Влаштуйте хорошу бійку зі своїми найближчими дев'ятьма друзями. Тепер ви зможете створювати ігрове лобі і використовувати свій комп'ютер в якості хоста для повноцінного раунду в Dota 2 через локальну мережу будинку або інтернет-кафе.
Зберіть команду, призначте капітана і поміряйтесь розумом з противниками, намагаючись підібрати найкращий склад групи на базі обраного випадковим чином пулу з двадцяти чотирьох героїв. Команди зможуть по черзі забанити двох героїв, одночасно вибираючи і контр-вибираючи героїв перед тим, як кинутися в бій.
Ваш рюкзак віднині стає арсеналом! Вам більше не доведеться перебирати купу зброї і коментаторів, перш ніж ви зможете дістатися до своїх рідкісних кур’єрів. Створюйте фільтри та сортуйте арсенал за типом предметів, якістю, рідкісністю тощо.
Гостра на язик GLaDOS з гри Portal нарешті дісталася до Dota 2 як коментатор. Штучний інтелект буде щасливий поглумитися над вами в момент знищення ваших веж і казарм. У набір додатково входять варди з модулів Aperture Science, а також стиль інтерфейсу Portal. І те, й інше доступно тільки при купівлі набору Portal.
Що за скарби знаходяться всередині? Відкрийте нові творіння художників спільноти. Знайдіть дизайни від майстрів Polycount. Дістаньте нові маски, нову зброю, нові зачіски, нових кур'єрів і т.п.
Ігровий процес
Інтерфейс
Спільнота
Економіка
Технічні зміни
Візуальні зміни
Звук
Збірки героїв
Локальна гра
Captains Draft
Майстерня
Mac/Linux