, інформацію кваліфікацій, прогнози події, турнірну сітку, можливості бойових балів та інше!