Nowy bohater

Support   Durable   Nuker   Disabler   Escape

Przywołuj fale płomieni, które spalą twych wrogów, trzymanych w twoim uścisku gniewu. Ucztuj wśród bitewnej rzezi, stając się silniejszym, kiedy dookoła wrogowie padają jak muchy, a ich ataki osłabia twoja obecność. Twórz szczeliny w rzeczywistości, by teleportować się razem z sojusznikami nawet na drugi kraniec mapy, karając tych, którzy sprzeciwili się woli Vrogrosa, Pana Podziemi.

Ni pieśni, ni mity nie zwiastowały jego przyjścia.

Głęboko pod ziemią, w obsydianowym mieście Aziyog, otchłanne armie Vrogrosa biją w wojenne bębny. Uzbrojony przez podobnych mu potwornych mistrzów kowalstwa i wyszkolony w sztukach Mrocznej Szczeliny, Vrogros może przywoływać płomienie i paraliżującą wrogów nienawiść przez splot między światami, niszcząc lub zniewalając wszystko, co mu się sprzeciwi. Za jego rozkazem pierwsze fale najeźdźców z otchłani przeszły przez szczelinę, kilka zgładzonych legionów miało na celu sprawdzić siły nadziemnych narodów. Teraz, kiedy do niekończącego się podboju szykuje się pełnia jego sił, Vrogros stawia krok w oświetlonym słońcem świecie, aby ogłosić swoje nadchodzące rządy.

Firestorm

Zsyła na ziemię fale ognia, które zadają obrażenia wrogim jednostkom we wskazanym obszarze, dodatkowo podpalając je i zadając obrażenia wraz z upływem czasu.

Pit of Malice

Wyczarowuje we wskazanej lokacji śmiercionośny dół. Każda jednostka, która do niego wejdzie, zostanie tymczasowo unieruchomiona i otrzyma obrażenia. Każda wroga jednostka może znaleźć się pod wpływem tej umiejętności tylko raz.

Atrophy Aura

Pobliskie wrogie jednostki zostają osłabione i tracą część swoich bazowych obrażeń. Jeśli jednostka zginie pod wpływem tego efektu, Underlord otrzyma premię do obrażeń.

Dark Rift

Otwiera mroczną szczelinę w miejscu wskazanej sojuszniczej jednostki. Po krótkiej chwili Underlord i pobliscy sojuszniczy bohaterowie zostaną przemieszczeni do tego miejsca. Umiejętność może zostać przerwana w dowolnej chwili, jednak jeśli tak się stanie lub wskazana jednostka zginie, to rozpocznie się czas oczekiwania.

Ponadto w tej aktualizacji

Podsumowanie gry

Może i gra kończy się po upadku Starożytnego, ale po niej zaczyna się dogłębna analiza rozgrywki. Dzięki nowemu ekranowi podsumowania dostępne są szczegółowe dane na temat różnych aspektów gry poszczególnych graczy i drużyn, które pomogą poznać przepływ gry i zwizualizować kluczowe punkty zwrotne. Ciekawi cię więcej niż jedna gra? Podsumowania wcześniejszych meczów, w tym ligowych i turniejowych, także są zarchiwizowane dla twoich potrzeb.

Ogółem

Na ekranie „Ogółem” możesz przejrzeć wyniki bohaterów w tym meczu. Kliknij na jednego z nich, aby zobaczyć szczegółową analizę jego stylu gry w meczu i porównać jego wyniki do średnich wyników danego gracza jako ten bohater. Następnie możesz zrobić to samo z bohaterem z drużyny przeciwnej, aby porównać ich wyniki przeciwko sobie. Możesz nawet przeanalizować przedmioty, jakie kupowali w trakcie gry, a także dokładnie przyjrzeć się cyfrowym przedmiotom, które założyli do bitwy.

Tabela wyników

W tabeli wyników znajdziesz tradycyjne informacje o grze, takie jak liczby zabójstw, wartości netto, przedmioty w ekwipunku, ostatnie trafienia i nie tylko. Teraz możesz także sprawdzić, ile razy dany gracz zabił innego gracza, którzy gracze wnieśli jakie przedmioty wsparcia i ile złota dla swojej drużyny, a także jaką ścieżkę wybrali podczas ulepszania swoich umiejętności.

Wykresy

Śledź trendy i zmiany w danej grze z drużynowymi wykresami punktów doświadczenia i wartości netto. Zobacz, którzy gracze dominowali w wyścigu o złoto i doświadczenie na wykresach wartości netto i poziomów graczy oraz dowiedz się, kiedy do rozgrywki weszły ważne przedmioty z osią czasu przedmiotów graczy. Możesz wybierać pojedynczych graczy i najechać kursorem myszy na wykres, aby zobaczyć tabelę wyników poszczególnych bohaterów.

Oraz

Statystyki sojuszników

Ciekawi cię, jak wychodzą ci gry z jednym z twoich znajomych? Próbujesz skonstruować idealny zespół pięciu graczy, którzy nawzajem się dopełniają? Możesz teraz przeglądać swoje dokonania z konkretnymi sojusznikami w sekcji „Sojusznicy” na twoim profilu. Sprawdź całkowitą liczbę rozegranych wspólnie gier, bilans +/- wygranych i porażek, procent wygranych gier i ocenę wspólnej gry.