Sefalet üzerine sefalet geldi! Soğuk ortalığı sardıkça Frostivus'u nasıl da bekler olduk. Ama onun yerine Greeviling geldi! Dükkânlar yağmalandı, hediyeler yırtılıp açıldı, kıymetli eşyalarımız Greevil'ların korkunç saldırısı sonucu ormana dağıldı! Bu toplu kaosa ne sebep olmuştu? Greevil yumurtalarının hepsini kim çatlatmıştı? Bizi bu haylaz iblislerin akınına maruz bırakan kimi suçlayabilirdik? Söylediğin şey de ne? Bu, bizim kendi hatamız mı?

Bu bizim hatamız mı?

         Her yerdeler! Ormanın her tarafında, hediye kapkaçcısı Greevillar, bizim hediyelerimizle kendi kokuşmuş inlerinde eğleniyorlar. Sadece güç uygulayarak teslim olurlar! Bu yabani Greevillar ile karşı karşıya gelmelisin. Kendi evcil Greevil'ını yanında getirmeyi unutma ve işler zorlaşınca, düdüğünü çalarak Greevil'ının çağır! Seni güvenli bir yere koyacak (tam olarak neresi emin değiliz) ve bu sorunu kendi kirli elleriyle çözecekler!

Io için Greeviling kesintisiz katliam zamanıdır. Greevillar baş kaldırınca bembeyaz karlar kırmızıya bulanıverir. Ancak işin güzel tarafı da var. Hazinesini arakladığınız her vahşi Greevil, arkadaşlarınıza ve hasımlarınıza gönderebileceğiniz hediyeler kusacak (hediyeleri önce bir silseniz iyi olur tabi, Greevil midesinden çıkıyorlar). Belki dilediğiniz hediyeyi alamayabilirsiniz, ancak vermek, almaktan daha tatmin edici değil midir? Birileri şunu Greevillara açıklar mı lütfen!

         Eğer bir sebepten ötürü hastalıklı yaratıklarla işiniz bitmediyse, çatlamamış Greevil yumurtaları çok farklı özlerle aşılanmayı bekliyor! Bu özler onları tam bir baş be... baş tacı yapıyor!

         Frostivus gelecek sene için beklerken, bol hediyeli Greeviling'i kutlamak için harika bir zaman. Dota 2 mağazası, Polycount yarışmasının kazanan eşyalarından tutun, aç gözlü Greevilların erişilemez yeni mucizelerine kadar her türden eşyayla dolup taşıyor.