Sign In To Get Started!

Czego naprawdę potrzebuje bohater?
Tak wiele możliwości: Jak mogę zostać w walce na dłużej? Która umiejętność powali mojego przeciwnika na kolana? Czy te buty pasują do mojego Divine Rapiera? Nawet największy wojownik potrzebuje mentora — pozwól, aby inni gracze nauczyli cię jaśniejszych punktów strategii za pomocą poradników i schematów bohaterów.

Odwiedzając sekcję „Poradniki” w Społeczności Steam, możesz teraz zobaczyć kompleksowe porady dla wszystkich ulubionych bohaterów. Możesz także subskrybować schematy bohaterów, które poinstruują cię w grze, jakie umiejętności ulepszyć (i kiedy), a także które przedmioty najlepiej sprostają twoim oczekiwaniom.

Jeśli jesteś zaprawionym w bojach graczem, stwórz swoje własne schematy bohaterów na Dota2.com, a potem podziel się nimi ze znajomymi oraz ze społecznością Dota 2 za pomocą Społeczności Steam.

Po prostu zaloguj się do Steam i zacznij tworzyć!

Pomocne linki:

Zaloguj się - Zacznij tworzyć schematy bohaterów już teraz
Dowiedz się więcej o poradnikach Steam - Dowiedz się więcej o poradnikach w Społeczności Steam
Społeczność Steam - Przeglądaj dostępne poradniki Steam i schematy bohaterów od innych graczy


P: Czym jest schemat bohatera?
Schemat bohatera daje graczom możliwość zdobycia wiedzy o bohaterze. Schematy doradzają, które umiejętności ulepszyć i kiedy, a także które przedmioty są dla danego bohatera najlepsze. Schematy zawierają też wskazówki odnośnie strategii, taktyki oraz inną wiedzę, którą autor chciał się podzielić.
P: Jaka jest różnica między poradnikiem Steam a schematem bohatera?
Poradniki Steam są funkcją Społeczności Steam, która pozwala graczom dzielić się dogłębną wiedzą na temat rozmaitych gier ze Steam, wliczając w to Dota 2. Schematy bohaterów są unikalne dla Dota 2 i mogą być użyte w trakcie rozgrywki, aby poinstruować cię, jak najlepiej grać swoim bohaterem. W poradnikach można zawrzeć odnośniki do schematów bohaterów.
P: Jak mogę stworzyć schemat bohatera?
Zaloguj się do Dota2.com tutaj. Przeniesie cię to automatycznie do twojej strony schematów bohaterów, gdzie możesz je tworzyć i edytować. Wszystkie schematy są zapisywane prosto do twojego Steam Cloud.
P: Jak używać schematów bohaterów?

Aby użyć własnego schematu bohatera lub schematu subskrybowanego w Społeczności Steam, dołącz do gry i kliknij „Panel schematów bohaterów” w lewym górnym rogu ekranu. Panel zawiera domyślny schemat dla aktualnie wybranego bohatera, twoje własne schematy, schematy ze Społeczności Steam, które subskrybujesz oraz najpopularniejsze schematy innych użytkowników.
P: Jak mogę podzielić się swoimi schematami bohaterów z innymi?
Po prostu użyj opcji „Publikuj do Społeczności Steam” na stronie schematów bohaterów na Dota2.com. Możesz wybrać, czy chcesz opublikować go prywatnie (tylko ty masz dostęp do niego), dla znajomych ze Steam, czy może dla całego świata. Kiedy już opublikujesz schemat bohatera, będzie on widoczny w Społeczności Steam, dzięki czemu inni będą mogli go zasubskrybować, skomentować i ocenić, a nawet dodać do ulubionych. Czy jest lepszy sposób na sprawdzenie swojej wiedzy, niż pozwolenie wszystkim na wypróbowanie jej?