Přichází

Support   Durable   Nuker   Disabler   Escape

Pokud na bojišti spatříte Underlorda, už je pro Vás většinou moc pozdě, protože se propadnete do smrtící jámy, začne na Vás pršet ohnivý déšť a samotná přítomnost Vrogrose Vám sebere i ty poslední zbytky sil. A i kdyby se Vám náhodou podařilo utéct, Underlord a jeho souputníci si pro Vás temným portálem dojdou kamkoli.

O jeho příchodu se nezmiňuje žádná legenda ani píseň.

V obsidiánovém městě Aziyog skrytém hluboko pod zemským povrchem se rozezněly válečné bubny. To se přisluhovači Pána propasti Vrogrose připravují na neutuchající bitvu o území nad sebou. Jejich první vlna byla sice smrtelníky odražena, ale nyní se nahoru vydají všichni, včetně samotného Underlorda, vyzbrojeného svojí věrnou zbraní a schopnostmi, o nichž si mohou ostatní nechat pouze zdát. V několika okamžicích je totiž schopen své nepřátele oslabit, paralyzovat a seslat na ně vlny ničivého ohně. A nestačí-li to a jeho budoucí sluhové se dají na útěk, otevře temný portál a znovu jim stojí čelem, navíc ještě doprovázen dalšími bojovníky. Jakýkoli odpor je marný, přivítejte svého nového vládce…

Firestorm

Sešle na zem ohnivé vlny, které udělí poškození nepřátelským jednotkám ve vybrané oblasti a zapálí je, čímž jim začnou udělovat dodatečné průběžné poškození.

Pit of Malice

Na vybraném místě vyhloubí smrtící jámu. Každá jednotka, která do ní vstoupí, se chvíli nemůže hýbat a dostává poškození. Do jámy může každá jednotka vstoupit pouze jednou.

Atrophy Aura

Okolní nepřátelské jednotky jsou oslabeny a ztrácí část svého základního poškození. Pokud pod vlivem této aury zemřou, získá Underlord bonus k poškození.

Dark Rift

Na pozici vybrané spojenecké jednotky vytvoří temný portál. Po krátké prodlevě je Underlord a okolní spojenečtí hrdinové přeneseni na místo portálu. Dark Rift lze kdykoli během vyvolávání zrušit. Pokud je takto zrušen nebo pokud spojenecká jednotka zemře předtím, než se kouzlo aktivuje, nebude možné po dobu cooldownu Dark Rift použít.

Dále v této aktualizaci

Shrnutí her

Jakmile padnou Ancienti, hra sice skončí, nicméně její analýza teprve začne. Díky nové funkci Souhrnů her jsou Vám k dispozici detailní informace nejen o výkonu Vašem, ale také výkonech ostatních. Využijte jich, abyste hru rozebrali a třeba se poučili ze svých chyb. Nebo zkusili svoji strategii zopakovat. A pokud Vás zajímá víc než jen Vaše právě dokončená hra, máme dobrou zprávu, zpětně můžete rozebrat všechny své předchozí hry.

Přehled

V záložce „Přehled“ můžete zjistit základní informace o tom, jak si vedl Váš tým. Chcete víc? Klikněte na vybraného hrdinu a pohleďte na detailní rozbor jeho herního stylu v porovnání s průměrem daného hráče. Krom toho můžete také nakliknout nepřátelského hrdinu a porovnat, jak si například vedl Váš Support a Support druhého týmu, k čemuž Vám jistě pomůže i možnost projít si, jaké předměty si kdo v jaký čas zakoupil.

Tabulka skóre

Tabulka skóre může na první pohled vypadat stejně jako dřív; naleznete v ní počty zabití, celkové hodnoty, předměty v inventářích, Last Hity a další tradiční info. Jenže pak ji posunete a vykoukne na Vás hned několik dalších sekcí! Jmenovitě ukázka toho, kdo kolikrát zabil jaké hrdiny, kolika zlaťáky podpořil tým a jaký build si zvolil pro svého hrdinu.

Grafy

A teď něco pro fajnšmekry. Máte chuť opravdu proniknout do toho, jak se vyvíjela Vaše hra? Otevřete si záložku „Grafy“ a prohlédněte si, jak se měnily celkové zkušenosti týmů, celkové hodnoty hráčů, úrovně hráčů a kdy do hry vstoupily jaké předměty. To vše v přehledných grafech s možností zobrazit pouze informace o vybraných hráčích.

A navíc

Statistiky spoluhráčů

Zajímá Vás, jak si vedete v Dotě při hraní se svým nejlepším přítelem? Nebo chcete s přáteli sestavit tým, ve kterém se budete co nejlépe doplňovat? Nově můžete na svém profilu nalézt záložku „Spoluhráči“, v níž naleznete vše potřebné – celkový počet odehraných her, o kolik více her jste vyhráli/prohráli, procento celkové úspěšnosti a hodnocení výkonu.