NİHAYET,

Dota 2 herkesin bildiği en patlayıcı kişiliklerini karşılıyor: Techies. Artık her orman patikası, kaçış yolu ve yaratık kampı en şeytani tuzağınıza haline gelebilir. Tabii ki eğer düşmanınız hafif adım atıyorsa (veya Gem of True Sight'a sahip veya Necronomicon'larını yükseltmişlerse) iyi yerleştirdiğiniz mayınlarınızdan, yavaşlatma tuzaklarınızdan kaçınabilir ve gizlenmiş vaziyetteki uzaktan patlatılan patlayıcılarınızın yanından geçip gidebilir. Ancak düşmanınız en nihayetinde bu kıkırdayan üçlü ile yüz yüze geldiğinde bile hâlâ intihar patlamanız ile baş etmesi gerekecek. Techies'ler etraftayken hiçbir yer güvenli değil!

KARA MAYINI – Düşman yanına yaklaşınca otomatik olarak patlayan görünmez bir bomda yerleştir.

STASIS TUZAĞI – Düşmanlarınızı sersemletmek için gizli bir tuzak kurun.

İNTİHAR EKİBİ, SALDIR! – Çoğunluğun iyiliği için kendini yakındaki düşmanlara büyük zarar vererek feda et.

UZAKTAN MAYINLAR ve ODAKLI PATLATMA – Gizlice stratejik yerlere uzaktan kumandalı patlayıcılar yerleştir, sonra patlatmak için Focused Detonate'ı kullan.

BATIK KADIRGA DOMUZU

- TECHIES İÇİN GİZEMLİ EŞYA SETİ -
Bu sette 'ENGİN' kaliteye sahip olmak için 30 Eylül'den önce satın alın

Techies Demolitions son işlerini gururla sunar: Swine, tasarlanmış en güçlü top. Ancak eve doğru yolculuk eden bir kadırgadaki ilk kullanımında ortaya çıkan müthiş patlama gemiyi paramparça ederken topun kendisini de karaya doğru geri fırlattı. Top, günler sonra yaratıcılarının atölyesinin hemen altında bulunan kayalıklara derin bir şekilde gömülmüş olarak bulundu.

Tam 5-Parça Eşya Seti
Prismatic Gem tarafından renklendirilmiş Efektler
Özel Kahraman, Mini Harita ve Büyü Simgeleri
Özel Mayın Tarlası Simgesi
Özel Portre
Tüm yetenekleri için yazılı taşlar
Özel animasyonlar, efektler ve sesler
Mayınlar tarafından ölenler Alay görür
Swine Sappers Yüklenme Ekranı
Animasyonlu Sohbet İfadesi

TECHIES'İN BOMBA KUTUSU

Dinamit gibi patlayıcı üçlü yorumcular, roketle bağlanmış greevil kostümü içinde br bir kurye ve patlayıcılarla kaplı bir gösterge. Bunların ne ortak özelliği var? Bunların hepsi Techies'lerin Bombastik Kutusunun bir parçası! Techies'lerin Bombastik Kutusunun içine bir göz attığınızda yeni bir Techies Spikeri ve Deli Nilbog Kuryesi ile beraber İnfilak Göstergesini de bulacaksınız.

BU GÜNCELLEMEDE YENİ

TÜMÜ RASTGELE ÖLÜM MAÇI

Sürekli gelişen dizilimlerle bu ölümüne bir savaş! Her oyuncu maça rastgele bir kahramanla başlar ve öldüğü her defasında yeni bir kahraman ile devam eder. Ancak favori dövüşçünüzün denk gelmesini beklemeyin: her takımdaki oyuncu kalıcı olarak ölmeden önce sadece 40 tane kahramanını kaybedebilir. Eğer bir takım bütün bu 40 kahramanı veya Kadim Kalelerini kaybederse maç sona erer. Tahmin edemeyeceğiniz şeyle savaşmaya hazır mısınız?

BAŞARIMLAR GALERİSİ

Zaferler Galerisini sunuyoruz! Arık Dota 2'de çeşitli yiğitlikler yaptıktan veya mücadeleleri tamamladıktan sonra Dota profilinizde herkese gösterebileceğiniz bir kupa ile ödüllendirileceksiniz. Fantasy Dota Ligini başarıyla mı bitirdiniz? Bir kupa kazanırsınız. The International Dergisindeki On Kahraman Mücadelesini mi tamamladınız? Bir kupa kazanırsınız. Kazanılmaya hazır birkaç kupa var ve dahası da yolda!

BÜTÜN KAHRAMANLAR MÜCADELESİ

Her ne olursa olsun her kahramanla bir maç kazanabilir misin? Kanıtla o zaman! Dota profilini aç, Bütün Kahramanlar Mücadelesine başla ve rastgele atanmış bir kahramanı zafer yolunda ilerlet. Şöhret elde et ve bir sonrakine ilerle. Her kahraman mücadelesi o kahraman ile kazanmak için dünya çapındaki bütün oyuncuların ortalama olarak ne kadar deneme yaptıklarını ve tamamlanmış bütün Kahraman Mücadelelerini gösterir böylelikle ne kadar uğraşacağını bilirsin. Bütün Kahramanlar Mücadelesini tamamla ve Galerinden sergileyeceğin yeni bir kupa kazan.

DERGİ GÜNCELLEMESİ

THE INTERNATIONAL DERGİ 2014 SAHİPLERİNE ÖZEL

EMİN ZAFER HAYKIRIŞI

Oyun daha başlamadı ama zafer zaten kesin gibi gözüküyor. Cephaneliğindeki, Emin Zafer Haykırışı eşyasını Eylem Eşyaları kısmına kuşan ve savaş borusundan önce bütün dünyaya bu maçın çantada keklik olduğunu söyle.Eğer tahminin doğruysa, savaşı kazanırsan, Zafer Tahmini taşın için 1 puan kazanacaksın. Eğer yanılırsan, taşın değeri sıfırlanır. Doğru tahminde bulunarak puan kazan ve Galerinde yeni bir kupa bul.

SQUINT AND LAUGH
TECHIES İÇİN ALAY HAREKETİ

Bir düşmanla yüzleşmek başka bir şey. Techies ile yüzleşmek ise bambaşka bir şey. Eğer The International için bu senenin Dergisi satın aldıysanız bu belalı üçlüye ait özel bir alaya sahip olacaksınız. Kuşandıktan sonra düşmanlarınıza gülmek için tek yapmanız gereken şey bir tuşa basmak. Düşmanlarınızla daha fazla mı dalga geçmek istiyorsunuz? Her defasında bir düşmanı öldürdüğünüzde, düşmanınız Techies'lerin kıkırdayan suratlarını görecek.

SAVAŞ GÖRKEMİ
LEŞ PANKARTI

Bir, iki, üç kahraman önünüzde yığılırken düşman kaçıyor. Üç Leş! The International için bu senenin Dergisini alanlar, en ölümcül oyunlarını kutlayacak olan yeni bir tür çoklu leş pankartının tadını çıkaracaklar. Yeni Savaş Şanı Leş Pankartını, Ekipmanınızın Genel Eşyalar kısmındaki Özel Leş Pankartı yuvasına yerleştirin ve Katliama doğru savaşırken ekranınızın parladığını görün.

THE INTERNATIONAL 2014 MÜZİK PAKETİ

Doğru şarkıyı doğru bir anda duymak genellikle savaşın gidişatını değiştirebilir. The International için bu senenin Dergisine sahip olanlar, ödüllü sanatçı Chance Thomas tarafından bestelenmiş yeni efsanevi müziklere erişebilecekler. The International 2014 Müzik Paketini, Ekipmanlarınızdan Genel Eşyalar kısmında yer alan Müzik yuvanıza yerleştirin ve artık siz de muhteşem savaşlara hazırsınız!

The International 2014 Müzik Paketinin yapılışının arka planlarına göz atmak için, bu videoyu izleyin

EK DEĞİŞİKLİKLER

GENEL

 • Özel lobilerde izleyicileri bekleme özelliği kaldırıldı

TOPLULUK

 • Raporlanma sayısı yüksek olan oyuncuların düşük öncelikli sırayla cezalandırılma oranı artırıldı

KULLANICI ARAYÜZÜ

 • Birçok yeni yükleme ekranı ipucu eklendi
 • Çeşitli araç ipuçları ve yetenek açıklamaları düzeltildi ve ayarlandı
 • Rakip kahramanın envanterindeki bir eşyaya Alt-tıklamak artık takım arkadaşlarınızı rakibin o eşyaya sahip olduğuna dair bilgilendiriyor
 • Anında canlanma tuşuna ya da altın göstergesine Alt-tıklamak takımınızı anında canlanma durumunuz hakkında bilgilendirecek
 • Eşyalar artık ölüyken de zuladan atılabilir
 • Önemli anlardaki grafik geçişi döngüsünün bazı durumlarda takılı kalması düzeltildi
 • Koç arayüzünde yardım metinlerinin öğrenci işaret kutucuklarının üzerine gelerek onları kullanılamaz hale getirdiği hata düzeltildi

EŞYALAR

 • Oyuncular artık bir başka oyuncunun paylaşılamaz eşyalarını kuryeden alamaz veya atamaz
 • Oyuncular artık bir başka oyuncunun paylaşılamaz eşyalarını kendi zulalarında saklayamaz
 • Oyundan bağlantısı kesilmiş fakat henüz oyunu terk etmemiş oyuncular tarafından kontrol edilen kahramanların eşyaları artık envanterden atılamaz
 • Bir başka oyuncunun sahip olduğu eşya yerden alındığında, eşyaya sahip olan oyuncunun zulasındaki eşyaları kullanarak eşya birleşimini tetikleyen durum düzeltildi. Eğer eşya bir rakip oyuncuya aitse, bu durum tüm eşyaları birleştirerek eşyanın tamamen çalınmasına sebep oluyordu.

1V1 MODU

 • Yan kulvar kuleleri artık her zaman Hasar Verilemez durumda

BOTLAR

 • Riki için yeni Bot Yapay Zekası eklendi
 • Pudge için yeni Bot Yapay Zekası eklendi
 • Axe için yeni Bot Yapay Zekası eklendi
 • Solo bot maçlarındaki botlar kuşanılmış kozmetik eşyalarınızı giyecek

ATÖLYE

 • Aktarıcı ön izleme boyutu artırıldı
 • Belirli giyilebilir eşyalar için parçacık eklenti noktası düzenlemesi gönderim işleminin bir parçası olarak eklendi (Drow Ranger'ın yayı gibi)
 • Sadece ilk sayfaya ihtiyaç duyan bir model açıldığında alt model sayfalarının ilk sayfaya değiştirilememesine sebep olan hata düzeltildi
 • Mevcut seçimin boş kalmasına sebep olan eklenti listesinin düzgün başlatılamaması sorunu düzeltildi
 • Portre düzenleyicisi açıldıktan sonra ön izlemedeki ışıklandırmanın kararmasına sebep olan hata düzeltildi
 • Model kapasitelerinin çokgen değil, üçgen şeklinde olduğunu daha iyi açıklamak için ilgili metin güncellendi

DERGİ ARAÇLARI

 • Üçüncü Şahıs dergiler için birçok yeni özellik. Makale linki: https://developer.valvesoftware.com/wiki/Dota2_Compendium_Scriptfiles
 • Bazı durumlarda çözümü zor değişikliklere sebep olan test_local_compendium dosyasının görselleri indirme dizininde olduğu gibi önbelleğe almaması düzeltildi.
 • Dergi video öğelerinin eski tip öğe dizinini kullanmadığı durumlarda çalışmaması düzeltildi.