DEN
1
>
FROSTIVUS SE BLÍŽÍ!
FROSTIVUS JE KONEČNĚ TADY
Jelikož minulý rok byly oslavy zrušeny (raději o tom nebudeme mluvit), můžete si být jisti, že letošnímu Frostivusu se dostane dvojnásobné péče a bude dvakrát tak klidný.
OSLAVTE PŘÍJEMNOU NOC!
Za nejdelší noci roku přichází čas tvoření darů od srdce! Je čas nasbírat zimní bobule, nalámat pěkné jedlové větvičky a splést z nich upomínky pro rodinu a přátele. Nechte se uspat vůní vařícího punče a jistotou toho, že duchové Frostivu se domlouvají, aby Vám splnili ty nejdivočejší sny o míru a přátelství!
V TOMTO ČASE DÁVÁNÍ
přichází čas na tradiční Frostivuské příměří. Radianti a Direové se sejdou, hrají hry a vyměňují si dary. Jen zkuste najít seznam přání spoluhráčů, ať už ctěných přátel, nebo věčných nepřátel, a zahrajte si na Tajemného Frostuse, přinášejícího jim něco, co ani sami neví, že by mohli potřebovat.
Anti-Mage by si třeba přál knihu Začínáme s kouzly! Ancient Apparition by zajisté využil elektrickou dečku pro zahřátí svých ztuhlých kolenou! A Lifestealer by jistě dal vše za to, aby mohl mít nového pána! Ať už si vyberete jakýkoli způsob k oslavení těchto svátků, hlavní je si u toho odpočinout. Není se čeho bát, není třeba dělat vůbec nic. Nic se totiž nemůže pokazit.