Od teraz możesz walczyć z dziewięcioma znajomymi w jednym miejscu, tworząc lokalną poczekalnię na swoim komputerze i hostując cały mecz w swoim domu lub kawiarence internetowej.
Zbierz drużynę, wybierz kapitana i zmierz się z przeciwnikami w nowym trybie gry, w którym kapitan wybiera bohaterów dla swojej drużyny z wylosowanej puli 24 postaci. Drużyny wykluczają i wybierają bohaterów, dynamicznie dostosowując się do wyborów przeciwnika, jeszcze zanim gra rozpocznie się na dobre.
Od teraz plecak jest zbrojownią! Nigdy więcej przeszukiwania stosów oręża wymieszanego z komentatorami, gdy chcesz tylko znaleźć swoich rzadkich kurierów. Twórz własne filtry i pokazuj tylko przedmioty wybranego rodzaju, jakości, rzadkości i nie tylko.
Złośliwa, acz genialna GLaDOS z Portala w końcu trafiła do Dota 2! Ta sarkastyczna S.I. nie omieszka z radością powiadomić cię o utracie koszar lub wieży. W zestawie znajdziesz też nowe, ekskluzywne dla niego przedmioty: Rdzenie Wardów od Aperture Science, a także tematyczną skórkę HUD.
Cóż za cudeńka znajdują się w środku? Zdobądź nowe przedmioty od artystów ze społeczności i odkryj najnowsze dzieła z Polycount. Nowe pancerze, nowe uzbrojenie, nowa maska, nowe fryzury, nowi kurierzy i wiele innych nowych rzeczy!
Gameplay
UI
Community
Economy
Technical
Visual
Audio
Hero Builds
Local Play
Captains Draft
Workshop
Mac/Linux