Представляємо

Підтримка   Танк   Нападник   Знерухомлювач   Невловимий

Чаклуйте хвилі пекельного вогню на нещасних ворогів, утримуваних вашим злісним паралітичним хватом. Святкуйте різанину на полі бою, отримуючи силу за кожного ворога, який загинув поруч із вами, та зменшуючи атаку ворогів у вашій присутності. Розривайте тканину реальності, аби телепортувати себе і союзників у будь-яке місце мапи та принести криваву відплату будь-кому, хто кине виклик волі Вроґроса Андерлорда.

Жоден міф і жодна пісня не провістили його прихід.

Глибоко під поверхнею світу, в обсидіановому місті Азійоґ, пекельна орда Вроґроса Андерлорда б’є в барабани війни. Озброєний кращими ковалями свого народу та навчений мистецтву темного розлому, Вроґрос здатен заклинати полум’я та руйнівну злобу у вигин між світами, знищуючи чи поневолюючи всіх на своєму шляху. Власним наказом він прирік на смерть легіони розвідників, щоб оцінити міць мешканців поверхні. Тепер же Вроґрос готовий продовжити своє завоювання. Він особисто ступить під промені сонця, щоби показати світові його майбутнього володаря.

Firestorm

Здіймає в цільовій області хвилі вогню, які завдають шкоди ворожим істотам і підпалюють їх.

Pit of Malice

У вибраній області утворюється смертоносна вирва, яка завдає шкоди та знерухомлює істот. На кожну ворожу істоту вирва діє лише раз.

Atrophy Aura

Усі ворожі істоти навколо втрачають сили, а їхня базова атака слабшає. Якщо істота гине під дією цього ефекту, герой отримує додаткову шкоду до своїх атак.

Dark Rift

Відкриває темний розлом на місці вибраної союзної істоти, куди трохи згодом телепортується сам Андерлорд і союзні герої, що знаходяться поруч із ним. Темний розлом можна закрити в процесі чаклування. У цьому разі, або якщо цільова істота загине до повного відкриття розлому, здібність не спрацьовує і починає заряджатися заново.

Також у цьому оновленні

Післяматчевий підсумок

Гра завершується із падінням Древніх, однак аналіз битви продовжується і за межами поля бою. Завдяки новому післяігровому підсумку ви отримаєте докладний звіт про різні аспекти виступу гравців і команди, що дозволить зрозуміти перебіг гри та візуалізує ключові моменти. Хочете поглянути більше, ніж на одну гру? Підсумки останніх матчів, а також результати участі у лігах і турнірах, будуть зберігатися для вас.

Огляд

Досліджуйте виступ складу обох команд на екрані огляду. Натисніть на героя, аби побачити докладний аналіз його стилю гри у матчі та співвідношення із середніми показниками гравця для цього героя. Потім погляньте на героя супротивника, аби порівняти їх. Ви навіть можете проглядати час купівлі героями предметів, які вони носили у грі.

Результати

Таблиця результатів показує традиційну післяматчеву інформацію, таку як вбивства, капітал, предмети інвентарю тощо. Тепер ви також можете побачити скільки разів герой убивав того чи іншого ворожого героя, які предмети підтримки купував, і яким чином покращував свої здібності.

Графіки

Відстежуйте перебіг гри за допомогою діаграм досвіду і капіталу обох команд. Переглядайте, який гравець домінував за досвідом чи грошима у діаграмах гравців. А також оглядайте, які предмети гравці приносили у гру на часовому графіку предметів. Ви можете обирати окремих гравців і дивитися на графік їхнього шляху до перемоги чи поразки.

А також

Статистика союзників

Цікавитеся виконанням гри з певним другом? Хочете створити ідеальну команду з 5 взаємодоповнюючих гравців? Тепер ви можете переглядати взаємодію із союзниками на відповідній вкладці свого профілю. Переглядайте загальну кількість спільних ігор, співвідношення перемог і поразок, загальний відсоток перемог та інші покажчики.