KONEČNĚ

je to tu! Dota 2 přivítá svého nejvýbušnějšího hrdinu: Techies. Od nynějška se může každá lesní stezka, úniková cesta a tábor neutrálů stát tím posledním, co Vaši nepřátelé uvidí. Samozřejmě, že někteří budou opatrně našlapovat (nebo si koupí Gem of True Sight či si vylepší svůj Necronomicon), aby neaktivovali Vaše precizně umístěné miny, nepadli do pasti a nepřiblížili se ke skrytým výbušninám. Ale i pokud se všem těmto nástrahám vyhnou a stanou tváří v tvář vysmáté trojici, stále se ještě budou muset vypořádat se smrtícím sebevražedným výbuchem. Protože když jsou na mapě Techies, nikde není bezpečno!

LAND MINES – Umístí neviditelnou bombu, která automaticky vybuchne, když se k ní přiblíží nepřítel.

STASIS TRAP – Nalíčí neviditelnou past, která omráčí nepřátele.

SUICIDE SQUAD, ATTACK! – Obětujte se pro vyšší dobro. Udělí poškození s ohromným rozsahem.

REMOTE MINES A FOCUSED DETONATE – Umístěte skryté výbušniny ovládané na dálku na strategická místa a ve vhodný čas je pomocí schopnosti Focused Detonate odpalte.

SWINE OF THE SUNKEN GALLEY

– SET ARCANA PŘEDMĚTŮ PRO TECHIES –
Pokud si tento set zakoupíte do 30. ZÁŘÍ, získáte ho v kvalitě „EXALTED“

Společnost Techies Demolitions s hrdostí představuje svůj nejnovější vynález: Swine, nejsilnější kanón všech dob. Během svého prvního zbrklého použití na palubě galeje obrovský výbuch kanónu roztrhal svou hostitelskou loď a samotná zbraň byla vystřelena zpět ke břehu, kde byla, o několik dní později, nalezena zaražená ve skále těsně pod dílnou jejího stvořitele.

Kompletní set 5 předmětů
Efekty zabarvené prizmatickým gemem
Nová ikona hrdiny, ikona na minimapě a ikony schopností
Nová značka schopnosti „Minefield Sign“
Nový portrét hrdiny
Záznamové gemy pro všechny schopnosti
Nové animace, efekty a zvuky
Nepřátelé zabití minou uvidí mini-taunt
Swine Sappers – načítací obrazovka
Animovaný emotikon do chatu

TECHIES' BOMBASTIC BOX

Trio bombastických komentátorů, kurýr v kostýmu greevila přivázaný k raketě a vzhled ukazatelů plný výbušnin. Co mají tyto věci společného? Všechny jsou součástí balíčku Techies' Bombastic Box! Přesně tak, pouze z něj získáte Techies jako hlasatele, kurýra Nilbog the Mad Courier a vzhled ukazatelů Detonation.

NOVINKY

DEATHMATCH – VŠICHNI NÁHODNĚ

Souboj na život a na smrt s proměnlivým složením! Každý hráč začne zápas jako náhodný hrdina a po každé smrti se změní v jiného hrdinu. Avšak rozhodně nečekejte, až se Vám poštěstí a padne Vám oblíbený hrdina! Každý tým může přijít maximálně o 40 hrdinů předtím, než jim bude znemožněno obživování. Pokud tým přijde o všech 40 životů nebo padne jeho Ancient, zápas končí. Jste připraveni bojovat v nepředvídatelné bitvě?

GALERIE TROFEJÍ

Představujeme Galerii trofejí! Nyní pokaždé, když dosáhnete určitého úspěchu nebo splníte úkol, získáte trofej, kterou si budete moci vystavit na Vašem Dota profilu. Vyhráli jste Fantasy ligu? Tady máte trofej. Splnili jste deset úkolů zadaných v Přehledu šampionátu The International 2014? Tady máte trofej. A to rozhodně není vše. Již nyní je ve hře několik dalších trofejí, které můžete získat a spousta dalších je na cestě!

ÚKOL PRO KAŽDÉHO HRDINU

Máte na to vyhrát zápas s každým hrdinou? Dokažte to! Otevřete svůj Dota profil a započněte Úkol pro každého hrdinu. Tím Vám bude přidělen náhodný rek, kterého povedete k vítězství. Rozdrťte nepřátele a vzhůru na dalšího hrdinu. U každého hrdiny se také dozvíte průměrný počet zápasů, za který s ním vyhráli hráči z celého světa a také průměrný počet zápasů, za který ostatní pokořili všechny hrdiny. Jak si stojíte proti zbytku světa? Dokončete všechny hrdiny a získáte novou trofej do svojí galerie.

AKTUALIZACE PŘEHLEDU

EXKLUZIVNĚ PRO VLASTNÍKY PŘEHLEDU ŠAMPIONÁTU THE INTERNATIONAL 2014

PŘEDPOVĚĎ VÍTĚZSTVÍ

Hra ještě nezačala, ale vítězství je už nyní jisté. Vybavte svého hrdinu předmětem Assured Victory Shout do funkčního slotu v sekci „Sdílené předměty“ a před zazněním rohu oznamte všem na mapě, že tento zápas už zná svého vítěze. Pokud si tipnete správně, získáte jeden bod do gemu zaznamenávajícího předpovědi vítězství. Pokud se zmýlíte, gem se vynuluje. Předpovězte daný počet zápasů a získáte novou trofej.

SQUINT AND LAUGH
TAUNT PRO TECHIES

Čelit nepříteli je jedna věc. Ale čelit Techies, to je něco naprosto jiného. Pokud jste si zakoupili Přehled pro letošní The International, získáte speciální taunt pro toto výbušné trio. Jakmile se jím vybavíte, stačí jen jedno stisknutí klávesy a můžete se vysmívat svým nepřátelům. Chcete je naštvat ještě více? Pokaždé když někoho zabijete, uvidí smějící se Techies.

BATTLE GLORY
KILL BANNER

Jeden nepřítel utíká, avšak jeden, dva, dokonce tři hrdinové padli mrtví k zemi. Triple Kill! Pokud jste si zakoupili Přehled pro letošní The International, budete si moci užít nový typ nápisu po multi-killu, který ještě více zpříjemní daný moment. Vybavte se předmětem Battle Glory Kill Banner do slotu „Nápis po multi-killu“ v sekci „Sdílené předměty“ a pak už se jen kochejte, jak se Vaše obrazovka rozzáří, když budete zabíjet nepřátele na Vaší cestě za Rampage!

BALÍČEK HUDBY – THE INTERNATIONAL 2014

Slyšet tu správnou píseň ve správný moment může často převážit misky vah osudu. Majitelé Přehledu letošního The International budou mít přístup k nové epické hudbě složené oceňovaným skladatelem Chancem Thomasem. Jakmile se vybavíte předmětem Balíček hudby – The International 2014 do slotu „Hudba“ v sekci „Sdílené předměty“, budete připraveni se vydat do bitvy za zvuků, z jejichž úžasnosti se dělá husí kůže!

Chcete vidět, jak se nová hudba nahrávala? Pusťte si toto video.

DALŠÍ ZMĚNY

OBECNÉ

 • Byla odstraněna nutnost čekat na diváky v soukromých lobby

KOMUNITA

 • Bylo prodlouženo přesunutí do vyhledávání s nízkou prioritou pro hráče, kteří byli mnohokrát nahlášeni

ROZHRANÍ

 • Bylo přidáno mnoho nových tipů
 • Bylo opraveno a upraveno několik popisků schopností
 • Držení klávesy Alt a kliknutí na předmět v inventáři nepřátelského hrdiny nyní informuje Vaše spoluhráče, že daný nepřítel vlastní daný předmět
 • Držení klávesy Alt a kliknutí na tlačítko vykoupení nebo na počet zlaťáků nyní informuje Váš tým o stavu Vaší možnosti vykoupení
 • Předměty lze nyní vyhodit ze skrýše i při čekání na oživení
 • Byla opravena ikonka významných okamžiků, která se občas zasekla
 • Byla opravena chyba v rozhraní trenéra, kdy text nápovědy občas přesahoval až do políček studenta, který je pak nemohl použít

PŘEDMĚTY

 • Hráči již nemohou vyhodit nebo vzít z kurýra předmět, který nelze sdílet a vlastní ho jiný hráč
 • Hráči již nemohou mít ve své skrýši předmět, který nelze sdílet a vlastní ho jiný hráč
 • Předměty hrdinů, jejichž hráči se odpojili ze hry, ale dosud ji definitivně neopustili, již nelze vyhodit z inventáře
 • Byla opravena chyba, která způsobovala, že někdy po sebrání předmětu vlastněného jiným hráčem došlo ke zkombinování s předměty ze skrýše daného hráče. Pokud byl předmět vlastněn nepřátelským hráčem, byl mu tak ukraden celý předmět

MÓD 1 NA 1

 • Postranní věže jsou nyní vždy nezničitelné

BOTI

 • Byla přidána nová uměla inteligence pro bota hrdiny Riki
 • Byla přidána nová uměla inteligence pro bota hrdiny Pudge
 • Byla přidána nová uměla inteligence pro bota hrdiny Axe
 • Boti v sólo zápasech na sobě nyní mají předměty, které máte vybavené (na daných hrdinech)

WORKSHOP

 • Byla zvětšena velikost náhledu v nástroji pro import
 • Byl přidán systém připojování částicových efektů jako součást procesu nahrání daných kosmetických předmětů (např. luk pro Drow Ranger)
 • Byla opravena chyba, kvůli které nebyly strany pod-modelu otočeny zpět na první, když byl otevřen model zabírající pouze první stránku
 • Byl opraven seznam příloh, který nebyl správně zpracováván, což vedlo k tomu, že byl výchozí výběr prázdný
 • Byla opravena chyba, kvůli které se nasvícení v náhledu ztmavilo po otevření editoru portrétu
 • Byly aktualizovány texty k maximálnímu počtu trojúhelníků v modelu (na několika místech byly trojúhelníky chybně nazvány polygony)

TVORBA PŘEHLEDU

 • Bylo přidáno několik nových funkcí pro tvorbu Přehledů. Kompletní dokumentaci naleznete na https://developer.valvesoftware.com/wiki/Dota2_Compendium_Scriptfiles
 • Byla opravena funkce „test_local_compendium“, které nenahrávala obrázky dopředu tak, jako cesta „download“, což občas vedlo k nepatrným změnám
 • Byly opraveny video elementy Přehledu, které nefungovaly, pokud nepoužívaly cestu „legacy element“