$2,874,380 USD
Celková výhra v šampionátu The International je zvýšena o 2,50 dolaru za každý zakoupený Přehled.
$325,620 do další odměny.
Najetím myši na milník zjistíte, jaké odměny jeho dosažení odemkne.
1. milník
$1,700,000
2. milník
$1,850,000
3. milník
$2,000,000
4. milník
$2,200,000
5. milník
$2,400,000
6. milník
$2,600,000
7. milník
$3,200,000
Sestavte si fantasy tým z hráčů přítomných na turnaji The International, a podle toho, jak se bude jenotlivým hráčům v turnaji dařit, bude Váš fantasy tým získávat body. Na konci turnaje pak za každý z Vašich týmů získáte předmět určený podle nasbíraných bodů.
Karty hráčů reprezentující účastníky šampionátu The International bude možné náhodně nalézt v normálních zápasech i zápasech módu „Zažij zápas šampionátu“. Nasbírejte vaše oblíbené hráče, nalepte je do vašeho Přehledu a získejte odměny!
Díky tomu, že komunita dosáhla pátého milníku, mohou nyní vlastníci Přehledu hlasovat nejen o účastnících zápasu hvězd, ale také o tom, kterých 8 hráčů se zúčastní Sólo šampionátu.
Jak se celková výhra zvyšovala, odemkli hráči tyto nové odměny:
– Limitovaný 125% bitevní bonus
– Nové vzhledy kurýra Smeevila
– Vzhled ukazatelů
– Šest nových tauntů
– Sólo šampionát na The International
Interaktivní přehled je virtuální vstupenkou, díky které nezmeškáte nic důležitého ze šampionátu The International a získáte zcela inovativní přístup k probíhajícímu turnaji. Soutěžte pro zábavu s dalšími fanoušky v tipování výsledků zápasů a statistik. Získejte virtuální předměty při sledování zápasů. A to nejlepší na konec: pomozte sestavit hvězdný tým roku 2013 hlasováním pro vašich 10 nejoblíbenějších hráčů z jakýchkoliv týmů! Vítězové si zahrají v exhibičním zápase na šampionátu The International.
Vyvíjet se nebude pouze šampionát, ale i váš kurýr. Získejte pro něj sledováním zápasů šampionátu The International nové vlastnosti, upravte jeho vzhled a pochlubte se vašim přátelům.
Celková výhra v šampionátu The International momentálně činí 1,6 milionů dolarů, ale za každý zakoupený Interaktivní přehled bude k výhře přidáno 25% jeho ceny.
Přehled je živoucí knihou. Od kvalifikací až po velké finále se bude postupně rozrůstat a vyvíjet, stejně jako samotný šampionát The International. Budou přidávány nové ceny, nová hlasování a nové cesty, jak budou moci hráči zasáhnout do dění šampionátu. Staňte se součástí historie hry Dota 2.
Angličtina  |  Španělština  |  Němčina  |  Francouzština  |  Ruština  |  Čínština  |  Portugalština (Brazílie)