$2,874,380 USD
Призовий фонд турніру «The International» підвищується на 2,50 $ за кожен проданий Компендіум.
$325,620 до наступного здобуття.
Наведіть мишку на ціль, щоб побачити нагороди, які вона відкриває.
Ціль 1
$1,700,000
Ціль 2
$1,850,000
Ціль 3
$2,000,000
Мета 4
$2,200,000
Ціль 5
$2,400,000
Ціль 6
$2,600,000
Ціль 7
$3,200,000
Зберіть власну фентезійну команду з гравців, які виступають на чемпіонаті The International. У ході турніру команда зароблятиме очки. Залежно від кількості набраних очок, за кожну команду в кінці турніру ви отримаєте спеціальну винагороду.
Усі учасники чемпіонату The International мають власні картки, які можуть випадати вам після зіграних звичайних і компендіумних матчів. Збирайте картки улюблених гравців і вклеюйте їх у Компендіум, щоб отримати винагороди!
Оскільки завдяки підтримці спільноти було досягнуто п’ятої цільової суми, власники компендіму тепер можуть голосувати не тільки за учасників матчу зірок, а й за 8 гравців соло-чемпіонату.
Зі збільшенням призового фонду гравці розблоковували й отримали нові нагороди:
- ексклюзивний бойовий бонус (125%);
- нові вигляди для кур’єра;
- спеціальний стиль інтерфейсу, присвячений The International;
- шість нових насмішок;
- проведення соло-чемпіонату на 8 гравців у межах The International.
Інтерактивний компендіум — це віртуальний паспорт, що тримає вас у курсі подій The International і дає вам нечуваний доступ до турніру та його розвитку. Змагайтеся з іншими фанатами задля розваги вихваляння, прогнозуючи результати матчів та статистику. Отримуйте віртуальні предмети під час перегляду матчів. І що найкраще, візьміть участь у створенні команди усіх зірок 2013: проголосуйте за 10 ваших улюблених гравців з будь-якої команди, і переможці будуть грати у показовому матчі на The International.
Разом з турніром розвиватиметься і ваш кур’єр. Відкрийте нові можливості вашого кур’єра, переглядаючи матчі The International, що дасть вам можливість по-новому налаштувати його вигляд та похизуватися перед друзями.
1,6 мільйона доларів призового фонду The International — це поки лише початок. 25% вартості з кожного придбаного інтерактивного компендіуму надійде до призового фонду.
Компендіум — це живий документ. Від кваліфікацій аж до Ґранд-фіналу, він буде рости та розвиватися з плином The International, додаючи нові призи, нові голосування та нові способи взаємодії з турніром. Станьте частиною історії Dota 2.
англійська  |  іспанська  |  німецька  |  французька  |  російська  |  китайська (спр.)  |  португальська (Бр.)