W KOŃCU,

Dota 2 wita swoje najbardziej wybuchowe osobistości: Techiesów. Od teraz każda leśna ścieżka, każda droga ucieczki oraz każdy obóz creepów mogą stać się twoją diabelską pułapką. Oczywiście jeśli wróg chodzi na paluszkach (lub ma Gem of True Sight / Necronomicon poz. 3), mogą ominąć twoje dobrze położone miny, przemknąć obok usidlających stasis trapów i odskoczyć od ukrytych zdalnych ładunków. Ale nawet gdy staną twarzą w twarz ze śmiejącym się trio, ciągle będą musieli zmierzyć się ze śmiertelną, samobójczą detonacją. Gdy techies są w pobliżu, nikt nie jest bezpieczny!

LAND MINES – Umieszcza niewidzialną bombę, która automatycznie wybucha, gdy wróg nadepnie w jej pobliżu.

STASIS TRAP – Umieszczasz ukrytą pułapkę, która ogłusza wrogów.

SUICIDE SQUAD, ATTACK! – Poświęcasz się dla większego dobra, zadając ogromne obrażenia pobliskim jednostkom.

REMOTE MINES oraz FOCUSED DETONATE – Umieść niewidzialny zdalny ładunek w strategicznej lokacji, a gdy nadejdzie właściwy czas użyj Focused Detonate, żeby wysadzić ich w powietrze.

ŚWINIE Z ZATOPIONEJ GALERY

- ZESTAW PRZEDMIOTÓW ARKANA DLA TECHIESA -
Kup do 30 WRZEŚNIA żeby otrzymać zestaw w jakości „PODNIOSŁY”

Techies Demolitions z dumą odsłonili swoje ostatnie zlecenie: Świnię, najsilniejsze działo, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Jednak podczas jego szalonej pierwszej próby na zakotwiczonej galerze niesamowita siła wybuchu Świni rozerwała statek, odrzucając samo działo w stronę wybrzeża. Znaleziono je kilka dni później, osadzone głęboko w kamienistym klifie tuż pod warsztatem jego twórców.

Kompletny 5-częściowy zestaw przedmiotów
Efekty pomalowane przez Pryzmatyczny Klejnot
Zmienione ikony bohatera, minimapy i czarów
Zmieniony wygląd Minefield Sign
Zmieniony portret
Runiczne klejnoty dla wszystkich umiejętności
Niestandardowe animacje, efekty i dźwięki
Ofiary min widzą mini-drwinę
Ekran ładowania świńskich saperów
Animowaną emotikonę do czatu

BOMBASTYCZNE PUDŁO TECHIESÓW

Trio wybuchowych komentatorów, wypełniony rakietami kurier w kostiumie złochciwca i skórka HUD pokryta ładunkami wybuchowymi. Co mają ze sobą wspólnego? Wszystkie są częścią bombastycznego pudła Techiesów! Zajrzyj do bombastycznego pudła, a znajdziesz tam nowego komentatora Techies, kuriera - Nilboga Szalonego oraz skórkę HUD - Detonację.

NOWE W TEJ AKTUALIZACJI

ALL RANDOM DEATHMATCH

Oto walka na śmierć i życie z ciągle ewoluującym składem! Każdy z graczy zaczyna mecz z losowym bohaterem i otrzymuje nowego bohatera po każdej śmierci. Na nic jednak oczekiwanie na ulubioną postać - drużyny mogą stracić ich tylko 40, po czym ich postacie przestaną się odradzać. Kiedy drużyna straci 40 bohaterów albo padnie ich starożytny, mecz się kończy. Gotowi na walkę z czymś, czego nie można przewidzieć?

GALERIA TRIUMFÓW

Przedstawiamy galerię triumfów! Od teraz, kiedy dokonasz pewnych wyczynów lub osiągnięć w Dota 2, otrzymasz trofeum, które pokazane będzie w twoim profilu Dota. Wygrałeś w lidze marzeń? Dostajesz trofeum. Ukończyłeś wyzwanie dziesięciu bohaterów z Kompendium International? Dostajesz trofeum. To oczywiście nie wszystko. Jest kilka trofeów gotowych do zdobycia, a już przygotowujemy więcej!

WYZWANIE WSZYSTKICH BOHATERÓW

Czy masz umiejętności potrzebne do zwycięstwa każdym bohaterem? Udowodnij to! Otwórz swój profil Dota, aby rozpocząć wyzwanie wszystkich bohatrów. Przydzielony ci zostanie losowy wojownik i rozpoczniesz drogę do zwycięstwa. Zapewnij sobie chwałę, a potem przejdź do następnego. Każde wyzwanie bohaterów pokazuje średnią liczbę meczy, jaką zajęła graczom na świecie wygrana danym bohaterem i do ukończenia wyzwania wszystkich bohaterów, więc będzie wiadomo jak ci poszło. Ukończ wyzwanie wszystkich bohaterów i zdobądź nowe trofeum, którym możesz się pochwalić w swojej galerii.

AKT. KOMPENDIUM

WYŁĄCZNIE DLA POSIADACZY KOMPENDIUM THE INTERNATIONAL 2014

OKRZYK PEWNEGO ZWYCIĘSTWA

Gra jeszcze się nie rozpoczęła, a zwycięstwo już wydaje się pewne. Wyposaż okrzyk pewnego zwycięstwa w miejscu na przedmiot akcji w sekcji przedmiotów globalnych wyposażenia i, przed trąbą startową oznaczającą początek walki, ogłoś całemu światu, że ten mecz masz w kieszeni. Jeśli twoje przewidywania okażą się prawidłowe i wyjdziesz z meczu zwycięsko, zdobędziesz punkt do klejnotu przewidzianych zwycięstw. Jeśli ci się nie powiedzie, zresetuje się do zera. Wystarczająca liczba poprawnych typowań zapewni ci nowe trofeum w galerii.

ZEZ I ŚMIECH
DRWINA DLA TECHIESÓW

Jedną rzeczą jest stanąć twarzą w twarz z wrogiem, za to zupełnie inną z Techies. Posiadacze tegorocznego Kompendium International otrzymają specjalną drwinę dla tej kłopotliwej trójki. Po wyposażeniu drwiny od śmiechu w twarz wrogom dzieli cię naciśnięcie guzika. Chcesz im jeszcze bardziej dopiec? Za każdym razem, gdy kogoś zabijesz, dostaną specjalny widok na chichoczące twarze Techies.

CHWAŁA BITWY
KOMUNIKAT ZABÓJSTW

Wrogowie uciekają, gdy jeden, dwóch, trzech bohaterów pada u twoich stóp. Potrójne zabójstwo! Każdy, kto zakupił tegoroczne Kompendium International, będzie mógł cieszyć się nowym banerem wielobójstw, świętując swoje najbardziej zabójcze zagrania. Wyposaż Baner Zabójstw Bitewnej Chwały w miejscu na niestandardowy baner zabójstw sekcji przedmiotów globalnych twojego wyposażenia i obserwuj, jak ekran lśni, kiedy wywalczasz sobie drogę do Szału!

PAKIET MUZYKI: INTERNATIONAL 2014

Słyszenie odpowiedniej muzyki w odpowiednim momencie może często zmienić bieg walki. Posiadacze tegorocznego Kompendium International będą mieli dostęp do nowej, niesamowitej muzyki skomponowanej przez nagradzanego artystę Chance'a Thomasa. Po wyposażeniu pakietu muzyki The International 2014 w miejscu na muzykę sekcji globalnej twojego wyposażenia możesz już ruszać w stronę wspaniałych bitew!

Aby zajrzeć za kulisy tworzenia pakietu muzyki The International 2014, obejrzyj to wideo

INNE ZMIANY

OGÓLNE

 • Usunięto oczekiwanie na widzów w prywatnej poczekalni

SPOŁECZNOŚĆ

 • Zwiększono częstotliwość kolejki niskiego priorytetu dla graczy, którzy otrzymali dużą liczbę zgłoszeń

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

 • Dodano wiele nowych wskazówek na ekranie ładowania
 • Naprawiono i poprawiono kilka błędów w przypisach i opisach umiejętności.
 • Kliknięcie z wciśniętym klawiszem Alt na przedmiot w ekwipunku wrogiego bohatera poinformuje twoich sojuszników o tym, że przeciwnik ma ten przedmiot
 • Kliknięcie z wciśniętym klawiszem Alt na przycisku wykupienia poinformuje twoich sojuszników o twoim obecnym statusie wykupienia
 • Przedmioty mogą być teraz upuszczone ze schowka podczas śmierci
 • Naprawiono w powtórkach przejście pomiędzy scenami najciekawszych momentów, które czasem się blokowały na ekranie
 • Naprawiono błąd w interfejsie trenera, gdy okno pomocy czasami nakładało się z okienkiem wyboru studenta, sprawiając, że stawało się niemożliwe do użycia

PRZEDMIOTY

 • Gracze nie mogą już upuszczać ani podnosić niedzielonych przedmiotów innych graczy z kuriera
 • Gracze nie mogą już trzymać niedzielonych przedmiotów innych graczy w swoim schowku
 • Przedmioty bohaterów, którzy się rozłączyli, ale jeszcze nie opuścili gry i są sterowani przez innych graczy, nie mogą być upuszczone z ich ekwipunku
 • Naprawiono problem, gdy podniesienie przedmiotu innego gracza uruchamiało połączenie się przedmiotów, używając przedmiotów ze schowka właściciela danego przedmiotu. Jeśli przedmiot należał do gracza z drużyny przeciwnej, spowodowałoby to połączenie się i kradzież całego przedmiotu.

TRYB 1V1

 • Wieże na bocznych ścieżkach są teraz zawsze nietykalne

BOTY

 • Dodano nowego bota SI dla Rikiego
 • Dodano nowego bota SI dla Pudge'a
 • Dodano nowego bota SI dla Axe'a
 • Boty w grach solo z botami będą nosić założone przez ciebie przedmioty ozdobne

WARSZTAT

 • Zwiększono rozmiar podglądu importera
 • Dodano system edycji załączonych punktów cząsteczkowych przy procesie zgłaszania pewnych przedmiotów do noszenia (np. łuk Drow Ranger)
 • Naprawiono błąd, gdy podstrony modelu nie wracały z powrotem do pierwszej strony po otwarciu model, który potrzebował tylko pierwszej strony
 • Naprawiono listę załączników, która nie była inicjowana prawidłowo, co prowadziło do tego, że domyślne zaznaczenie było puste
 • Naprawiono błąd, gdy oświetlenie w podglądzie przyciemniało się, gdy edytor portretu został otwarty
 • Zaktualizowano tekst, żeby skonkretyzować to, iż modele składają się z trójkątów, a nie wielokątów

NARZĘDZIA KOMPENDIUM

 • Dodano kilka nowych właściwości dla kompendiów z trzeciej ręki. Dokumentacja dostępna pod https://developer.valvesoftware.com/wiki/Dota2_Compendium_Scriptfiles
 • Naprawiono test_local_compendium, które nie przetwarzało obrazów w taki sam sposób, jak przy ścieżce zapisu, co powodowało subtelne różnice w niektórych przypadkach.
 • Naprawiono elementy wideo kompendium, które nie działały, gdy nie używano elementów ze wzorcowego kompendium.