DZIEŃ
1
>
IDZIE MROŹNY FESTIWAL!
NARESZCIE MROŹNY FESTIWAL
Ponieważ zeszłoroczne uroczystości odwołano (pomińmy ten incydent milczeniem), możecie być pewni, że ten Mroźny Festiwal będzie dwa razy bardziej filantropijny i sielankowy.
ŚWIĘTUJ NOC WIEŃCA!
Najdłuższa noc w roku to czas wyplatania przy kominku! Zbierz więc jasne zimowe jagody i jedlinę, i upleć z nich podarunki dla rodziny i przyjaciół. Odpłyń w odprężający sen pośród aromatów mroźnofestiwalowych potraw, mając pewność, że duchy tego święta naradzają się już, by zesłać na ciebie twoje najskrytsze sny o pokoju i przyjaźni!
W TEN CZAS OBDAROWYWANIA,
wchodzi w życie tradycyjny mroźnofestiwalowy rozejm. Świetliści i Mroczni mogą się wspólnie bawić i wymieniać podarunki. Znajdź mroźnofestiwalową listę życzeń któregoś z dobrych przyjaciół lub zawziętych wrogów i zostań mroźnofestiwalowym filantropem, obdarowując ich czymś, czego potrzebowali, nawet o tym nie wiedząc.
Być może Anti-Mage chciałby dostać Zestaw Małego Magika? A co powiecie na elektryczny koc, którym Ancient Apparition mógłby ogrzać sobie kolana? Może Lifestealerowi przydałby się nowy pan? Jakkolwiek zdecydujesz spędzić ten czas, tematem przewodnim powinien być odpoczynek. Nie musisz się niczym martwić ani nic robić. Wszystko będzie w najlepszym porządku.