ДОЧЕКАЛИСЯ!

Dota 2 поповнилася персонажами з найвибуховішими характерами за її історію: гоблінами-підривниками Goblin Techies. Віднині будь-яка стежина в лісі, шлях для втечі чи табір нейтралів може виявитися підступною пасткою. Звісно, якщо ваші вороги пересуваються обережно (чи мають при собі Самоцвіт істинного зору або поліпшений Некрономікон), то можуть уникнути ретельно розставлених мін, стазисних пасток чи бомб з дистанційним керуванням. Але навіть якщо вони таки зустрінуться з вічно регочучою трійцею віч-на-віч, то хай ще спробують витримати самопідрив смертників. Коли поряд блукають гобліни-підривники, безпечних місць немає!

LAND MINESНаземні міни — Установлюють невидиму міну, що вибухає при наближенні ворога.

STASIS TRAPСтазисна пастка — Установлюють невидиму пастку, яка при спрацюванні приголомшує всіх ворожих істот навколо.

SUICIDE SQUAD, ATTACK!В атаку, смертники! — Жертвують собою заради вищого блага, завдаючи катастрофічної шкоди ворогам навколо.

REMOTE MINES і FOCUSED DETONATEМіни дистанційної дії і Точкова детонація — Установлюють невидиму міну в необхідних місцях, а при нагоді підривають кожну точковою детонацією.

THE SWINE OF THE SUNKEN GALLEY

- ТАЄМНИЙ НАБІР ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ TECHIES -
Придбайте до 30 вересня, аби отримати цей набір в якості «З ЛЕГЕНД»

Підприємство «Знесення та підривні роботи» з гордістю представляє своє новітнє озброєння — «Свиноту», найпотужнішу гармату в світі. Під час першого пострілу вона розірвала на частини галеру, на якій стояла, і вилетіла на берег. Через кілька днів її знайшли глибоко в скелі прямо під майстернею, де її було створено.

Повний набір з 5 предметів
Ефекти з відтінком призматичного самоцвіту
Особливі значки здібностей і героя
Особливий знак «Мінне поле»
Особливий портрет
Самоцвіти з карбуванням для всіх 4 здібностей
Нестандартні анімації, ефекти та звуки
Жертви міни бачать міні-кепкування
Заставка «Swine Sappers»
Анімований смайл для чату

ЯЩИК З ВИБУХІВКОЮ

Вибухове тріо дикторів, прив’язаний до ракети кур’єр у костюмі жаденяти, а ще вкритий вибухівкою стиль інтерфейсу. Що в них є спільного? Усе це знаходиться у ящику з вибухівкою Techies' Bombastic Box! Зазирніть всередину, аби знайти в ньому нових дикторів Techies, а також шаленого кур’єра Nilbog the Mad і стиль інтерфейсу «Detonation».

НОВЕ В ЦЬОМУ ОНОВЛЕННІ

ALL RANDOM DEATHMATCH

Це битва до смерті з підбором героїв, що постійно змінюється! Кожний гравець починає матч з довільним героєм, а після його смерті отримує нового. Але не чекайте, доки отримаєте свого улюбленця: обидві команди можуть втратити лише по 40 героїв, після чого герої перестануть відроджуватися. Якщо команда втратить усіх 40 своїх героїв, то її Древній впаде, а матч скінчиться. Готові битися чимось, про що не маєте гадки?

ГАЛЕРЕЯ ТРІУМФУ

Представляємо галерею тріумфу! Тепер як тільки ви виконаєте деякі завдання чи певні подвиги у Dota 2, то будете нагороджені трофеєм, яким можете похизуватися у своєму профілі Dota. Покорили всіх суперників у фентезі-лізі Dota? Ось вам трофей. Впоралися із завданням «10 героїв» у Компендіумі The International? Ось вам ще трофей. Але, звісно, це зовсім не повний перелік. Уже зараз ви можете заробити кілька трофеїв, а далі їх буде ще більше!

ЗАВДАННЯ «УСІ ГЕРОЇ»

Чи здатні ви виграти по одному матчу кожним героєм? Доведіть це! Відкрийте свій профіль у грі, аби розпочати завдання «Усі герої» і отримати випадкового героя, з якого почнеться ваш шлях до перемоги. Добийтеся славетної перемоги, а після цього перейдіть до наступного. Кожне геройське завдання покаже вам, скільки в середньому знадобилося спроб усім гравцям у світі, аби перемогти певним героєм, а також повністю виконати завдання «Усі герої». Таким чином ви можете порівняти свої вміння. Впорайтеся із завданням «Усі герої», аби здобути новий трофей для показу у вашій галереї.

ОНОВЛЕННЯ КОМПЕНДІУМУ

ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ВЛАСНИКІВ КОМПЕНДІУМУ THE INTERNATIONAL 2014

ВИГУК «ВІЩУЮ ПЕРЕМОГУ»

Гра ще не почалась, але перемога здається певною. Помістіть вигук «Віщую перемогу» в ланку дії у категорії «Загальні предмети» вашого спорядження, і перед тим як пролунає сурма та почнеться битва, скажіть усьому світу, що ця гра вже у вас в кишені. Якщо прогноз вірний і перемогу отримали ви, самоцвіт віщування отримає одне очко. Якщо ж ви помилитеся, він обнулиться. Прогнозуйте вдало, аби заробити досить очок, і ви знайдете у своїй галереї новий трофей.

КЕПКУВАННЯ ДЛЯ TECHIES
РЖУНЕЗДУЖУ

Натрапити на ворога — це одна річ. І геть інша — це зустрітися з Techies. Якщо ви придбали цьогорічний Компендіум The International, то будете наділені особливим кепкуванням для лиховісної трійці. Якщо його споряджено, ви зможете глузувати з ворогів лише натиском однісінької клавіші. Простого глузування недостатньо? При кожному вбивстві ворогів їм відкриється особистий вид на залиті реготанням гоблінські обличчя.

БАНЕР УБИВСТВ
БОЙОВОЇ СЛАВИ

Ворог поспішно відступає в той час, як один-два-три герої гинуть перед вами. Потрійне вбивство! Власники цьогорічного Компендіуму The International зможуть отримати насолоду від нового виду ефектів для банера серій вбивств, який відзначатиме їхні найкривавіші вчинки. Додайте Банер вбивств бойової слави до ланки «Власний банер вбивств» у загальних предметах своєї зброярні, а згодом спостерігайте спалахи на екрані на своєму шляху до ШАЛЕНСТВА!

МУЗИЧНА ЗБІРКА THE INTERNATIONAL 2014

Хід битви може змінитися навіть завдяки правильній мелодії у потрібну мить. Власники цьогорічного Компендіуму The International отримають доступ до нової епічної музики за авторством відзначеного нагородами композитора Ченса Томаса. Щойно ви додасте Музику The International 2014 до ланки «Музика» у загальних предметах своєї зброярні, то будете повністю готові рушити у видатну битву!

Аби побачити процес створення музичної збірки The International 2014, перегляньте це відео

ІНШІ ЗМІНИ

ЗАГАЛЬНІ

 • Прибрано очікування глядачів у приватних лобі

СПІЛЬНОТА

 • Підвищено частоту потрапляння до карної черги для гравців з великою кількістю скарг на них

КОРИСТУВАЦЬКИЙ ІНТЕРФЕЙС

 • Додано чимало нових порад при завантаженні гри
 • Виправлені та уточнені деякі підказки й описи
 • Alt+ЛКМ на предметі у ворожому інвентарі сповістить ваших союзників про власника цього предмета
 • Alt+ЛКМ на кнопці викупу або індикаторі золота сповістить ваших союзників про стан викупу героя
 • Предмети тепер можна викидати зі сховку навіть після смерті
 • Виправлено залишання графічного матеріалу на екрані під час переходу на показ повтору
 • Виправлена помилка в інтерфейсі тренера, при якій якщо текст підказки загороджував прапорці учнів, їх не можна було виставляти

ПРЕДМЕТИ

 • Гравцям більше не можна викидати чи забирати з кур’єра особисті предмети інших гравців
 • Гравцям більше не можна класти до сховку особисті предмети інших гравців
 • Предмети гравців, що відключилися, але ще не покинули матч, більше не можна забирати з їхніх інвентарів
 • Виправлено випадок, коли підбирання предмета іншого гравця могло призвести до поєднування з предметами зі сховку власника. Якщо предмет був у власності ворожого гравця, таким чином можна було з’єднати та вкрасти повністю зібраний предмет.

РЕЖИМ «1-на-1»

 • Бічні вежі тепер завжди невразливі

БОТИ

 • Додано новий штучний інтелект для бота Riki
 • Додано новий штучний інтелект для бота Pudge
 • Додано новий штучний інтелект для бота Axe
 • Боти в самітній грі носитимуть споряджені вами предмети

МАЙСТЕРНЯ

 • Збільшено розмір вікна попереднього перегляду при імпорті
 • Додано редактор точки приєднання системи часток, як частину процесу подання предметів для деяких героїв (наприклад, лук для Drow Ranger)
 • Виправлена помилка, коли сторінки субмоделей не відправляли назад на першу, коли відкривалася модель, що потребувала лише одної сторінки
 • Виправлена хибна ініціалізація переліку прикріплень, через що стандартним варіантом обиралося ніщо
 • Виправлена помилка, за якої освітлення попереднього перегляду темнішало при відкритті редактора портрета
 • Уточнено текст стосовно того, що бюджет моделі вираховується в трикутниках, а не в багатокутниках

COMPENDIUM TOOLS

 • Декілька нових функцій для сторонніх компендіумів. Детальний опис на https://developer.valvesoftware.com/wiki/Dota2_Compendium_Scriptfiles
 • Виправлено test_local_compendium, яка не прекешувала зображення таким же чином, що й при завантаженні, через що у деяких випадках були неістотні відмінності у зображенні.
 • Виправлені відеоелементи компендіуму, які не працювали належним чином, якщо не використовували застарілий шлях до елемента.