$2,874,380 USD
The International Ödül Havuzu, alınan her Dergi ile $2.50 artmaktadır.
$325,620 gerekiyor.
Farenizle her bir hedefin üstüne gelerek açılacak olan ödülü görebilirsiniz.
Hedef 1
$1,700,000
Hedef 2
$1,850,000
Hedef 3
$2,000,000
Hedef 4
$2,200,000
Hedef 5
$2,400,000
Hedef 6
$2,600,000
Hedef 7
$3,200,000
International'a katılan oyunculardan bir Fantezi Takımı oluşturun. Onlar turnuvada oynamaya devam ettikçe, sizin fantezi takımınız puan kazanacaktır. Turnuvanın sonlarına doğru, her bir fantezi takımınız performanslarına göre size bir eşya kazandıracak.
International katılımcılarını temsil eden oyuncu kartları, normal maçlar ve Dergi maçları sırasında düşecektir. En sevdiğiniz oyunculara ait kartları biriktirin ve derginize yapıştırarak ödüller kazanın!
Beşinci hedefe ulaşan topluluk sayesinde, Yıldızlar Kadrosuna ilaveten, Dergi sahipleri artık 8 oyunculu Tek Kişilik Şampiyona için oyuncu oylaması yapabilecekler.
Hediye havuzu genişledikçe, oyuncular aşağıdaki yeni ödülleri açtılar:
- Özel üretim %125 Mücadele Puanı bonusu
- Smeevil Kuryesi için yeni stiller
- Özel International HUD görünümü
- Altı yeni alay hareketi
- International'da sekiz oyunculu Tek Kişilik Şampiyona
İnteraktif dergi, sizi International'daymışsınız gibi gelişmelerden anında haberdar eden sanal bir bilettir. Gelişim aşaması boyunca turnuvaya erişmenize olanak tanır. Diğer hayranlarla, maç sonuçlarını ve istatistikleri tahmin ederek eğlenceli bir şekilde mücadele edin. Maçları izlerken oyun içi eşyalar kazanın. Hepsinden iyisi, 2013 Yıldızlar Kadrosunu belirlerken sizin de sözünüz geçsin: Herhangi bir takımdan en sevdiğiniz 10 oyuncuya oy gönderin ve kazananların International'da gösteri maçı yapmasını sağlayın.
Turnuva geliştikçe, kurye de gelişecek. International maçlarını izleyerek kuryeniz için yeni stiller kazanın, görünümünü istediğiniz gibi değiştirin ve arkadaşlarınıza hava atın.
International'ın 1.6 milyon dolarlık ödül havuzu sadece bir başlangıç. İnteraktif Dergi her satın alındığında, fiyatın %25'i doğrudan ödül havuzuna eklenecek.
Dergi, yaşayan bir belge. Elemelerden finallere kadar büyümeye devam edecek ve International devam ettikçe gelişimini sürdürecek. Yeni ödüller, yeni havuzlar ve turnuvayla etkileşimde olabilmek için yeni yollar açılacak. Dota 2 tarihine adınızı yazın.
İngilizce  |  İspanyolca  |  Almanca  |  Fransızca  |  Rusça  |  Basitleştirilmiş Çince  |  Portekizce (BR)