$2,874,380 USD
Pula nagród turnieju The International zwiększa się o 2,50$ wraz z każdym zakupionym Kompendium.
$325,620 do następnej nagrody.
Najedź kursorem myszy na każdy z celów, aby zobaczyć, jakie nagrody odblokowuje.
Cel 1
$1,700,000
Cel 2
$1,850,000
Cel 3
$2,000,000
Cel 4
$2,200,000
Cel 5
$2,400,000
Cel 6
$2,600,000
Cel 7
$3,200,000
Złóż drużynę fantazji z graczy, którzy pojawią się na The International. Podczas gdy oni będą grać w turnieju, twoja drużyna będzie zdobywać punkty. Na koniec turnieju za każdą drużynę przyznany ci będzie przedmiot w zależności od wyniku.
Karty gracza reprezentujące uczestników The International będzie można zdobyć tak jak przedmioty zarówno po zwykłych meczach, jak i po meczach kompendium. Zbierz swoich ulubionych graczy i wklej ich do kompendium, aby otrzymać nagrody!
Dzięki społeczności, która osiągnęła piąty próg, właściciele Kompendium mogą teraz głosować na ośmiu graczy, którzy powinni wziąć udział w Mistrzostw Solo oprócz meczu gwiazd.
Wraz z powiększeniem puli nagród gracze odblokowali i zdobyli nowe nagrody:
- Limitowaną Premię Bojową 125%
- Nowe formy kuriera złoszczerbca
- Specjalną skórkę HUD
- Sześć nowych animacji drwin
- Zawody solo ośmiu graczy podczas The International
Interaktywne Kompendium to wirtualny paszport, dzięki któremu będziesz na bieżąco z The International - i który daje ci niebywały dostęp do turnieju, który będzie się rozwijał w czasie jego trwania. Rywalizuj z innymi fanami dla zabawy lub przechwałek, obstawiając wyniki meczu i statystyki. Otrzymuj przedmioty podczas oglądanych meczy. A co najlepsze - miej swoje zdanie w Meczu Gwiazd 2013: zagłosuj na swoich 10 ulubionych graczy z dowolnej drużyny, a zwycięzcy rozegrają mecz przed The International.
Wraz z turniejem będzie również rozwijał się twój kurier. Odkryj nowe cechy dla swojego kuriera poprzez oglądanie meczy na The International, dzięki którym dostosujesz jego wygląd i pochwalisz się przed znajomymi.
Pula nagród o wartości 1,6 miliona dolarów na The International to tylko początek. Wraz z każdym zakupionym Interaktywnym Kompendium 25% jego wartości zwiększa tę pulę.
Kompendium to żywy dokument. Od kwalifikacji do wielkiego finału - ono dojrzewa i ewoluuje w miarę czasu trwania The International - dochodzą nowe nagrody, ankiety i sposoby na interakcję z turniejem. Bądź częścią historii Dota 2.
English  |  Español  |  Deutsch  |  Français  |  Русский  |  简体中文  |  Português (BR)