Sign In To Get Started!

Bir Kahramanın Gerçekten Neye İhtiyacı Vardır?
Çok fazla seçenek var: Savaş esnasında nasıl daha uzun süre hayatta kalırım? Hangi yetenek düşmanlarımı hezimete uğratır? Bu botlar Divine Rapier ile uyuşuyor mu? En güçlü kahramının bile bir akıl hocasına ihtiyacı vardır—yoldaşlarınızın, Rehberler ve Kahraman Yapılarıyla oyunun ince noktalarını size öğretmelerine izin verin.

Steam Topluluğundaki 'Rehberler' kısmını ziyaret ederek, favori kahramanlarınızın geniş kapsamlı rehberlerini görebilirsiniz. Ayrıca, hangi yeteneklerin seviyesini yükselteceğinizi (ve ne zaman), hangi eşyaların ihtiyaçlarınızı karşılayacağını gösteren oyun içinde kullanılabilen Kahraman Yapılarına abone olabilirsiniz.

Deneyimli kahramanlar için ise, kendi Kahraman Yapınızı burada, Dota2.com sitesinde oluşturun, ardından bu yapıları Steam Topluluğu aracılığıyla arkadaşlarınız ve Dota 2 topluluğu ile paylaşın.

Steam'e giriş yapın ve yapınızı oluşturmaya başlayın!

Yardımcı bağlantılar:

Giriş - Kahraman Yapıları yapmaya hemen başla
Steam Rehberleri Hakkında Bilgi Al - Steam Topluluğundaki Rehberler hakkında daha fazla bilgi al
Steam Topluluğu - Diğer oyuncuların mevcut olan Steam Rehberleri ve Kahraman Yapılarına göz at


S: Kahraman Yapısı nedir?
Kahraman Yapıları, oyuncuların belli bir kahraman hakkında bilgi almaları için yapılan rehberlerdir. Yapılar, hangi yeteneğin seviyesini ne zaman yükselteceğini ve hangi eşyaların kahraman için en iyi olduğunu gösteren oldukça faydalı tavsiyeleri içerirler. Yapılar, aynı zamanda stratejiler, taktikler ve yapıyı yazanın paylaşmak da yararlı gördüğü ipuçlarını da içerirler.
S: Steam Rehberi ve Kahraman Yapısı arasındaki fark nedir?
Steam Rehberleri, Dota 2 oyununu da içeren her türlü Steam oyununu, oyuncuların derin bir bilgi almasını sağlamak amacıyla paylaşılan Steam Topluluğunun bir özelliğidir. Kahraman Yapıları, Dota 2 oyununa özeldir ve oyun sırasında bir kahramanla en iyi nasıl oynayabileceğinize dair size talimatlar vererek yardımcı olur. Kahraman Yapıları, Rehberlerde bağlantı olarak verilebilir.
S: Kahraman Yapılarını nasıl yaratabilirim?
Buradan Dota2.com girişi yapın.Ardından otomatik olarak sizin Kahraman Yapı sayfanıza gideceksiniz. Burada Kahraman Yapıları yaratabilir ya da varolanları düzenleyebilirsiniz. Tüm yapılar direkt olarak Steam Cloud'unuza kaydedilecek.
S: Kahraman Yapılarını nasıl kullanabilirim?

Steam Topluluğunda yarattığınız ya da abone olduğunuz bir Kahraman Yapısını kullanmak için, bir oyuna katılın ve ekranın sol üstünde bulunan "Kahraman Yapı Paneli"ne tıklayın. Buradan oynamakta olduğunuz kahramanın varsayılan yapısını, kendi yarattığınız yapıları, Steam Topluluğunda abone olduğunuz yapıları ve diğer oyuncuların abone olduğu en iyi Yapıları görebilirsiniz.
S: Kahraman Yapımı diğerleriyle paylaşabilir miyim?
Lütfen paylaşın! Dota2.com adresindeki Kahraman Yapısı menüsünde yer alan 'Steam Topluluğuyla Paylaş' seçeneğini kullanın. Özel olarak yayınlama seçeneğini kullanarak sadece kendiniz rehberi görebilir ya da sadece arkadaşlarınızla veya tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. Bir Kahraman Yapısı, yayınladığınızda Steam Topluluğuna görünür olacaktır, yani diğer kullanıcılar bu yapıya abone olabilir, yorum yapabilir, oy verebilir ve hatta favori listelerine alabilirler. Bilgilerinizi sınamak için herkesin fikrini almaktan daha güzel bir yol var mıdır?