ДЕНЬ
1
>
МОРОЗДВО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!
НАРЕШТІ МОРОЗДВО
Оскільки минулого року святкування було скасовано (про що краще не говорити), будьте певні, що цьогорічне Мороздво буде вдвічі дбайливішим і спокійнішим.
ВІДСВЯТКУЙТЕ ДУХ-ВЕЧІР!
Найдовша ніч року — це час для плетіння біля домашнього вогнища! Збирайте яскраві зимові ягоди та гілочки ялинки і сплітайте з них сувеніри для родини та друзів. Дрімайте під запах гарячого масла, впевнені, що духи Мороздвяного вечора збираються здійснити ваші найсміливіші мрії про дружбу та мир!
У ЦЕЙ СЕЗОН ДАРУНКІВ,
приходить традиційне Мороздвяне перемир’я. Сяйво і Пітьма можуть збиратися разом для ігор та обмінюватися подарунками. Знайдіть Мороздвяний список бажаного вашого найкращого друга чи підступного ворога і станьте для нього Скрадливим Морозом, котрий подарує їм те, чого вони не очікують.
Можливо, Antimage бажає отримати набір мага-початківця! Як щодо електричної ковдри, аби зігріти коліна Ancient Apparition? Чи може Lifestealer хоче знайти собі нового господаря! Як би ви не обрали відзначати це свято, головне — це відпочинок. Немає про що турбуватися, не потрібно нічого робити. І ніщо не піде шкереберть.