Ой, біда, біда! Коли стало холодати, ми з нетерпінням очікували на Мороздво. Та навзамін отримали Жаднювання! Усі крамниці розграбовані, подарункові пакунки розірвані, а безцінні предмети розкидані усім лісом. А що всьому виною? Нашестя жаденят! Що спричинило цей хаос? Хто дозволив вилупитися усім цим жаденятським яйцям? Який злий рок звалив на нас орду цих гидких чортенят? Що ви сказали? Це ваша власна помилка?

Ми що, самі в біса винні?

         Та вони всюди! Охочі до подарунків жаденята насолоджуються нашими предметами у своїх лісових лігвах. І навряд чи віддадуть їх без бою! Якщо зважитеся зійтися з ними у бою, не забудьте прихопити своє ручне жаденя. І якщо стане сутужно, просто свисніть та покличте його! Воно перенесе вас у безпечне місце (утім, ми не знаємо куди саме) та візьме справу у свої кігті!

Тож Жаднювання — це час безкінечної різанини, коли жаденята повстають проти героїв, а сніг забарвлюється червоним. Та незважаючи на це, є у цьому і приємні моменти. У кожній розграбованій вами скарбниці дикого жаденяти знайдуться подарунки як для друзів, так і для ворогів (тільки спершу витріть їх, адже жаденя добряче їх заслинявило). Можливо, ви не отримаєте предмет, який хочете, та хіба дарувати подарунки не приємніше, ніж отримувати їх? До речі, було б чудово, якби хтось втовкмачив це жаденятам.

         А якщо з якоїсь причини у вас не виникло відрази до цих згубних істот, то ви можете дістати собі яйце та вселити у нього магічні есенції, котрі роблять цих істот такою занозою у… гм… такою радістю для очей!

         Оскільки Мороздва тепер доведеться чекати аж до наступного року, будемо, виходить, святкувати Жаднювання. Добре, що у ньому теж вистачає подарунків. У крамниці Dota 2 з’явилися нові чудові предмети, зокрема фіналісти конкурсу «Polycount», до яких точно не дотягнуться брудні лапи жаденят.