Przedstawiamy Zimową Przepustkę Bitewną 2016
Zawiera kompendium Shanghai Major 2016

Awans

Wywalcz sobie drogę do niezliczonych nagród
Zimowa Przepustka Bitewna 2016 to twój przyjaciel na polu bitwy w zimowym sezonie Dota 2016. Dzięki różnorodnym misjom dającym wyzwanie i rozwijającym twoje umiejętności gry, przyjaznemu systemowi zakładów, który pozwoli wyłożyć pieniądze na stół oraz szerokiej gamie ekskluzywnych skarbów i nagród do zdobycia, Przepustka Bitewna pozwala ci wywalczyć sobie swoją własną ścieżkę do prestiżu i bogactwa.
$7.99

Bohater potrzebuje misji

Misje sezonu zimowego
Przed każdą grą wybierz jedną z trzech ścieżek, która określi twój obecny cel. Wypełnij zadanie i wygraj mecz, by zdobyć Punkty Bitewne i przejść do następnej misji. Zdobądź wystarczającą liczbę Punktów Bitewnych, a twoja skrzynia skarbów będzie wypełniona po brzegi na najbliższe zimowe miesiące.
Wybierz swoją ścieżkę
Każda Ścieżka to wyzwanie związane z wybraną rolą. Jako Support daj swoim sojusznikom możliwość taktycznego rozegrania akcji, zmiażdż swoich wrogów i zbierz towarzyszy jako niezłomny Carry lub zmień przebieg bitwy i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa jako śmiały Solo. Możesz zmienić swój wybór podczas fazy wybierania bohaterów, by dopasować się do wymagań każdej gry.
Każda ŚCIEŻKA oferuje unikalną nagrodę za ukończenie
Ostatnia misja każdej Ścieżki odblokuje powiązaną nagrodę za ukończenie, która jest unikalna dla tej ścieżki. Dodatkowo każda nagroda może otrzymać ulepszenie stylu, które odblokuje społeczność, gdy ludzie będą zdobywać postępy na odpowiednich Ścieżkach.
Cel społeczności
odblokuj nowy styl dla swojej nagrody
Im więcej posiadaczy Przepustek Bitewnych będzie iść dalej po swoich Ścieżkach, paski odblokowania dodatkowych stylów będą się wypełniać. Gdy taki już się wypełni, nowy styl stanie się dostępny dla wszystkich graczy, którzy ukończyli tę Ścieżkę.
SERAKUNDOWY TYRAN
NAGRODA ŚCIEŻKI WSPARCIA
RZĄDY
ROZGRZANEGO SMOKA
NAGRODA ŚCIEŻKI SOLO
DZIEDZICTWO
HERBU PRAWURMA
NAGRODA ŚCIEŻKI CARRY
Pomoc techniczna
2,500,000 of 2,500,000
Pokaż odblokowane
Solo
2,500,000 of 2,500,000
Pokaż odblokowane
Carry
2,500,000 of 2,500,000
Pokaż odblokowane

Zimowe zakłady

Obstaw swoje typy
Co tydzień otrzymasz pewną liczbę żetonów, których możesz użyć w zakładach. Postaw je przed grą, a następnie wygraj mecz, by otrzymać dodatkowe Punkty Bitewne.

Ale wybieraj mądrze - zwycięstwo podwoi twoją obstawioną stawkę w Punktach Bitewnych, lecz przegrana sprawi, że twoja kwota zostanie podzielona równo pomiędzy twoich przeciwników.
Oto jak to działa:

1.

Zdobywaj tygodniowe żetony
Każdego tygodnia otrzymasz pulę 1000 żetonów do obstawiania w grach. Niewydane żetony, nie przejdą do następnego tygodnia, więc postaw je wszystkie na szali!

2.

Żetony do obstawiania
Raz podczas gry określ stawkę swojego zakładu w przeciągu 30-sekundowego okresu obstawiania.

3.

Wygrywaj Punkty Bitewne
Wygraj grę, żeby otrzymać dwukrotność postawionych żetonów w formie Punktów Bitewnych. Żetony przegranej drużyny zostaną rozdzielone po równi między zwycięzcami w formie Punktów Bitewnych.

4.

Awans
Każdy wygrany żeton zamienia się w jeden Punkt Bitewny, który jest dodawany do obecnego Poziomu Bitewnego.
Napiwki -
Coś za włożony trud
Po zniszczeniu wrogiego Starożytnego, możesz nagrodzić zaradnego sojusznika lub cwanego przeciwnika częścią twojej wygranej kwoty. Ale miej na uwadze, że zasłużony wojownik jest łaskawy zarówno po zwycięstwie, jak i porażce.

Zimowe osiągnięcia

WIĘCEJ PUNKTÓW DLA SPRAWY
Gdy już zaczniesz wypełniać misje i zwyciężać w boju, możesz zdobyć dodatkowe punkty, dzięki którym zwiększysz swój Poziom Bitewny, zdobywając dowolną liczbę zimowych osiągnięć. Dowiedz się więcej w zakładce Osiągnięcia twojej Przepustki Bitewnej.

Dostęp do Zimowej Przepustki Bitewnej

Bez względu na Poziom Bitewny, posiadacze Przepustek Bitewnych otrzymują dostęp do kilku ekskluzywnych funkcjonalności na czas sezonu zimowego.
SEZONOWY TEREN - ZIMA
Spójrz na ten nieskazitelny śnieg, który osiadł na polu bitwy. Następnie uwolnij swoją bojową duszę artystyczną, przelej krew swoich wrogów na tym białym płótnie i stwórz arcydzieło podczas wędrówki ku zwycięstwu. Ten ekskluzywny mroźny teren jest dostępny tylko dla posiadaczy Przepustek Bitewnych i będzie dostępny do czasu jej wygaśnięcia.
Mróz pełza naprzód
Mozolny chód przez śnieżne zaspy i zamrożone rzeki sprawia, że odmrożenia są czymś pewnym. Brak zimowych ubrań sprawia, że zarówno Świetliści, jak i Mroczni oraz neutralne creepy nie mogą uniknąć dotyku zimna!
POWTÓRKI PRZEPUSTKI BITEWNEJ
Usługa dostępna tylko dla posiadaczy Przepustek Bitewnych. Powtórki dowolnego meczu podczas rozgrywki z aktywną Przepustką będą dostępne do pobrania przez trzy miesiące zamiast standardowych dziesięciu dni.

Nagrody za Poziom Bitewny

Wypełniaj misje i wyzwania, by zdobywać Punkty Bitewne i zwiększać swój Poziom Bitewny! Gdy będzie się on zwiększał, dostępnych będzie coraz to więcej mitycznych nagród. Sprawdź swoje postępy i nadchodzące nagrody na stronie domowej Przepustki Bitewnej.
Niezliczone skarby czekają na odważnych
CZTERY NOWE ZIMOWE SKARBY 2016
KAŻDY Z NICH MA UNIKALNY, ULTRARZADKI PRZEDMIOT
Wypełnione po brzegi zestawami przedmiotów dla legendarnych bohaterów, Zimowe Skarby można zdobyć, zwiększając swój Poziom Bitewny. Możesz je również kupić bezpośrednio w Sklepie Dota.
NOWOŚCI W ZIMOWYCH SKARBACH
Rosnące szanse na ultrarzadkie przedmioty
Szczęściu trzeba pomóc. Szansa na otrzymanie ultrarzadkiego przedmiotu z Zimowego Skarbu 2016 rośnie wraz z każdym otwartym skarbem. Otwieraj je i zostań kowalem swego losu!
NOWOŚCI W ZIMOWYCH SKARBACH
Brak trzymiesięcznego opóźnienia w wymianach
Aby zimowe linie zaopatrzeniowe mogły sprawnie działać, wszystkie przedmioty pochodzące z tej Przepustki Bitewnej nie posiadają trzymiesięcznego okresu opóźnienia wymian.
Oprócz skarbów otrzymasz również
następujące przedmioty:
KURIER SEZONU ZIMOWEGO
Wezwij do pomocy płaza Ambystomę. Dzięki wielu unikalnym stylom ten bajecznie kolorowy kurier zawsze szczerzy się od ucha do ucha.
ZIMOWE WARDY I MROŹNE PODOBIZNY
Niezrażony zimowym chłodem Ward Phoenixa obserwuje swoim jarzącym się okiem twoich sojuszników. Użyj jego wzroku, by upewnić się, że wróg jest daleko od waszego Starożytnego i nie może zniszczyć waszych nowych Mroźnych Podobizn - lodowych symboli uznania, które posiadają trzy nowe i unikalne efekty w zależności od poziomu.
Specjalne efekty w grze i nowe drwiny
W miarę jak twój szacunek oraz Poziom Bitewny będą rosnąć, dostępne staną się ekskluzywne efekty w grze dla Eula, Force Staffa, teleportu oraz fontanny leczenia.

Do bitwy psychologicznej dołączają Venomancer i Undying dzięki nowym drwinom. Baw się w stylu funk. Jedz świeże owoce. Impreza nie ma końca!
Zimowe błogosławieństwo Rylai
Wraz ze wzrostem twojego Poziomu Bitewnego otrzymasz możliwość zakręcenia Kołem Zimowego Błogosławieństwa Rylai. Fortuna kołem się toczy...

Miej wgląd na wszystko

Na nowej stronie domowej Przepustki Bitewnej możesz zobaczyć lub zmienić obecną Ścieżkę, sprawdzić jak idą ci zakłady w tym tygodniu i śledzić postęp nagród Poziomu Bitewnego.
Rankingi znajomych
Współzawodnicz ze swoimi znajomymi. Sprawdzaj ich Poziomy Bitewne oraz wygrane z zakładów i staraj się być najlepszy!
Śledź swój postęp
Zaplanuj następne fazy kampanii na cyfrowym biurku polowym. Odkryj tajniki Przepustki Bitewnej, aby zobaczyć dodatkowe wyzwania tygodniowe i codzienne oraz szczegółowe statystyki zakładów, śledzić swoje osiągnięcia oraz zobaczyć pełną kolekcję dostępnych nagród.

Kompendium Shanghai Major 2016

DOŁĄCZONE DO PRZEPUSTKI BITEWNEJ
Kompendia dla turniejów Major w Dota 2 znalazły nowy dom w zakładkach Przepustki Bitewnej! Podczas gdy to wielkie wydarzenie się zbliża, Kompendium Shanghai Major 2016 będzie w miarę postępów aktualizowane nowymi informacjami i innymi rzeczami związanymi z turniejem.
NOWE - SKRÓT
Niewiele drużyn wywalczyło sobie prostą drogę do Shanghai Major 2016. Pomimo tego, że żadna z drużyn z otwartych kwalifikacji nie awansowała, stoczono wiele ciężkich bitew o miejsce na głównym wydarzeniu. Dowiedz się więcej o drużynach i ich podróży do Szanghaju na nowej stronie Skrótu.
JUŻ WKRÓTCE W KOMPENDIUM SHANGHAI MAJOR 2016
Bitwa w Szanghaju zbliża się wielkimi krokami. Odwiedzaj kompendium często, by znaleźć aktualizacje profilów drużyn, informacji o kwalifikacjach, typowań, drabinek turniejów, możliwości zdobycia Punktów Bitewnych i wiele więcej!
English  |  Español  |  Deutsch  |  Français  |  Русский  |  简体中文  |  Português (BR)