Przedstawiamy
  Wręcz   Carry   Initiator   Disabler   Durable
Wojowniczy bóg Mars najlepiej czuje się w wirze walki, gdzie broni się ciężką i zabójczą tarczą, a także przebija wrogów swoją legendarną włócznią. Rozkoszuje się walką na arenie otoczonej lojalnymi włócznikami, którzy odcinają przeciwnikom drogę ucieczki i gwarantują, że bez względu na grożące mu przeciwności bóg wojny może dyktować warunki z zupełną pewnością, że publika stoi za nim murem.
ERA STARYCH BOGÓW WKRÓTCE SIĘ ZAKOŃCZY
Mars, pierworodny syn niebios, spędzał swój długi żywot na prowadzeniu niekończącej się wojny, a pod sztandarami ozdobionymi jego dawnym imieniem odbyły się niezliczone krucjaty. Wojny powodowane podbojem albo zemstą. Sprawiedliwe i niesprawiedliwe... ale zawsze okrutne. Zupełnie jak swój ojciec, Mars oddawał się najbardziej pierwotnym popędom – a skłonności miał dużo potworniejsze niż Zeus. Ale nadszedł dzień, w którym wojna dla wojny nie była już wystarczająca do spełniania jego żądz. Z woli fatum stało się tak, że rozwiązanie jego problemu znaleźć było łatwo: należało toczyć wojnę ku poważniejszym celom i wzbudzać swoim herbem coś więcej niż tylko barbarzyństwo i rozpacz. Teraz bóg wojny upomina się o przywódczą pozycję będącą jego prawem pierworództwa, gdyż nadszedł czas doszczętnego spalenia panteonu starego porządku i wybudowania na jego popiołach nowego, sprawiedliwego imperium.

Umiejętności

Spear of Mars

Mars rzuca swoją legendarną włócznią, zadając obrażenia każdej wrogiej jednostce, na jaką trafi. Pierwszy trafiony wrogi bohater zostanie nadziany na włócznię i odepchnięty w tył. Jeżeli nadziany bohater trafi w drzewo, budynek lub klif, zostanie do niego przytwierdzony oraz ogłuszony.

God's Rebuke

Mars uderza wrogów przed sobą swoją tarczą, odpychając ich w tył i zadając im trafienie krytyczne w oparciu o jego atak. Posiada True Strike, a podczas trafiania w bohaterów zadawane są dodatkowe obrażenia.

Bulwark

Mars dzierży swoją masywną tarczę, która blokuje część obrażeń od każdego ataku fizycznego wyprowadzanego od przodu lub z boków.

Arena of Blood

Mars przyzywa arenę ułożoną z nieumarłych wojowników Popielnego Legionu, którzy blokują wrogie ataki oraz ruch. Wrodzy bohaterowie znajdujący się blisko wewnętrznej krawędzi u areny zostaną zaatakowani włóczniami, które zadadzą im obrażenia oraz odepchną ich w tył.