Представляємо,
  Ближній бій  Лідер  Ініціатор  Знерухомлювач  Танк
Божество війни Марс розквітає в серці боротьби — захищений смертоносним щитом він пробиває ворогів своїм легендарним списом. Він радіє від сутички із суперниками на арені, оточений вірними зброєносцями, котрі гарантують, що ніхто не втече. Із чим би Марс не зіткнувся, бог війни завжди сам диктує правила бою і знає, що чисельна перевага завжди на його боці.
ДОБА СТАРИХ БОГІВ НЕВДОВЗІ ЗАВЕРШИТЬСЯ
Марс, перший син небес, довгий час провів у веденні нескінченної війни та побачив безліч бойових походів під стягами свого старого імені. Війни підкорення та розплати. Справедливі та несправедливі… Завжди безжалісні. Так само, як і його батько, Марс потурав своїм найнизеннішим поривам — зі схильностями куди потворнішими, ніж у Зевса. Та настав день, коли для задоволення його пристрастей самої війни вже було недостатньо. Як і воліли Долі, рішення прийшло швидко: він мусить вести війну заради більшої цілі та навіювати більше, ніж просто жорстокість та страждання від вигляду його гребня. Настав час спалити пантеон старої доби та збудувати нову імперію на вершині праху його родичів.

Здібності

Спис Марса

Марс кидає свій легендарний спис, що завдає шкоди кожній істоті, у яку влучить. Перша істота, яку він зачіпає, відштовхується назад. Якщо позаду істоти буде дерево чи споруда, то вона буде прибита туди і приголомшена.

Божа відсіч

Марс б’є ворогів поперед себе власним щитом, що відштовхує їх і завдає їм критичної шкоди відповідно до його атаки. Здібність не може схибити й завдає додаткової шкоди по героях.

Бастіон

Марс блокує своїм масивним щиром частину фізичних атак спереду і з боків.

Кривава арена

Марс прикликає арену з мертвими воїнами Легіону попелу, які блокують атаки і пересування ворогів. Ворожих героїв біля внутрішнього краю арени б’ють списами, завдаючи шкоди і відштовхуючи їх назад.