GÜN
1
>
FROSTIVUS GELİYOR!
SONUNDA, FROSTIVUS
Geçen seneki kutlamanın iptal edilmesinden dolayı (bu konuda ne kadar az konuşursak o kadar iyi), bu senenin Frostivus'unun iki kat şefkatli ve huzurlu geçeceğinden emin olabilirsiniz.
ÇELENK GECESİNİ KUTLAYIN!
Yılın en uzun gecesi sevgiyle örme zamanıdır! Parlak kış böğürtlenleri ve köknar ağacı çıraları toplayarak bunları aileniz ve dostlarınız için tatlı anılara dönüştürün. Frostivus Arifesi'nin perileri en çılgın barış ve dostluk hayallerinizi gerçekleştirmek için birlik olmuşken, bırakın kaynamakta olan romun kokusuyla içiniz geçsin.
BU ŞÜKRAN MEVSİMİNDE,
geleneksel Frostivus ateşkesi yürürlükte. Radiant ve Dire oyunlar oynayabilir ve birbirlerine hediyeler alıp verebilirler. Değerli bir dostunuzun ya da asabi bir düşmanınızın Frostivus istek listesini bulun ve Gizli Frostivus rolüne bürünüp onlara aslında kendilerinin bile istediklerini bilmedikleri hediyeler dağıtın.
Kim bilir, belki Anti-Mage 'Yeni Başlayanlar için Büyü' kitabını istiyordur! Peki ya Ancient Apparition'ın kıçını ısıtmak için elektrikli bir battaniyeye ne demeli? Belki Lifestealer da yeni bir efendisi olsun istiyordur! Bu mevsimi nasıl geçirirseniz geçirin, keyfinize bakın ve rahatlayın. Artık endişelenecek hiçbir şey yok, yapmanız gereken hiçbir şey yok. Hiçbir şey ters gidemez.