Uspořádejte komorní zápasy pro vás a devět vašich nejbližších přátel. Nově totiž můžete vytvořit místní lobby, proměnit váš počítač v hostitele a užít si strhující zápas hry Dota 2 na vaší domácí síti nebo v internetové kavárně.
Sestavte tým, zvolte kapitána a postavte se vašim soupeřům s pečlivě vybranými hrdiny z náhodně rozlosovaného výběru omezeného na 24 hrdinů. Oba týmy se střídají v banování dvou ze všech dostupných hrdinů a ve vybírání hrdinů schopných zatopit druhému týmu. Jakmile je sestava dokončena, může začít nelítostný souboj!
Váš batoh je nyní vaší zbrojnicí! Při hledání vzácných kurýrů se už nikdy neztratíte v hromadách zbraní a hlasatelů. Vytvořte si filtry a prohlížejte si vaší výzbroj dle typu, kvality, vzácnosti a mnoha dalších kritérií.
Jízlivé vtipy GlaDOS ze hry Portal se konečně dostaly i do hry Dota 2, a to díky novému balíčku hlasatelů! Sarkastická umělá inteligence už se nemůže dočkat, až vám nepřátelé zničí věž nebo kasárny. Balíček obsahuje také nové wardy Aperture Science Wardcore a vzhled ukazatelů Portal. Tyto předměty lze získat pouze zakoupením balíčku Portal.
Jaké zázraky se ukrývají uvnitř? Odemkněte truhly s obsahem vytvořeným nadanými umělci z komunity hry. Objevte výtvory od mistrů z webu Polycount. Nasaďte si nová brnění, nové masky, do rukou vezměte nové meče a do obchodu pošlete nové kurýry. A to zdaleka není vše!
Hra
Uživatelské rozhraní
Komunita
Ekonomika
Technické
Vizuální
Zvuk
Buildy hrdinů
Místní hra
Kapitánský výběr
Workshop
Mac/Linux