Neštěstí střídá neštěstí! Ó, jak jsme se s přicházející zimou těšili na Frostivus. Ale místo něj jsme dostali Greeviling! Obchody byly vyrabovány, dárky otevřeny a naše drahocenné předměty rozházela po lese horda Greevilů! Co způsobilo tento chaos? Kdo nechal vylíhnout všechna ta Greevilská vejce? Koho máme obvinit z toho, že jsme pohřbeni pod zástupem těch nezbedných skřítků? Co to říkáte? Že si za to můžeme sami?

Že si za to můžeme sami?

         Jsou všude! Všichni loupeživí Greevilové z lesa si užívají naše dárky v jejich odporných doupatech. A nevzdají se jich bez boje! Pokud se chcete postavit těmto divokým Greevilům, vezměte si s sebou svého vlastního, vychovaného Greevila. A když začne jít do tuhého, zapískejte na píšťalku a přivolejte ho! On vás přenese na bezpečné místo (ani my si nejsme jisti, kam) a pustí se do boje svými špinavými drápy!

Greeviling je čas nekonečného krveprolití, kdy Greevilové tropí výtržnosti a sníh je zbarven rudě. Ale i přesto má tato část roku něco do sebe. Každý Greevil, jehož doupě vyplundrujete, vyplivne dárek jak pro přítele, tak pro protivníka! (Dárek doporučujeme očistit, jelikož strávil nějaký čas v chřtánu Greevila.) Možná nedostanete to, o co jste si napsali, ale není právě dávání lepší než dostávání? Vysvětlí to někdo prosím Greevilům?

         Pokud z nějakého důvodu ještě nemáte po krk těch neustále přicházejících potvor, můžete si pořídit nevylíhnutá Greevilská vejce připravená na to být očarována magickými esencemi, které z tvorečků učiní osiny v – tedy hotové zázraky!

         Ačkoli na Frostivus si musíme počkat do příštího roku, i Greeviling můžeme oslavit hromadou dárků. Dota 2 obchod je naplněn novými předměty, které Greevilové nestihli ukrást – například vítěznými předměty ze soutěže Polycount.