Sign In To Get Started!

Що насправді потрібно героєві?
Так багато питань: як мені довше протриматися в бою? Якою здібністю мені вдасться подолати противників? Чи пасують ці чоботи до моєї Divine Rapier? Навіть найліпший воїн потребує наставника — тому дозвольте досвідченим гравцям допомогти вам осягнути тонкощі стратегії завдяки посібникам та збіркам героя.

Завітавши до розділу «Посібники» у центрі спільноти Steam, ви зможете переглянути докладні поради для будь-якого з ваших улюблених героїв. Ви також можете підписатися на збірки героя, якими можна скористатися під час гри. Вони підкажуть вам, яку здібність треба «прокачати» (і коли), а також які предмети для вас є найнеобхіднішими.

А вже загартовані у битвах гравці можуть створювати власні збірки героя прямо тут на сайті Dota2.com, а потім ділитися ними з друзями та спільнотою Dota 2 завдяки сайту спільноти Steam.

Просто увійдіть до Steam і почніть творити!

Корисні посилання:

Увійти в профіль - Почніть працювати над збіркою героя прямо зараз
Детальніше про посібники в Steam - Докладніше про посібники на сайті спільноти Steam
Спільнота Steam - Перегляньте посібники і збірки героя у Steam від інших гравців


П: Що таке збірка героя?
Завдяки збірці героя гравці можуть краще зрозуміти певного героя. Збірки підказують, коли і яку здібність слід покращити, і які предмети найкраще пасують до вашого героя. Збірки також можуть містити поради зі стратегії, тактики чи будь-які інші знання, якими автор зажадав поділитися.
П: У чому різниця між посібником і збіркою героя?
Посібники — це функція спільноти Steam, завдяки якій гравці можуть поділитися докладними знаннями для будь-яких ігор у Steam, у тому числі й Dota 2. Збірки героя притаманні лише Dota 2 і можуть бути підключені безпосередньо під час гри, аби підказати вам найкращий шлях до гри поточним героєм. У посібниках можна вставляти посилання на збірки героя.
П: Як мені створити збірку героя?
Увійдіть до Dota2.com тут.Після цього ви автоматично перейдете до сторінки з вашими збірками героя, де ви зможете їх відредагувати або створити нову. Усі збірки зберігаються у вашому сховищі на Steam Cloud.
П: Як мені скористатися збірками героя?

Аби скористатися власною збіркою героя, або на яку ви підписані у спільноті Steam, просто клацніть кнопку «Панель збірок героя» у лівому верхньому куті екрана під час гри. Тут ви побачите як стандартну збірку для поточного героя, так і збірки, створені вами, збірки, на які ви підписалися у центрі спільноти Steam, а також добірку найкращих збірок від інших користувачів.
П: Чи можу я поділитися своїми збірками з іншими?
Ще б пак! Просто виберіть пункт меню «Опублікувати у спільноті Steam» на сторінці збірок героя сайту Dota 2.com. Ви можете опублікувати її як приватну, тоді тільки ви зможете отримати до неї доступ; або опублікувати для своїх друзів у Steam; або опублікувати, щоб увесь світ побачив. Щойно ви опублікуєте збірку героя, вона з’явиться у центрі спільноти Steam, що дозволить іншим гравцям підписатися на неї, залишити коментарі, оцінити та навіть вподобати її. Що може краще перевірити ваші знання гри, ніж випробування збірки на практиці іншими гравцями?