Karşınızda
  Yakın Dövüşçü   Taşıyıcı   Tetikleyici   Engelleyici   Dayanıklı
Efsanevi mızrağıyla düşmanlarını şişlerken ölümcül kalkanıyla kendisini koruyan savaşçı tanrı Mars, mücadelenin tam ortasında bulunmaktan büyük bir haz duyar. Sadık mızrakçılarıyla etrafı örülü ve çıkışı olmayan bir arenada savaşmaktan da büyük bir zevk duyar. Karşısındaki rakibe karşı kazanma ihtimali ne olursa olsun, sonsuza kadar yanında olacağını bildiği seyircileri sayesinde savaşın koşullarını kendisi belirler.
ESKİ TANRILARIN ÇAĞI YAKINDA SONA ERECEK
Gökyüzünün ilk evlâdı Mars, ömrünün büyük bir bölümünü daimi savaşa harcadı ve babasının adına yapılan sayısız savaşa tanık oldu. Fetih ve intikam adına yapılan savaşlar; haklı veya haksız yapılan savaşlar... her daim acımasızdı. Babasına çok benzeyen ve en temel dürtülerini gerçekleştirmekten beis duymayan Mars, diğerlerine tarif edilmeyecek derecede büyük acılar yaşattı. Babası ile arasındaki tek fark, Zeus'tan daha cani olmasıydı. Ve kendi adına yapılan savaşların artık Mars'ı tatmin etmediği gün gelip çatmıştı. Kader, cevabı karşısına çıkarmıştı: Belirli bir amaç doğrultusunda savaş yapmalıydı ve artık onun amblemini görenlerde dehşet ve acıdan çok daha fazlasını uyandırmalıydı. Savaş tanrısı, hakkı olan liderliği ele geçirmek için eski çağın panteonunu yerle bir etmeli ve diğer eski tanrıların küllerinin üzerine yeni bir imparatorluk inşa etmeliydi.

YETENEKLER

Spear of Mars

Mars ölümcül isabetlilikle efsanevi mızrağını fırlatarak çarptığı her birime hasar verir. Çarptığı ilk düşmanı mızrağıyla şişler ve geri iter. Eğer şişlenmiş bir düşman bir ağaca, binaya ya da engele çarparsa mızrağa geçirilir ve sersemletilir.

God's Rebuke

Mars önündeki düşmanlara kalkanıyla vurarak onları geri iter ve saldırı hasarına bağlı olarak kritik hasar verir. Kahramanlara fazladan hasarla vurur. Önlenemez Vuruş'a sahiptir.

Bulwark

Mars devasa kalkanını kullanarak ona karşı önden veya yandan yapılan fiziksel saldırıların bir kısmını engeller.

Arena of Blood

Kısa bir dizilme süresinden sonra Mars, Ash Lejyonu'nun ölümsüz savaşçılarıyla bir arena çemberi oluşturarak dışarıdan yapılan düşman saldırılarını ve hareketini engeller. Arenanın sınırındaki düşman kahramanlara mızraklılar tarafından saldırılır, hasar verilir ve geri itilir.